Lavabo Açıcı Kimyasallar

Lavabo açıcı ürünümüz kırıp dökmeden tuvalet gideri açma, mutfak gideri açma, pimaş açma, pis su giderlerinde oluşan tıkanıklıkları gider tıkanıklığı açmada kullanılır. Tuvaletlere atılan peçete, ıslak mendil, hasta bezi, çocuk bezi, ped gibi organik atıkların giderden kolay bir şekilde atılmasını sağlayarak tuvalet gider açma, gider tıkanıklığı açma ’da kullanılır. Tuvalet giderlerimizde zamanla oluşan kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak tıkanıklık açma için denenebilecek en basit yöntemdir. Lavabo açıcı kimyasal ürünümüz mutfak giderlerinde oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı boruların iç çaplarındaki daralmaları ortadan kaldırarak mutfak gider açmada kullanılabilir. Logar açma ‘da kullanılabilen ürünümüz logar ‘da bilinçsiz kullanımlardan kaynaklı tıkanıkların açılmasında son derece etkilidir. Tıkanıklık problemlerinizi kırıp dökmeden tıkanıklığı açabilecek yöntemler hakkında bilgi vererek sizi en kolay şekilde çözüme ulaştırabiliriz. Firmamız 2010 yılında kurulmuş olup, ürünümüz 7 yıldır aynı formülasyonla üretilmektedir. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bize arayabilirsiniz. Lavabo gider açıcı ve banyo gider açıcı ürünümüz özel sıvı formülü sayesinde giderlerinizdeki tıkanıklığı açar, saç ve kıl birikmesi gibi nedenlerle tıkanan banyo giderlerinizi banyo gider açıcı ürünümüz ile zorlanmadan açabilirsiniz. Homojen kıvamı sayesinde ürünümüzün kullanımı basittir. Bir miktar banyo gider açıcıyı lavabonuza döktükten sonra gidere sıcak su dökerek etkili gider temizliği yapabilirsiniz.

Gider açıcı kimyasal ürünü, DNC Endüstriyel Kimyanın Cleancure gider açıcı, lavabo açıcı, logar açıcı kısaca pis su gideri açıcı kimyasal ürünü giderlerde tıkanmalara neden olan yağlanma, kireçlenme kaynaklı pis su borularındaki daralmaları ortadan k...

Detay

Mutfak gider açma ürünümüz, mutfak giderlerinde yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırmaktadır. Mutfak giderlerinde zamanla oluşan yağlanma organik atıkların ve suyun rahat bir şekilde giderden akmasının önüne geçmektedir. Yağlan...

Detay

Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ürünümüz etkili şekilde tıkanıklıkları açmaktadır. Tuvaletlerde tıkanıklıklara sebep olan ıslak mendil, peçete, çocuk bezi, hasta bezi, ped gibi organik atıkların oluşturduğu tıkanıklıklarda son derece etkilidir. Tı...

Detay

Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz tuvalet gider borusuna atılıp tıkanıklıklara sebep olan bez, peçete, ıslak mendil, çocuk bezi, ped gibi organik atıkları sıvı norma indirerek tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açmada son derece etkilidir. Ayrıca pis...

Detay

Lavabo koku giderici kimyasal ürünümüz lavabo giderlerinde tam bir temizlik sağlar. Mutfak giderlerinden koku gelmesi çekilmez bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için mutfak lavabo koku giderici olarak Cleancure ürünümüzü kullanabilirsiniz. Kokunun...

Detay

Pisuvar kireç çözücü ürünümüz D Scaler Ps pisuvardaki kirecin sökülmesi, pis kokuların yok edilmesi ve yavaş akan drenajlarda yaşanan sorunun ortadan kaldırılması için kullanılan pisuvar kireç çözücü üründür. D Scaler Ps, okul, restoran, hastane gibi...

Detay

Lavabo Açma 


Lavabo açma ürünümüz Cleancure gider sisteminde bulunan ve tıkanıklığın olduğu pimaşlarda pimaş açma için kullanılabilir. Pimaşlar genelde mutfaklarda yağlanma, pis su giderlerinde yani tuvaletlerde kireçlenme kaynaklı daralmalardan dolayı organik atıkların rahat bir şekilde pimaşın içinde akıp gidememesinden lavabolarımızda tıkanıklık meydana gelir. Lavabo tıkanıklığı açma ürünümüzü yeteri miktarda kullanarak pimaşların içerisinde bulunan peçete, ıslak mendil, çocuk bezi gibi organik atıkları, sistemi daraltan yağı ve kireci sıvı norma indirerek logara rahat bir şekilde akıp gitmesini sağlar.

CLEANCURE Pis Su Giderlerinde Yağlanma ve Kireçlenme Kaynaklı Daralmaları Ortadan Kaldırır.

 

DNC Kimya Cleancure Nerede Satılır? 

 


DNC Kimya ürünü Cleancure sizi doğru bir şekilde yönlendirmek ve uygulama hakkında bilgi vererek lavabo açıcı ürünümüzün uygulama yapılacak olduğu yerde iş görebilir olduğundan emin olursak İstanbul merkezimizden satışını yapmaktayız. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul dışına aynı gün kargo ücreti bize ait adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Cleancure Etkilidir.


CLEANCURE içeriğinde bulunan çözücü bileşikleri sayesinde logar ve giderlerde tıkanıklıklara neden olan organik atıklar, ağır kalıplaşmış yağ tabakaları ve bunların bıraktığı birikintiler üzerinde son derece etkilidir. CLEANCURE gider açıcı özellikle wc, lavabo ve logar giderlerine atılan kâğıt peçete, hasta bezi, ped, çocuk bezi türevi organik atık ve bez, kumaş, çamaşır gibi çözünmesi zor olan üzerinde eritici etki göstererek problemli parçaları su formuna kadar indirger. Gider içerisinde tıkanıklığa neden olan yağ, kireç partiküllerini parçalar halinde sökmek yerine eriterek temizler ve tekrardan tıkanıklık yaratmalarını ortadan kaldırır.


DNC Kimya lavabo açıcı satın al, nasıl alınır?


DNC Kimya gider açıcı satın almak için iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi aldıktan sonra adresinize gönderimini kargo ücreti bize ait olacak şekilde gönderiyoruz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Lavabo Kötü Kokuları Giderir.


CLEANCURE giderlere akıtılan yağ ve diğer tüm kir birikintileri ve bunların zamanla oluşturduğu bakteriyolojik etkiyi ortadan kaldırarak lavabo koku giderici olarak kullanılır. Bu sayede gider içerisinde bakterilerin neden olduğu çürümeleri ve kötü kokuları yok ederek bakteri oluşumunu engeller. Ayrıca bir dezenfeksiyon işlemine gerek duyulmaz.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Nerede Bulunur?


Gider Açıcı ürünümüz İstanbul merkez ofisimizde bulunmaktadır. İstanbul dışına aynı gün kargo yapılır. Kargo ücreti bize ait olarak adresinize kadar gönderilir.


DNC Kimya Lavabo açıcı fiyatı ne kadar?


Logar açıcı, gider açıcı ürünümüzün fiyatı ambalaj boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. 10 KG-20 KG-35 KG ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Kullanım ve fiyat bilgisi için bizi aramanızı rica ederim.


DNC Kimya Lavabo Açıcı Nerede Satılır?


DNC Kimya gider açıcı İstanbul merkezimizden satılmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kargo ile aynı gün içinde gönderimi sağlanır. Bulunduğunuz ile göre 1 ila 3 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Dnc Kimya Gider Açıcı Ve Logar Açıcı Fiyatları


Dnc Kimya gider açıcı ve logar açıcı fiyatları ambalaj miktarlarına göre değişkenlik göstermektedir. 
Dnc kimya gider açıcı 10 KG Cleancure Fiyatı 60 TL/KG+KDV
Dnc kimya gider, logar açıcı fiyatları 20 KG Ambalajlarda 50 TL/KG+KDV
Dnc kimya logar açıcı, gider açıcı fiyatları 35 KG ambalajlarda 45 TL/KG + KDV adresinize teslim kargo dâhil fiyatları vardır. Alım miktarınıza ve adres durumunuza göre fiyatta indirim uygulama imkânımız vardır.

Kostik bazlı ürünlerimizin fiyatları daha uygundur. İletişime geçerek güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.


Dnc Kimya Gider Açıcı Satın Al; Nasıl Alabilirim?


Dnc kimya gider açıcı ürününü satın almak için öncelikle bizi aramanız gerekmektedir. Gerekli bilgileri bize verdikten sonra uygun kullanım miktarı belirliyoruz. Web sitemizde bulunan talep formunu doldurmak sureti ile satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.


Dnc Kimya Logar Açıcı Ne İşe Yarar?


Dnc Kimya logar açıcı kimyasal ürünü Cleancure logarda tıkanıklıklara sebep olan peçete, ıslak mendil, çocuk bezi , hasta bezi, pet gibi organik atıkları ve logarda yağlanma ve kireçlenme kaynaklı tıkanıkları açmak için kullanılır


Dnc Kimya Tuvalet Açıcı Kimyasal Ürünü  Cleancure Tuvalet açıcı Olarak Kullanılır mı?


Dnc kimya tuvalet açıcı kimyasal ürünü Cleancure tuvalet açıcı olarak da kullanılmaktadır. Tıkalı tuvaletleri Cleancure ile açmak mümkündür. Ayrıca Cleancure Gider açıcı, logar açıcı, lavabo açıcı, tıkanıklık açıcı kimyasal olarak ta kullanılmaktadır.


Tıkanık Lavabo Açma


Tıkanık lavabo açma kimyasal ürünümüz Cleancure ile pratik şekilde yapılmaktadır. Lavabonun durumuna göre yeri miktarda gider açıcı kimyasal pimaş boruya dökülerek lavabo tıkanıklığı açma yapılır. Tıkanmış lavabo borusu açılır.

Lavabo Açıcı


Lavabo açıcı kimyasal ürünümüz ile kırıp dökmeden lavabo tıkanıklığı açma işlemi yapılmaktadır. Lavabo açıcı kimyasal gidere dökülerek tıkanmış lavabo açma işini artık çok pratik şekilde yapabilirsiniz.

Tıkanık Lavabo Nasıl Açılır?

Tıkanık lavabo açıcı kimyasalımızı lavabo gider borusuna yeteri miktarda dökerek pratik bir şekilde açılmaktadır. Tıkanmış lavabo gideri, tıkalı mutfak lavabosu, tıkalı mutfak borusu, tıkalı mutfak lavabo gideri aynı yöntemler ile pratik ve kolay bir şekilde açma formulasyonuna sahiptir.
 

Lavabo Gideri Nasıl Açılır


Lavabo gideri cleancure kimyasal ürünümüz ile pratik şekilde açılabilmektedir. Lavabo giderlerinde oluşan yağ ve kireç kaynaklı daralmalar çok sık bir şekilde tıkanıklıklar meydana getirmektedir. Tesisatçı yardımı ile açılan lavabo gideri sağlıklı bir şekilde kullanılamamaktadır. Bunun sebebi tıkanıklıkları meydana getiren lavabo gider borusunda ki daralmaların ortadan kaldırılamamasıdır.  Yeteri miktarda kullanılan lavabo gider açma kimyasalı ile tıkanıklıklara sebebiyet veren daralmalar ortadan kaldırılarak tıkalı lavabo gideri açılır. Tıkanmış Banyo Gideri yukarıda bahsedilen şekilde açılabilmektedir. 


Son söz olarak DNC Endüstriyel Kimya 2010 yılında kurulmuş olup Endüstriyel Kimyasallar üreten kimya firmasıdır. Tıkanıklık açıcı kimyasal ürünümüz ürettiğimiz kimyasal ürünlerden sadece bir tanesidir. Gider açıcı kimyasal ürünümüz yedi yıldır aynı formulasyonla üretilmekte olup kullanıcılarımızın memnuniyeti %90 dan daha fazladır. Memnun olmayan kullanıcılarımızın giderlerinde taş, toprak göçmesi, beton, taş, inşaat sonrası temizlik, deodorant şişesi, sert oyun topu, ağaç kökü gibi sert cisimler çıkmaktadır.


Gider açıcı kimyasal ürünümüzün satışı fabrikamızdan direk olarak satılmaktadır. Herhangi bir aracı kurum kullanmamaktayız. Bunun nedeni ise kimyasal ürünümüzü satmadan önce kullanıcının kesinlikle bilinçlendirilmesidir. Tıkanıkla ilgili tüm sorularınıza memnuniyetlikle cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ürünü satmak hiçbir zaman ilk hedefimiz olmamıştır. İlk hedefimiz Çözümün Adresi olmaktır. Daha detaylı bilgi ve sorununuzu anlatmak için iletişim bölümündeki numaralardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Banyo gider açıcıyı DNC Kimya firmamız kendisi üretir. Firmamız ürünümüzü her koşulda destekler. Sağlığa zararı bulunmayan özel formül, giderlerinizde de hasar bırakmaz. Giderlerinizi temizleyerek ilk günkü haline getirir. Etrafa yayılan kötü kokulardan kurtulmak için banyo gider açıcı ürünümüzü deneyebilirsiniz. Banyo gider açıcı ürünümüzü numune olarak talep etmeniz mümkündür. DNC Kimya garantisiyle satışa sunulan yağ sökücülerimiz hakkında bilgi almak için firmamıza her zaman ulaşabilir ve kimyagerlerimiz ile birebir görüşebilirsiniz.