D SCALER PS

Pisuvar kireç çözücü ürünümüz D Scaler Ps pisuvardaki kirecin sökülmesi, pis kokuların yok edilmesi ve yavaş akan drenajlarda yaşanan sorunun ortadan kaldırılması için kullanılan pisuvar kireç çözücü üründür. D Scaler Ps, okul, restoran, hastane gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda sıklıkla kullanılması gerekir. Pratik şekilde pisuvar bakımının yapılmasını kireçin çözülerek gider borularında ki rahatlamasını sağlayan bu ürün, ortamın kirli ya da bakımsız olduğu algısını ortadan kaldırır. Yapılan pratik temizlik sonrasında işletmenin karşılaşacağı olumsuz algının da önüne geçilmiş olur. Pisuvar kireç sökücü, düzenli kullanıldığında ürik asitin kanalizasyon hattının, pimaşların tıkamasına da engel olur. Kötü kokuların giderilmesinde, pisuvarın rutin bakımlarının yapılmasında son derece etkili bir kimyasal olan D scaler Ps kullanım anı birim maliyeti de oldukça düşüktür. İdrar vücudu terk ettiği andan itibaren oksijenle reaksiyona girerek parçalanır. İdrarda bulunan ürik asit, bu reaksiyon sonunda kimyasal olarak bozularak amonyağa dönüşür. Alkali formda bulunan amonyağın sıradan kimyasal ya da temizleyicilerle çıkarılması mümkün değildir. Pisuvar kireç çözücü ürünümüz bu anlamda ihtiyacınız olan etkinin yaratılması için üretilmiş son derece etkili bir üründür. Siz de DNC Endüstriyel Kimya farkıyla temin edebileceğiniz bu ürün ile pisuvarlardaki kötü kokunun, sararmanın ve kanalizasyon hattındaki yavaş ilerleme sorununun önüne pratik şekilde geçebilirsiniz. Pisuvar kireç sökücü ile istediğiniz etki kısa sürede gerçekleşecektir. Dilediğiniz miktarda satın alabileceğiniz kimyasallar kısa sürede firmamız güvencesi ile adresinize gönderilecektir.

Pisuvar Kireç Sökücü Nedir?


Pisuvar kireç sökücü, adından da anlaşılacağı gibi pisuvardaki kirecin sökülmesi, pis kokuların yok edilmesi ve yavaş akan drenajlarda yaşanan sorunun ortadan kaldırılması için kullanılır asidik karakterli kimyasaldır.

Pisuvar Kireç Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Bu ürünün okul, restoran ya da hastane gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda sıklıkla kullanılması gerekir. Pratik şekilde pisuvar bakımının yapılmasını sağlayan bu ürün, ortamın kirli ya da bakımsız olduğu algısını ortadan kaldırır. Yapılan pratik temizlik sonrasında işletmenin karşılaşacağı olumsuz algının da önüne geçilmiş olur. 


Pisuvar kireç sökücü, düzenli kullanıldığında ürik asitin kanalizasyon hattını tıkamasına da engel olur. Kötü kokuların giderilmesinde, pisuvarın rutin bakımlarının yapılmasında son derece etkili bir kimyasal olan ürünün maliyeti de oldukça caziptir. 


İdrar vücudu terk ettiği andan itibaren oksijenle reaksiyona girerek parçalanır. İdrarda bulunan ürik asit, bu reaksiyon sonunda kimyasal olarak bozularak amonyağa dönüşür. Alkali formda bulunan amonyağın sıradan kimyasal ya da temizleyicilerle çıkarılması mümkün değildir. Pisuvar kireç sökücü bu anlamda ihtiyacınız olan etkinin yaratılması için üretilmiş son derece etkili bir üründür.

Siz de DNC Endüstriyel Kimya farkıyla temin edebileceğiniz bu ürün ile pisuvarlardaki kötü kokunun, sararmanın ve kanalizasyon hattındaki yavaş ilerleme sorununun önüne pratik şekilde geçebilirsiniz. Pisuvar kireç sökücü ile istediğiniz etki kısa sürede gerçekleşecektir. Dilediğiniz miktarda satın alabileceğiniz kimyasallar kısa sürede firmamız güvencesi ile adresinize gönderilecektir.

 
Pisuvar Kireç Çözücü Ne İşe Yarar?


Sinema, tiyatro, restoran, okul, spor salonu ya da hastane gibi ortamlarda bulunan tuvaletlerde pisuvar bölümleri yer alır. Söz konusu alanlarda insan sirkülasyonu fazla olduğu için pisuvarların da kısa süre içinde kirlenmesi, pisuvarın etrafında sararma gibi sorunların oluşması çok normaldir. Söz konusu sorunun kısa süre içinde üstesinden gelinmesi gereklidir. Aksi durumda işletmenin itibar kaybı ya da kamu kurumlarındaki çalışanların görevini yapmaması durumları söz konusu olacaktır. 


Pisuvar kireç sökücü kullanımı ile yukarıda belirtilen sorunların kısa sürede üstesinden gelmeniz mümkündür. Girit, endüstriyel ya da ticari alanlarda kullanılmak üzere formülize edilmiş bir üründür. Girit, sorunun kaynağını tespit ederek koku oluşma ihtimali yüksek olan alana müdahale edilmesini sağlar. Söz konusu ürünün düzenli şekilde kullanılması durumunda ilerleyen dönemde büyük maliyetlere sebep olacak tesisat sorunlarının da önüne geçilmiş olur. 


Pisuvar temizliği için pisuvar blokları ya da pastaları da kullanılabilir. Fakat söz konusu ürünler temizliğin yapılmasını sağlasa da kokunun giderilmesi için istenen etkiyi ortaya koymaz. Geçerli bir girit programı ile soruna direkt olarak müdahale edilmesi ve sorunun kısa sürede ortadan kaldırılması gerekir.  
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları