ACTİVE POLİSH

Paslanmaz metal yüzey temizleyici parlatıcı ve koruyucu ürünümüz solvent bazlı kimyasallardan üretilmiştir. Paslanmaz çelik başta olmak üzere her türlü metal yüzeyin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılır. Uygulanan yüzey üzerinde oluşturduğu film tabakası ürünlerin deniz aşırı yolculuklarında paslanmanın önüne geçerek, ürünlerin imalattan çıktığı gibi nihai kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Active Polish paslanmaz metal temizleyici ve koruyucu ürünümüz ayrıca alışveriş merkezlerinde, otel ve hastanelerde, gıda işletmelerinde, fabrikalarda paslanmaz metal yüzeylerin temizlik ve parlatılmasında kullanılır. Paslanmaz dışında demir, alüminyum, bakır, prinç, bronz gibi malzemelerden yapılmış her türlü aparatın temizliği ve parlatılmasında etkili sonuç verir. Paslanmaz ve Polisaj yüzeylerde sorun olan parmak izleri ve lekelerini yok eder.

Paslanmaz Metal Temizleyici, Parlatıcı Active Polish Nedir?


Metal Temizleyici solvent bazlı paslanmaz metal yüzey temizleyici parlatıcıdır ve koruyucu ürünümüz tam bir koruma ve parlaklık sağlar.


Active Polish Paslanmaz Metal Temizleyici Parlatıcı Nerelerde Kullanılır?


Active PolishPaslanmaz çelik başta olmak üzere her türlü metal yüzeyin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılır. Uygulanan yüzey üzerinde oluşturduğu film tabakası ürünlerin deniz aşırı yolculuklarında paslanmanın önüne geçerek, ürünlerin imalattan çıktığı gibi nihai kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Alışveriş merkezlerinde, otel ve hastanelerde, gıda işletmelerinde, fabrikalarda paslanmaz metal yüzeylerin temizlik ve parlatılmasında kullanılır. Paslanmaz dışında demir, alüminyum, bakır, prinç, bronz gibi malzemelerden yapılmış her türlü aparatın temizliği ve parlatılmasında etkili sonuç verir.  Paslanmaz ve Polisaj yüzeylerde sorun olan parmak izleri ve lekelerini yok eder.


Active Polish Etkilidir


Metal Yüzey Koruyucu ürünümüz güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan paslanmaz, polisaj bronz gibi yüzeyleri temizler ve parlatır. Paslanmaz çelik başta olmak üzere her türlü metal yüzeyin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılan güçlü bir üründür. Benzerlerinin aksine uygulama yapılan yüzey üzerinde temizlik sonrası gözle görülmeyen film tabakası bırakır. Bu film tabakası hava ve suyla sirkülasyonu keserek paslanmayı engellediği gibi toz itici özelliği sayesinde uygulanan yüzeyin tozlanmasını engeller. Alışveriş merkezlerinde, otel ve hastanelerde, gıda işletmelerinde, fabrikalarda metal yüzeylerin temizlik ve parlatılmasında güvenle kullanılır. Paslanmaz metal dışında demir, alüminyum, bakır, prinç, bronz gibi malzemelerden yapılmış her türlü aparatın temizliği ve parlatılmasında etkili sonuç verir.


Active Polish Güvenlidir


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine asit içermez. Hassas malzemeler üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.


Active Polish Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı 
Koku    Doğal Kimyasal İçerik Kokusu
PH ( % 100” lük çözelti )    -
Yoğunluk (20°C)    0,80 g/cm³
Kaynama Noktası    60 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Active Polish Paslanmaz Metal Parlatıcı Nasıl Kullanılır?


ACTİVE POLİSH çok kolay şekilde kullanım imkânı sağlar. Solvent bazlı bileşenlere sahip olmasından ötürü direk olarak yüzeye uygulanmalıdır. Daldırma banyoları için uygun olsa da genelde püskürtme aparatı yardımı ile püskürterek uygulama daha yaygındır. Yoğun proseslerde kompresör yardımı ile de yüzeye püskürtülebilir. Malzemelerin daldırma imkanı var ise daldırma yapılabilir. Daldırma yapıldıktan sonra malzemelerin tankta 2 dakika bekletilmesi yeterlidir. Temizlenecek yüzeye püskürtülen ürün 3-4 dakika bekleme sonrası yüzeydeki kir, yağ, bez yardımı ile silinir. Koruma yapılacak temiz yüzeylerde silmeye gerek duyulmaz.


Active Polish Ambalaj Miktarları


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimi sağlanır.


Active Polish Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 30 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler