SOLVEX 408

Fren disk balata temizleyici, ürünümüz Solvex 408 otomotiv ve sanayi tesislerinde yaygın olarak kullanılan kimyasallardan biridir. Motorlu taşıtların hayatın her alanında yer işgal ettiği günümüzde, bakım faaliyetlerinin de düzenli olarak yapılmasına ihtiyaç duyulur. Araçların sorunsuz şekilde çalışması için bakımlarının da sorunsuz şekilde yapılması gerekir.Fren disk balata temizleyici, yukarıda da bahsettiğimiz gibi otomotiv bakım faaliyetlerinde yaygın olarak kullanılan bir kimyasaldır. Söz konusu kimyasal ile aracın fren ve diskleri, yay sistemleri gibi ekipmanların pratik şekilde bakımı yapılabilir. Bu anlamda sektöre önemli oranda katkı sağlayan kimyasalı DNC Kimya aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Fren Disk Balata Temizleyici Solvex 408 Nedir? Nerelerde Kullanılır?


Fren disk balata temizleyici, otomotiv ve sanayi tesislerinde yaygın olarak kullanılan kimyasallardan biridir. Motorlu taşıtların hayatın her alanında yer işgal ettiği günümüzde, bakım faaliyetlerinin de düzenli olarak yapılmasına ihtiyaç duyulur. Araçların sorunsuz şekilde çalışması için bakımlarının da sorunsuz şekilde yapılması gerekir. 
Araç bakımı denildiğinde akla gelen donanım ekipmanlarından biri de fren ve balata sistemidir. Binlerce mekanik parçadan oluşan araçların sorunsuz şekilde durmasını sağlayan sistem de budur. Pratik şekilde araç disk ve fren sistemine zarar vermeden aracın durmasını sağlayan sistemin görevini yapması, ancak düzenli bir bakım ile mümkündür. Bunun için da ihtiyaç duyulan kimyasalların başında Fren disk balata temizleyici gelir. 


Fren Disk Balata Temizleyici Nerede Kullanılır?


Fren disk balata temizleyici, yukarıda da bahsettiğimiz gibi otomotiv bakım faaliyetlerinde yaygın olarak kullanılan bir kimyasaldır. Söz konusu kimyasal ile aracın fren ve diskleri, yay sistemleri gibi ekipmanların pratik şekilde bakımı yapılabilir. Bu anlamda sektöre önemli oranda katkı sağlayan kimyasalı DNC Kimya aracılığı ile temin edebilirsiniz. 
Balata ve disk sistemi, araç kullanıldığı sürece dış etkilere maruz kalan malzemelerdir. Bu nedenle kullanım esnasında söz konusu malzemelerin toz, yağ ya da çamur gibi yabancı maddelerle dolması söz konusudur. Fren disk balata temizleyiciler, aracın hareketli noktalarında oluşan bu olumsuzlukları kusa sürede ortadan kaldırır. 


Fren Disk Balata Temizleyici Nasıl Kullanılır?


Bahse konu malzemelerin temizlenmesi için balata sisteminin sökülmesine ihtiyaç yoktur. Uygulama esnasında püskürtme yöntemi kullanılarak malzemenin temizlenmesi mümkündür. Temizleme yapılacak olan yüzeye 15-20 cm mesafeden sprey sıkılarak malzemede etkili bir temizlik yapılabilir. 
Fren disk balata temizleyici ile balata ve disk sisteminin temizlenmesini müteakip yüzeyin bir bez ile silinmesi gerekir. Bu sayede yüzeyde oluşan yağ ve tortular çözünerek sıvı hale gelir. Çabuk kuruma özelliğine sahip olan bu kimyasal ile hızlı ve etkili sonuç alınabilir. 
Fren disk balata temizleme kimyasalı kullanımında genel amaçlı kullanım da tercih edilebilir. Bunun için de hareket eden parçalarda oluşan yağ ve tortunun temizlenmesi için de bu kimyasal kullanılabilir. Bu da kimyasalın kullanım alanını daha da genişleten bir etmendir. 


Fren Disk Balata Temizleyici Fiyatları Nedir?


Fren disk balata temizleyici fiyatları, satın alacağınız ürünün bir kısım özelliklerine göre değişir. Bu kapsamda fiyat konusunda araştırma yaparken ürünlerin bileşimini, markasını ve miktarını dikkate almanızı tavsiye ediyoruz. 


DNC Kimya olarak sizlere ürün konusunda her türlü desteği sağladığımız gibi konusunda da sizlere tatmin olacağınız teklifler sunuyoruz. Üstelik toplu alımlarda kimyasal ürünleri çok daha cazip fiyatlara temin edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa sürede adresinize teslim edilir. Kalitenin adresi DNC Kimya ile doğru tercih yapacağınıza emin olabilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler