Yağlı boya sökücü ürünümüz Dncol Paint YG ile duvarda, demirde, metalde, sandalye, dolap, masa, kapı, pencere gibi malzemelerden yağlı boya çıkartmak için geliştirilmiş formulasyona sahiptir. Yağlı boya sökücü ürünümüz yağlı boyanın olduğu tüm yüzeylerden yağlı boya çıkarıcı olarak kullanılmaktadır. Jel formda olan yağlı boya sökme ürünümüz dik yüzeylerde dahi tam bir tutunma sağlar. Bu tutunma yağlı boya ile hızlı bir şekilde reaksiyona girmesine boyanın hızlı bir şekilde kalkmasına yardımcı olur. Uygulama yapılacak yüzeyin durumuna göre fırça ve rulo yardımı ile yüzeye sürülür. Kalkan yağlı boya spatula yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden alınır. Yağlı Boya Nasıl çıkar? Yağlı boya Dncol Paint YG ürünümüz ile kolay bir şekilde çıkar cevabını gönül rahatlığı ile verebiliriz. 1.5 KG, 4 KG, 6 KG, 12 KG, 25 KG ve 35 KG ambalajlarda bireysel ve Endüstriyel satışlarımız vardır.

Yağlı Boya Duvardan Nasıl Sökülür?


Yağlı boyanın duvardan sökülmesi zor bir işlem gibi gözükebilir. DNC Kimya duvar sökücü kimyasalları ile yağlı boya çeşitlerini de pratik şekilde duvardan sökebilirsiniz. Bahse konu kimyasallar, yağlı boyayı sıvı forma getirerek duvardan çözünmesini sağlar. Bu sayede boya, yüzeyden ayrılmış olur. Boyanın yüzeyden ayrılmasından sonra yeni renk ya da boya çeşidi duvara uygulama yapılabilir. DNC Kimya ürünleri ile eski duvar boyasından eser kalmadan duvar boyalarının sökülmesiniz sağlayabilirsiniz.

Kapıdan Pencereden Dolaptan Yağlı Boya Nasıl Çıkarılır?


Kapıdan, pencereden veya dolaptan yağlı boya çıkarmak için Dncol Paint Vdn Ahşap boya sökücü ürünümüz kullanılmalıdır. Duvardan yağlı boya sökmek için Dncol Paint YG isimli ürünümüz duvar boya sökücü olarak kullanılır. Kapıdan yağlı boya sökmek için kesinlikle doğru ürünü belirlememiz gerekmektedir. Kapı, pencere ve dolapların yüzeyi ahşap olduğundan tercih edilen ürün kesnlikle ahşap yüzeylere uygun koruyucu inhibitör içeren kimyasal maddelerden üretilmelidir. Koruyucu inhibitörler ahşap yüzeylerin çürümesinin önüne geçmektedir. 

Yağlı Boyayı Ne Çıkartır?


Yağlı boyayı Dncol Paint YG kolay bir şekilde çıkartabilmektedir. Yağlı boya sökmeye başlamadan önce uygulama yapılacak yüzey bizim için çok önemlidir. Uygulama yapılacak yüzeye uygun boya sökücü kimyasal seçilerek boya sökme işleminin yapılması sizlere tavsiyemizdir. Doğru ürünü seçebilmek adına DNC Kimya ile iletişime geçebilirsiniz. DNC Kimya 2010 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bu zamana boya sökücü kimyasal çeşitleri üreten firmadır. Firma yetkililerimiz uygun yağlı boya sökücü kimyasalını belirleyerek sizleri sizleri doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Yağlı Boya Çıkarıcı Kimyasalımızın Deneme Videosu

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları