DNCOL RESİNG

Reçine sökücü, tutkal sökücü, poliüretan sökücü, yapıştırıcı sökücü kimyasal ürünümüz Dncol Resing çok geniş bir kullanım alanı vardır. Sıcak tutkal sistemlerinin elektronik mekanik bakımlarında reçine ve Poliüretan bazlı tutkallar kazan ve hortumlarda karbonlaşır. Bu karbonlaşmış tutkalları dahi etkili şekilde temizleme özelliğine sahip kimyasallardan oluşmuştur. Sünger üretimi yapan fabrikalarda, ayakkabı üretimi, çizme, bot tabanı üretimi yapan tesislerde, sandviç panel üretiminde poliüretan, köpük, köpük tabancası temizliklerinde kullanılır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, ücretsiz numunelerimiz den faydalanabilirsiniz.

Dncol Resing Tutkal Sökücü Nedir?


Dncol Resing tutkal sökücü, poliüretan sökücü, reçine sökücü kimyasal yapıdaki solvent bazlı kimyasal maddelerin karışımından özel olarak üretilmiş çok amaçlı kullanıma sahip bir üründür.

Dncol Resing  Poliüretan Sökücü Ürünümüz Etkilidir.


Yüzey üzerinden, kalıplardan su bazlı ve/veya solvent bazlı reçine sökücü, poliüretan sökücü, tutkal sökücü, yapıştırıcı ve boyaların sökülmesinde kullanılan güçlü sökücüdür. Güçlü formülü ile özellikle standart yöntemler ile sökülemeyen çok katlı tabakalar üzerinde etkilidir. Hızlı sonuç verir. Reçine ve boya katmanlarının tamamını çok kısa sürede alır.

Dncol Resing Yapıştırıcı Sökücü Ürünümüz Güvenlidir.         

           
Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte olmadığı gibi zararlı gaz çıkışına sebebiyet vermez. Etkili formülü sayesinde reçine yada boya katmanı ile yüzey arasına girerek katmanın kendiliğinden sökülmesini sağlar.     

Dncol Resing Yapıştırıcı Sökücü Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri

Görünüm    sıvı /     
Koku    Karakteristik Uçucu    
Çözünürlük (%)    Uygulanmaz    
Parlama Noktası    Ürün yanıcı özellik göstermez    
Kaynama Noktası °C    Uygulanmaz    
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

Dncol Resing Reçine, Tutkal, Poliüretan Sökücü Ürünümüzün  Kullanım Özellikleri


Ürün daldırma, püskürtme ve silme yöntemi ile uygulanır. Uygun kullanım şartlarında yüzeyde oluşan reçine, tutkal, poliüretan  ve boya kalıntılarını 5 - 20 dk. Arasında tamamen temizler. Basınçlı su yada hava yardımı ile yüzeyin durulanma yada temizlenme işlemi tavsiye edilir.

Dncol Resing Reçine, Tutkal, Poliüretan Sökücü Ürünümüzün Ambalaj Miktarları

30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 240 kg plastik varil ambalajlarda mevcuttur.

Dncol Resing Reçine, Tutkal, Poliüretan Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü 


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -10 °C – 20 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler