D SCALER SD

Konsantre su bazlı asidik karakterli toz kireç sökücü. Alüminyum, galvaniz, bakır gibi hassas metallere zarar vermeyen tamamı aktif kimyasal kireç sökücü malzemelerden üretilmiş toz formda kireç temizleyici ürünümüz D Scaler Sd konsantre ve su bazlı olmasından dolayı sistemdeki kireçlenmenin durumuna göre sistemdeki su miktarının %10-%20 gibi konsatrasyonu ayarlanarak sisteme dahil edilir. 6-8 saat arası devir daim edilen kireç sökücü solüsyonlu kimyasal etkili şekilde kireci temizler. Bu temizliği kireci partiküller halinde sökerek yapmadığından sistemde tıkanıklıklara sebebiyet vermez. Kireci sıvı normda çözerek temizliğini yapar.

D Scaler Sd Kireç Sökücü Nedir?


Konsantre suyla seyreltilebilen sistemdeki alüminyum, galvaniz gibi hassas metallere zarar vermeden; kireç, kışır ve tortu sökücü toz formda hassas sitem temizleme ürünü. 


D Scaler Sd Kireç Sökücü Nerelerde Kullanılır?


D Scaler Sd kireç sökücü ürünümüz endüstri alanında suyun tüketimin fazla olduğu fabrikalarda tüm ısıtma ve soğutma sistemlerindeki kireç, kışır ve tortu tabakalarını sistemdeki metallere  (Galvaniz, Alüminyum)  zarar vermeden çözer ve temizler. 


D Scaler Sd Kireç Sökücü Güçlü ve Etkilidir


Güçlü formülü sayesinde D-SCALER SD  su sisteminde ki kireç ve lekelerinin temizliğinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip olan D-SCALER SD yapısında ki metal koruyucu inhibitörler sayesinde sistemi oluşturan metal malzemeler üzerinde olumsuz hiçbir etki göstermez. Sistemi oluşturan tüm metaller üzerinde güvenle kullanılır.


D Scaler Sd Kireç Sökücü Kimyasal Ürünümüz Güvenlidir


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu komponentler içerir. Bu sayede özelikle uygulandığı metal yüzeyler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Kireç çözücü kompenentlerin uygun karışımından imal edilen D Scaler Sd kireç sökücü ürünümüz doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. D Scaler Sd mevcut kireci her noktadan eşit miktarda bünyesine alarak söker. Bu sayede çözülen kireç sistem ve bağlantı ekipmanların da bir birikime neden olmaksızın kolayca sistem dışına alınır. Kireç ve tortu tabakasının sökülmesiyle birlikte metal koruyucu inhibitörler tarafından reaksiyon durdurulur. 


D Scaler Sd Kireç Sökücü Kimyasal Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Toz 
Koku    Karakteristik doğal koku
PH ( % 100” lük çözelti )    2-3
Yoğunluk (20°C)    1.1 g/cm³
Kaynama Noktası    105 °C        
 * Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


D Scaler Sd Kireç Sökücü Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


30 - 60 KG kilitli kapaklı plastik bidon, 210 kg plastik varil ambalajlarda mevcut olup depolarınıza gönderimi sağlanır


D Scaler Sd Kireç Sökücü Ürünümüz Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C  – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler