Lavabo açıcı ürünümüz kırıp dökmeden tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, pimaş açma, pis su giderlerinde oluşan tıkanıklıkları gider tıkanıklığı açmada kullanılır. Tuvaletlere atılan peçete, ıslak mendil, hasta bezi, çocuk bezi, ped gibi organik atıkların giderden kolay bir şekilde atılmasını sağlayarak tuvalet gider açma, gider tıkanıklığı açma ’da kullanılır. Tuvalet giderlerimizde zamanla oluşan kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak tıkanıklık açma için denenebilecek en basit yöntemdir. Lavabo açıcı kimyasal ürünümüz mutfak giderlerinde oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı boruların iç çaplarındaki daralmaları ortadan kaldırarak mutfak gider açmada kullanılabilir. Logar açma ‘da kullanılabilen ürünümüz logar ‘da bilinçsiz kullanımlardan kaynaklı tıkanıkların açılmasında son derece etkilidir. Tıkanıklık problemlerinizi kırıp dökmeden tıkanıklığı açabilecek yöntemler hakkında bilgi vererek sizi en kolay şekilde çözüme ulaştırabiliriz. Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, ürünümüz 7 yıldır aynı formülasyonla üretilmektedir. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bize arayabilirsiniz.

Gider açıcı kimyasal ürünü, DNC Endüstriyel Kimyanın Cleancure gider açıcı, lavabo açıcı, logar açıcı kısaca pis su gideri açıcı kimyasal ürünü giderlerde tıkanmalara neden olan yağlanma, kireçlenme kaynaklı pis su borularındaki daralmaları ortadan k...

Detay

Mutfak gider açma ürünümüz, mutfak giderlerinde yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırmaktadır. Mutfak giderlerinde zamanla oluşan yağlanma organik atıkların ve suyun rahat bir şekilde giderden akmasının önüne geçmektedir. Yağlan...

Detay

Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ürünümüz etkili şekilde tıkanıklıkları açmaktadır. Tuvaletlerde tıkanıklıklara sebep olan ıslak mendil, peçete, çocuk bezi, hasta bezi, ped gibi organik atıkların oluşturduğu tıkanıklıklarda son derece etkilidir. Tı...

Detay

Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz tuvalet gider borusuna atılıp tıkanıklıklara sebep olan bez, peçete, ıslak mendil, çocuk bezi, ped gibi organik atıkları sıvı norma indirerek tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açmada son derece etkilidir. Ayrıca pis...

Detay

Lavabo koku giderici kimyasal ürünümüz lavabo giderlerinde tam bir temizlik sağlar. Mutfak giderlerinden koku gelmesi çekilmez bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için mutfak lavabo koku giderici olarak Cleancure ürünümüzü kullanabilirsiniz. Kokunun...

Detay

Lavabo Açma 


Lavabo açma ürünümüz Cleancure gider sisteminde bulunan ve tıkanıklığın olduğu pimaşlarda pimaş açma için kullanılabilir. Pimaşlar genelde mutfaklarda yağlanma, pis su giderlerinde yani tuvaletlerde kireçlenme kaynaklı daralmalardan dolayı organik atıkların rahat bir şekilde pimaşın içinde akıp gidememesinden lavabolarımızda tıkanıklık meydana gelir. Lavabo tıkanıklığı açma ürünümüzü yeteri miktarda kullanarak pimaşların içerisinde bulunan peçete, ıslak mendil, çocuk bezi gibi organik atıkları, sistemi daraltan yağı ve kireci sıvı norma indirerek logara rahat bir şekilde akıp gitmesini sağlar.

DNC Kimya Cleancure Nerede Satılır? 


DNC Kimya ürünü Cleancure sizi doğru bir şekilde yönlendirmek ve uygulama hakkında bilgi vererek lavabo açıcı ürünümüzün uygulama yapılacak olduğu yerde iş görebilir olduğundan emin olursak İstanbul merkezimizden satışını yapmaktayız. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul dışına aynı gün kargo ücreti bize ait adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Cleancure Etkilidir.


CLEANCURE içeriğinde bulunan çözücü bileşikleri sayesinde logar ve giderlerde tıkanıklıklara neden olan organik atıklar, ağır kalıplaşmış yağ tabakaları ve bunların bıraktığı birikintiler üzerinde son derece etkilidir. CLEANCURE gider açıcı özellikle wc, lavabo ve logar giderlerine atılan kâğıt peçete, hasta bezi, ped, çocuk bezi türevi organik atık ve bez, kumaş, çamaşır gibi çözünmesi zor olan üzerinde eritici etki göstererek problemli parçaları su formuna kadar indirger. Gider içerisinde tıkanıklığa neden olan yağ, kireç partiküllerini parçalar halinde sökmek yerine eriterek temizler ve tekrardan tıkanıklık yaratmalarını ortadan kaldırır.


DNC Kimya lavabo açıcı satın al, nasıl alınır?


DNC Kimya gider açıcı satın almak için iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi aldıktan sonra adresinize gönderimini kargo ücreti bize ait olacak şekilde gönderiyoruz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Lavabo Kötü Kokuları Giderir.


CLEANCURE giderlere akıtılan yağ ve diğer tüm kir birikintileri ve bunların zamanla oluşturduğu bakteriyolojik etkiyi ortadan kaldırarak lavabo koku giderici olarak kullanılır. Bu sayede gider içerisinde bakterilerin neden olduğu çürümeleri ve kötü kokuları yok ederek bakteri oluşumunu engeller. Ayrıca bir dezenfeksiyon işlemine gerek duyulmaz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Nerede Bulunur?


Gider Açıcı ürünümüz İstanbul merkez ofisimizde bulunmaktadır. İstanbul dışına aynı gün kargo yapılır. Kargo ücreti bize ait olarak adresinize kadar gönderilir.


DNC Kimya Lavabo açıcı fiyatı ne kadar?


Logar açıcı, gider açıcı ürünümüzün fiyatı ambalaj boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. 10 KG-20 KG-35 KG ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Kullanım ve fiyat bilgisi için bizi aramanızı rica ederim.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Nerede Satılır?


DNC Kimya gider açıcı İstanbul merkezimizden satılmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kargo ile aynı gün içinde gönderimi sağlanır. Bulunduğunuz ile göre 1 ila 3 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Dnc Kimya Gider Açıcı Ve Logar Açıcı Fiyatları


Dnc Kimya gider açıcı ve logar açıcı fiyatları ambalaj miktarlarına göre değişkenlik göstermektedir. 
Dnc kimya gider açıcı 10 KG Cleancure Fiyatı 20 TL/KG
Dnc kimya gider, logar açıcı fiyatları 20 KG Ambalajlarda 15 TL/KG
Dnc kimya logar açıcı, gider açıcı fiyatları 35 KG ambalajlarda 12,5 TL/KG + KDV adresinize teslim kargo dâhil fiyatları vardır. Alım miktarınıza ve adres durumunuza göre fiyatta indirim uygulama imkânımız vardır.


Dnc Kimya Gider Açıcı Satın Al; Nasıl Alabilirim?


Dnc kimya gider açıcı ürününü satın almak için öncelikle bizi aramanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri bize verdikten sonra uygun kullanım miktarı belirliyoruz. Web sitemizde bulunan talep formunu doldurmak sureti ile satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.


Dnc Kimya Logar Açıcı Ne İşe Yarar?


Dnc Kimya logar açıcı kimyasal ürünü Cleancure logarda tıkanıklıklara sebep olan peçete, ıslak mendil, çocuk bezi , hasta bezi, pet gibi organik atıkları ve logarda yağlanma ve kireçlenme kaynaklı tıkanıkları açmak için kullanılır. 


Dnc Kimya Tuvalet Açıcı Kimyasal Ürünü  Cleancure Tuvalet açıcı Olarak Kullanılır mı?


Dnc kimya tuvalet açıcı kimyasal ürünü Cleancure tuvalet açıcı olarak da kullanılmaktadır. Tıkalı tuvaletleri Cleancure ile açmak mümkündür. Ayrıca Cleancure Gider açıcı, logar açıcı, lavabo açıcı, tıkanıklık açıcı kimyasal olarak ta kullanılmaktadır.