Endüstiriyel Kimya Sanayi

DNC Endüstriyel Kimya Laboratuar Hizmetleri ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

  • Endüstriyel Kimyasalların üretimi ve satışı
  • Teknolojik, bilimsel kimya çalışmalar
  • Satış öncesi ve sonrasında destek

Türkiye'de gelişen endüstriyel sanayiye, endüstriyel temizlik, bakım ve koruma kimyasalları, yapı kimyasallarını sağlamak ve bu alanda oluşan sorunları gidermek için DNC Kimya olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ülkemizde her geçen gün gelişmekte olan sanayi alanında endüstriyel temizlik, bakım ve koruma kimyasalları ihtiyacını karşılamak ve bu alanlardaki sorunlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul’da kurulu olan üretim tesisimizde üretmiş olduğu geniş ürün yelpazemizle imalat ve hizmet sektörüne ulaşmaktayız.

Endüstriyel kimyasallar imalatı
Endüstriyel yağ sökücü temizlik
Since2000

Aktif olarak çalışan ürün geliştirme laboratuarlarımız sanayide karşılaşılan sorunlara çözümler üretmektedir. “Öncelikle Kaliteli Hizmet” felsefesi ile çalışan deneyimli, dinamik, eğitimli, genç ve güçlü bir kadroya sahip firmamız belirlediği misyon doğrultusunda insana, insan sağlığına ve çevreye önem verir.

Tüm faaliyetlerinde, “kalite standartını” ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesinden yola çıkan ve firmalardan gelen talepler doğrultusunda en hızlı şekilde teknik danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Sanayide ve atölyelerde her türlü üretim aşamasında, fabrikaların bakım bölümlerinde ve teknik servis veren hizmet sektörü kuruluşlarında kullanılabilecek birçok ürünümüzle sektörümüzde iddialı çözümler üretmeyi ilkemiz doğrultusunda kalite standartı olarak benimsemekteyiz. Tüm sektörlerde marka bilinirliği ve bağlılığı ilkesine dayalı olarak verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu müşterilerimize güven ve memnuniyet olarak yansıtmaktayız.

DNC Edüstriyel Kimya ; ekonomik ürün üretme ve sunma stratejisinin verdiği bilinçle teknolojiyi yakından takip ederek,gerek ülkemizde gerekse uluslararası sanayi kuruluşlarının üretim tesislerinde yaşanan problemlerin çözümüne yönelik yada üretim proseslerinde ihtiyaç duyulan ürünlerin hazırlanmasından sanayideki uygulamalarına kadar tüm aşamaları takip etmektedir.

Kısacası DNC Kimya; Faaliyet gösterdiği sektör dallarında kurumsal değerlerimize sahip çıkarak lider bir firma olmayı VİZYONU olarak benimsemiştir.

Hizmet sunduğumuz tüm firmalarımızda kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutarak bilgiye,teknolojiye ve insana yatırımı,sürekli yenilenmeyi ve ilerlemeyi sürdürmek,tüm faaliyetlerimizde takım çalışması ve memnuniyeti başlıca MİSYONUMUZ olarak görmekteyiz.

DNC ENDÜSTRİYEL KİMYA Endüstriyel Koruma, Temizlik ve Bakım Kimyasalları sektörünün bir kuruluşu olarak kimya sanayi ve kimyasal hammadde teknolojilerindeki gelişmeleri tüketicilerine en kısa sürede yansıtmaktadır.

Bizlere göstereceğiniz ilgi ve güven Türk sanayisini daha ileri noktalara götürecektir. Ülke kalkınmasının sürdürülmesinde üzerimize düşen sorumluluğu ve görevi yerine getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.