Elektrik pano Temizleyici solvent, elektriksel temizleyici koruyucu solventler, sanayi tesislerinin elektriksel ekipmanlarının yağ, kir, toz, rutubet gibi dış etkilere maruz kalmalarından kaynaklı oluşan katmanlaşmış kir tabakalarının temizliği için kullanılan solvent bazlı kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Elektrik panolarında bulunan generatörlerin, klemenslerin, şalterlerin, baraların, porselen izolatörlerin, yağlı kesicilerin, kontaktörlerin dış etkilerden dolayı oluşan yağ, toz gibi katmanlaşmış kir tabakalarını elektriksel sisteme ve kablolara zarar vermeden endüstriyel sanayi tip solvent bazlı kimyasallar kullanılmalıdır. Dncol Elektra elektriksel ekipmanların nemden, sudan, rutubetden, korunmasında ve periyodik bakımlarında yağ, kir, toz temizliğinde kullanılan yanıcı ve parlayıcı özellik taşımayan solvent bazlı kimyasallardan üretilmektedir. Elektrik motorlarının temizliğinde, tüm elektriksel ekipmanlarda kontaktörlerin temizliğinde, kablo bağlantılarının yağ, toz, kir, nem temizliğinde, makine iç sisteminde bulunan dişlilerde kısacası suyun problem olduğu tüm yüzeylerde ve hassas sistemlerimize zarar vermeme özelliği taşıyan içeriğe sahip ürünümüz Dncol Elektra’ yı güven içerisinde kullanabilirsiniz. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.

Elektrik pano temizleyici solvent ürünümüz, sanayi kuruluşlarında çeşitli nedenlerden dolayı kirlenen ve rutubetlenen elektriksel ekipmanların ve panolarda bulunan kontaktörlerinin, generatorlerin, klemenslerin, şalterlerin, baraların, yağlı kesicile...

Detay

Koruyucu yağ, kir, rutubet önleyici elektriksel solvent ürünümüz uygulandığı yüzeylerde tam bir koruma sağlar. Kontaktörler, elektrik motorları, jeneratörler, kontrol panelleri, bataryalar, transformatörler ve neme maruz metal aksamların korunmasında...

Detay

Vernik sökücü ürünümüz Dncol Vrn elektrikli motorlarda bulunan kanalların içerisinden geçen vernikli bakır tellerin ve kağıt bantların revizyon aşamasında kolayca sökülmesinde kullanılan solvent bazlı lak, vernik sökücü kimyasal. Varol, sprey ve kavi...

Detay

Elektronik kart ve devre temizleyici ürünümüz elektrikli ve elektronik sistemlerde bulunan kartların ve devrelerin temizliğinde yağ, kir, toz gibi kirlilikleri etkili ve hızlı şekilde temizlenmesini sağlar. Kart ve devreler üzerinde bulunan koruyucu ...

Detay

Elektrik Pano Temizleyici Solvent Ürünümüz Dncol Elektra Nedir?

Elektrik pano temizleyici solvent ile elektrik panolarının temizliği ciddi anlamda zaman ve iş gücü kayıplarının önüne geçerek tasarruf sağlamaktadır. Elektrik panolarının temizliği esnasında panoların sökülmesine gerek kalmaksızın yapılması solvent bazlı kimyasalların önemini bize göstermektedir.  Biz DNC Endüstriyel kimya olarak pano ve elektrik motorlarının kömür, sargı temizliğinde kullanılabilecek ürünü Dncol Elektra’ yı üretip satışını yapmaktayız. Ürünümüz kesinlikle yanıcı ve parlayıcı olmayıp elektrik panoları ve motorlarda oluşan yağ, toz kaynaklı oluşan katmanlaşmış kir tabakalarını etkili bir şekilde temizleyebilecek kimyasal yapıya sahiptir. Elektrik panolarında oluşan bu yağ, toz katmanları haddinden fazla akım, kontrolsüz güç elektronik kartların arızalanmasına hatta ve hatta yangın gibi istemeyen durumlar ile karşılaşmamıza sebebiyet vermektedir. Bu durumların önüne geçmek için Elektrik panolarının temizliğinin yapılması kesinlikle önemlidir.

Elektrik pano temizleyici Dncol Elektra uygulaması nasıl yapılır?

Elektrik panolarının temizliği pano temizleyici solvent bazlı kimyasal ürünümüz Dncol Elektra ile güvenle temizlenebilir.
Yanıcı ve parlayıcı olmayan ürünümüz püskürtücü aparat yardımı ile temizlenecek panonun yüzeyine püskürtülür.  Benzer ürünlere kıyasla hızlı uçucu ve temizleyicilik özelliği olmasından kaynaklı panolarda oluşan yoğun yağ kir katmalarını etkili ve kolay bir şekilde temizleyici özelliği vardır. 
- Elektrik panolarını sökmeye gerek kalmaksızın temizleyici özelliği 
- Hızlı uçucu olmasından kaynaklı yüzeye püskürtülen Dncol Elektra yağ ve yoğun kir tabakaları ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek temizler ve yüzeyden uçar . 
- Hassas sitemlere plastik, boya, bakır, alüminyum gibi yüzeylere ve kabloların plastiklerine zarar vermez.
- Boyalı yüzeylere güvenle kullanılabilir. Boyaya zarar vermez.
- Elektrik panolarında oluşan nemi, rutubeti %100 yok eder.
  Metal akşamlarda korozyona sebebiyet vermez.

Kısaca Dncol Elektra elektrik pano temizleme solventi olarak elektrik pano temizliğinde güvenle kullanılabilir.

Elektrik Pano Temizleme Solventi Ürünümüzün Deneme Videosu


Elektrik pano temizleyici Dncol Elektra ambalaj miktarları.


Elektrik pano temizleyici ürünümüz, 6 KG, 12 KG, 25 KG, 35 KG, 65 KG bidon, 240 KG varil, 1.150 KG IBC olarak satışını yapıp adresinize kadar gönderiyoruz.