Pas sökücü kimyasallar, konsantre su bazlı asidik karakterli ürünlerdir. Pas sökme işlemi yapılacak metallerin ölçü ve ebatlarının durumuna göre püskürtme, daldırma şeklinde kullanıma uygun ürünler üretmekteyiz. DNC Endüstriyel Kimya olarak pasın problem olduğu tüm yüzeylere uygun metal koruyucu inhibitör içeren pas sökücü kimyasal ürünler üretip satışını yaparak adresinize kadar gönderiyoruz. Özellikle İnşaat demir pas sökücü, metal pas sökücü, sert zeminden pas sökücü ürünlerimizle ilgili daha genel ifadeyle pas problemlerinize çözüm arıyorsanız, uygun ürün seçimi ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Pas sökücüler metal yüzeylerden, pas temizleyici endüstriyel kimyasallar olarak kullanılmaktadır. Pas, demir ve demir alaşımları gibi yapıların asitli veya rutubetli ortamlarda bulunması ve kimyasal reaksiyona girmesi ile oluşan yanmış, küçük metal parçacıklarıdır. Yapıda kullanıldığında yapının bir bütün haline gelmesinin ve metal yüzeylerde işlem yapılmasının en büyük engeli olan pas, aynı zamanda devlet bütçelerinden yüklü miktarlarda harcama yapılmasına sebebiyet verir. Bu yönü ile dünya genelinde de çok büyük bir sorun haline gelen pasın temizlenmesinde ise Pas sökücü kimyasallar kullanılır.

Pas Sökücü ürünümüz Metoksid Mdx daldırma yapılamayacak kadar büyük ebat ve boyutlardaki metal ve inşaat demirlerinden püskürtme yöntemi ile pas sökme prosesleri için geliştirilmiş asidik karakterli kimyasal yapıda su bazlı bir üründür. Tanka daldır...

Detay

Endüstriyel pas çözücü ürünümüz Metoksid, daldırma tanklarına girebilecek ölçü ve ebatlardaki paslı parçaların tanka daldırma yöntemi ile pas çözücü, temizleyici ürün olarak kullanılır. Konsantre olan ürünümüz mevcut yüzeydeki paslanmanın durumuna gö...

Detay

Sert zemin pas temizleme ürünümüz Metoksid Zm Fayans, kalebodur, karo, seramik, mermer, doğal taş ,su bataryaları, sert zemin yüzeyleri bina çatılarından akan kirli suların oluşturduğu pas lekelerinde, zamanla oluşan pas tabaklarının tüm yüzeylerinin...

Detay

Endüstriyel pasivasyon kimyasalı, metal temizleme de kullanılan asidik karakterli metal temizleyici ürünlerin metalin yüzeyine verebilecek olduğu zararları ortadan kaldırmak, metalin yüzeyini nötrlemek için PASİVASYON ürünümüz Antipasing kullanılır. ...

Detay

Metaclean metal temizleme demir fosfat kaplama kimyasalı, boya öncesi metal temizleme, demir fosfat kaplama metalin yüzeyinden yağ, pas, kir sökücü özelliklerini taşıyan ürünümüz üç farklı işlemi tek ürün ile yapma imkanı sağlar. Metal yüzeylerden y...

Detay

Konsantre su bazlı asidik karakterli sert zeminlerden yağ, kir, pas sökücü ürünümüz endüstriyel temizlik için üretilmiştir. Endüstri sanayide ser zeminlerde oluşan yoğun karbonlaşmış yağları sökme, çözme özellikli kimyasal bileşenlerden formüle edilm...

Detay

Konsantre su bazlı asidik karakterli ağır yağ çözücü ürünümüz boyalı boyasız hassas yüzeyler dâhil tüm yüzeylerde yağ, kir, pas temizleyici olarak kullanılır. Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları, yoğun kirler ve oksidasyon (pas) üzerinde son d...

Detay

Pas Nedir?

Pas, demir ve demir alaşımları gibi metallerin nemli, asitli veya rutubetli ortamlarda bulunması ve metallerin yüzeyinin kimyasal reaksiyona girmesi ile oluşan yanmış, küçük metal parçacıklarına küf, pas veya paslanma denir.


Pas Sökücü Nedir?


Pas çözme ve gevşetme işlemleri için her ne kadar solvent bazlı ürünler tercih edilse de Pas Sökme, Pas Temizleme gibi ağır işlemler için yeterli değildir. Yüzeyde oluşan pası tamamen çıkarabilmek ve metali ilk günkü haline geri getirebilmek için özel olarak üretilmiş Pas sökücü kimyasalların kullanılması gerekir. Endüstriyel Pas Sökücüler konsantre su bazlı ve asidik karakterli kimyasal maddelerin uygun şartlarda formule edilerek üretilen asidik yapıda ürünlerdir. Asidik değerin metalin yüzeyine verebilecek olduğu zararları ortadan kaldırmak için pas sökücülerin içeriğinde metal koruyucu inhibitörler kesinlikle kullanılmalıdır. Paslanmanın problem oluğu tüm yüzeylere uygun, pasın temizlenebilmesi için gerekli etkiyi sağlayan kimyasallar ise dünya genelinde asidik karakterli ve su bazlı yapıları ile sıkça kullanılan Endüstriyel Ağır Pas Sökücü kimyasallardır.

Metoksid Mdx Güçlü Pas Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Metoksid Mdx dik yüzeylerden pasın sökülebilmesi için güçlü pas sökücü kimyasal ürünümüzdür. Metoksid Mdx dik yüzeylere tam bir tutanma sağlar. Bu tutunma pas sökücünün reaksiyona girme süresini uzatarak etkili pas temizliği yapar. Pasın problem oldugu tüm yüzeylerde içeriginde bulunan metal koruyucu inhibitörlerden dolayı güvenle kullanılır. Metal yüzeylerde aşınma yapmayan ürünümüz konsantre ve su bazlıdır.


Pas Sökücü Kimyasallar Nelerde Kullanılır?


Yapıda kullanıldığında yapının bir bütün haline gelmesinin ve metal yüzeylerde ikinci bir işlem yapılmasının en büyük engeli olan pas, aynı zamanda devlet bütçelerinden yüklü miktarlarda harcama yapılmasına sebebiyet verir. Bu yönü ile dünya genelinde de çok büyük bir sorun haline gelen pasın temizlenmesinde ise Pas sökücü kimyasallar kullanılır. Pas sökücü kimyasal ürünlerimiz, demir, metal, dkp, çelik, alüminyum, galvaniz, inşaat demiri, makine gövdesi gibi büyük boyutlu yüzeylerde, fayans, kalebodur, mermer, beton gibi sert zeminlerde ağır pas tabakalarını ve bunların bırakmış olduğu tortuları temizlemek için kullanılır. Bunun yanı sıra makine kaporta ve parçalarının, inşaat kalıplarının ve tersanelerin gemi gövdelerinde tuzlu suyun etkisi ile oluşan pasların temizlenmesinde, endüstriyel Güçlü Pas Sökücü ürünlerimiz tercih edilir. 


Pas Sökücü Kimyasallar Nasıl Kullanılır?


Pas sökücü uygulama işlemi, iki yöntemle yapılabilir. Bu yöntemler; daldırma yöntemi ve püskürtme yöntemi olarak sıralanabilir. Metoksid endüstriyel pas sökücü ürünümüz daldırma tankına girebilen ebat ve boyuttaki yüzeylerde, daldırma yöntemi ile kullanılır. Metoksid Mdx Pas Sökücü ürünümüz ise daldırma yönteminin yapılamadığı inşaat demirleri, makine gövdeleri gibi büyük ebatlı ekipmaların yüzeylerinde püskürtme yöntemi kullanılarak uygulanır. Fayans, mermer, beton gibi sert zemin yüzeylerden pas temizleme işlemi ise otomat makineleri, fırçalama, yapıların dik duvar yüzeylerinde püskürtme aparatı ile püskürtülerek kullanılır.


Pas Sökücü Kimyasallar Güvenli midir?


Asidik karekterli ve su bazlı pas sökücü kimyasal ürünlerimiz Metoksid ve Metoksid MDX, metal yüzeyleri hatta hassas yüzeyler için tam koruma sağlayan koruyucu inhibitörler içerir. Aynı zamanda pas sökücülerin içerisinde, asidik özelliğinin fayans ve mermer gibi sert yüzeylerin cilasına zarar vermesini önlemek amacı ile yüzey koruyucu kompetanlar bulunur. Bu sayede her yüzeyde aşındırma yapmadan ve herhangi bir hasara neden olmadan fayans, mermer gibi parlak ve cilalı yüzeylerde güvenle kullanılabilir.


Pas Sökücü Kimyasallar Ne Kadar Etkilidir?


Yapısında metal koruyucu inhibitörler içeren endüstriyel pas sökücü ürünlerimiz, konsantre olmasından dolayı mevcut yüzeydeki paslanmanın durumuna göre su ile seyreltilerek kullanılır. Seyreltmeden kullanıldığında çok ağır kimyasal reaksiyona girmiş paslanmaları bile etkili şekilde temizler. Ayrıca oldukça geniş bir etki alanına sahiptir. Pasa ek olarak iç yağlar, katı yağlar, gres yağlar ile bu yağların yüzeyde bırakmış olduğu tortu ve lekeler üzerinde de derinlemesine etki sağlayan pas sökücülerimiz; dik yüzeylerde bile oldukça başarılı ve hızlı etkiye sahiptir.


Pas Sökücü Kimyasallar Ne Kadar Süre Kullanılabilir?


Pas sökücü ürünlerimiz, 24 ay raf ömrüne sahiptir. Donmaya karşı korunması ve güneş ışığından uzakta depolanması gereken ürünlerimizin ideal depolama sıcaklığı, 5-35 derece arasındadır.


Pas Sökücü Fiyatları


Pas sökücü fiyatları için net bir rakam söylemek mümkün değildir. Çünkü fiyat; istenilen ürünün konsantrasyonuna, metal koruyucu inhibitörlü olup olmamasına, pas sökücü ambalajının büyüklüğüne ve siparişin teslim edileceği adrese göre değişkenlik gösterir. Fiyat ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Dnc Kimya Pas Sökücü Nerelerde Kullanılır ve Fiyatları;


Dnc Kimya pas sökücü kimyasallarını tüm yüzeylere uygun olarak geliştirmiş olup üretimine devam etmektedir. Daldırma yapılamayacak kadar büyük ebatlarda olan inşaat demir ve makine gövdelerinde oluşan ağır paslanmaları dahi püskürtme yöntemi ile temizleyebilme özellikli kimyasalları mevcuttur. İnşaat demir pas sökücü olarak kullanılan kimyasal ürünü Metoksid Mdx dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak hızlı bir şekilde reaksiyona girer. Güçlü pas sökücü özellikli kimyasal ürünümüz metal koruyucu inhibitörlüdür. Numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderilmektedir. Pas sökücü fiyatları alım miktarınıza göre fiyatlarında değişkenlik göstermektedir.