DNCOL PAİNT VR

Ahşap vernik sökücü ürünümüz, ahşap, mobilya, lambiri, kapı, dolap, pencere gibi ahşap ve mobilya malzemelerin yüzeyinde bulanan verniği çıkartmak için geliştirilmiştir. Ahşap ve mobilya vernik çıkarıcı uygulama yapılan yüzeylerde deformasyona sebebiyet vermez. Ahşaptan vernik nasıl çıkar? Kullanımı oldukça basittir. Vernik çıkarılacak yüzeyin durumuna göre rulo yada fırça yardımı ile yüzeye sürülen vernik sökücü ürünümüz jel formda olmasından dolayı dik yüzeylerde vernik ile hızlı bir şekilde reaksiyona girecektir. Uygun bekleme süresi sonrasında çıkan vernik nemli bez ile yüzeyden uzaklaştırılabilir. Vernik çıkarıcı ürünümüz özel formulasyonu sebebi ile benzerlerinin aksine ahşapta çürüme yapmaz. Ahşap yüzey üzerinden vernik, cila ve boya sökücü olarak kullanılabilmektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vernik, cila, boya sökücü ürünümüz 1.5 – 4 – 6 – 12- 35 KG ambalajlarda bireysel ve endüstriyel kullanım için satışı yapılmaktadır.

Ahşaptan Vernik Nasıl Çıkar?


Ahşaptan vernik çıkarmak oldukça basittir. Ahşap vernik sökücü ürünümüz ile ahşap ve mobilya yüzeylerinde deforme olmuş vernikleri basit bir şekilde çıkartabilirsiniz. Ahşap vernik sökücü ürünümüz verniği çıkarılacak yüzeye rulo yada fırça yardımı ile yüzeyde katman kalacak şekilde sürülür. Kalkan vernik bez, sünger, spatula yardımı ile ahşap yüzeyden vernik sökme kolayca yapılır.


Ahşap Vernik Çıkarıcı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?


Ahşap vernik çıkarıcı kullanırken yapılan en büyük eksiklerden bir tanesi yüzeye sürülen vernik sökücünün ince bir tabaka halinde fırçaya bastırılarak sürülmesi.  İkincisi ise fırçaya sürülen vernik sökücü fırçada bittiği halde hala boya yapar gibi sürülmesi. Üstünde boya yapıyormuş gibi gel git yapılması ürünün uçma hızını artıracağından dolayı gerekli olan reaksiyona girememesi anlamına gelmektedir. Bu yapılan eksik ahşaptan vernik sökme işimizi zorlaştırmaktadır. 


Ahşaptan Vernik Çıkarıcı Nasıl Kullanılmalıdır?


Ahşaptan vernik çıkarıcı, vernikli mobilya veya ahşap yüzeye fırça yardımı ile fırçaya bastırmadan yüzeye tek sefer katman olacak şekilde fırçadaki vernik çıkarıcı bitene kadar sürülmelidir. Sürülen yerin üstünden tekrar fırça ile geçilmemelidir. Uygun bekleme süresi bittikten sonra sünger veya bez yardımı ile kalkan vernik temizlenir. Bu şekilde ahşaptan vernik sökme işlemi basit bir şekilde biter.

Ahşaptan Vernik Sökme Ürünümüzün Deneme Videosu

 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler