CONCRETE EXTRA

Beton harç tutunma önleyici, yüzey koruyucu ürünümüz solvent bazlı kimyasallardan üretilmektedir. Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan çelik veya dkp saç türü ekipmanların beton, çimento, beton, harç tutunmasını önlemek ve uygulanan yüzeyleri korumak için kullanılır. Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton/çimento artıkları, kireç, tortu ve kışır tabakalarının tutunmasını engellediği gibi ekipmanlarımızın yüzeyinde koruyucu tabaka oluşturur. Temizlik aşamasında kullanmış olduğumuz beton sökücü ürünlerin ekipmanlarımıza vermiş olduğu zararları ortadan kaldırır. Ekipmanlarımızın görüntüsünün bozulması kısa sürede paslanması, boyalarındaki solma ve kalkmaları nedeni ile yapacak olduğumuz maliyetli harcamaları ortadan kaldırır. Periyodik olarak kullanıldığında alet ve ekipmanlarımızın boyalarını, kaplamalarını koruduğu gibi ekipmanlarda zamanla oluşan boyaların kalkması ile korumasız kalan boyasız metallerin yüzeyinde oluşturduğu film tabakası sayesinde kesin bir koruma sağlar.

Concrete Extra Nedir?


Yüzey koruyucu, Beton, harç tutunma önleyici solvent bazlı alet, ekipman koruyucu kimysaldır.


Concrete Extra  Beton Harç Tutunma Önleyici Nerelerde Kullanılır?


Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan çelik veya dkp saç türü ekipmanların beton, çimento, beton, harç tutunmasını önlemek ve uygulanan yüzeyleri korumak için kullanılabilir.


Concrete Extra Beton Tutunma Önleyici Etkilidir.


Beton harç tutunma önleyici ürünümüz ğüçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton/çimento artıkları, kireç, tortu ve kışır tabakalarının tutunmasını engellediği gibi ekipmanlarımızın yüzeyinde koruyucu tabaka oluşturur. Temizlik aşamasında kullanmış olduğumuz beton sökücü ürünlerin ekipmanlarımıza vermiş olduğu zararları ortadan kaldırır. Ekipmanlarımızın görüntüsünün bozulması kısa sürede paslanması, boyalarındaki solma ve kalkmaları nedeni ile yapacak olduğumuz maliyetli harcamaları ortadan kaldırır. Periyodik olarak kullanıldığında alet ve ekipmanlarımızın boyalarını, kaplamalarını koruduğu gibi ekipmanlarda zamanla oluşan boyaların kalkması ile korumasız kalan boyasız metallerin yüzeyinde oluşturduğu film tabakası sayesinde kesin bir koruma sağlar.


Beton Tutunma Önleyici Concrete Extra Güvenlidir.


Geliştirilmiş formülü sayesinde metal yüzey ve aparatlar üzerinde aşındırıcı etki göstermeği gibi oluşturduğu film tabakası nedeni ile %100 uygulama yaptığımız yüzeyde koruma, İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Solvent bazlı olmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı özelliklerde olmadığı için güvenli kullanım imkânı sağlar. 


TEMİZLİK VE BAKIM SÜRESİNİ KISALTIR


Uygun bir püskürtücü aparat ile sadece yüzeye püskürtülebilir. Silme fırçalama gibi fiziksel etkiye gerek kalmaz.


FİZİKSEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ


Görünüm    Sıvı / Berrak     
Koku    Karakteristik koku    
PH ( % 100” lük çözelti )    --
Yoğunluk (20°C)    0,86 g/cm³
Kaynama Noktası    79 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Concrete Extra Nasıl Kullanılır?


Concrate beton sökücü ürünümüz ile temizlenen ekipmanlarımızın yüzeyine Concrete Extra tek başına direkt olarak püskürtülür. Tüm yüzeylerin ürünle teması sağlanır. Günün sonunda ekipmanlarımız su ile kolay bir şekilde temizlendikten sonra uygun kuruma süresinin sağlanması amacı ile akşam temizlik sonrası CONCRATE EXTRA uygulaması yapılması tavsiye edilir.


Concrete Extra Ambalaj Miktarları


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.


Concrete Extra Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler