SOLVENX BT 200

Bant sökücü ürünümüz Solvex BT 200 kurumuş bant ve yapıştırıcının problem olduğu tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Özellikle pimapen ve camlarda kurumuş bantların, bu bantların bıraktığı yapıştırıcı nın sökülmesi, çıkarılması için geliştirilmiştir. Pimapen ve camlarda güneşin ve dış etkiler kaynaklı koruyucu bantlar zamanla kurur. Kurumuş bu bantları ve yapıştırıcıları cam ve pimapen, alüminyum gibi pencere, kapı doğramalarından çıkartmak gerçekten zordur. Ancak bant, yapıştırıcı çıkarıcı ürünümüz ile bu kurumuş bantlar dakikalar içerisinde çıkarılması mümkündür. Kurumuş pimapen bantları nasıl çıkar gibi sorunuza cevap olarak Solvex BT 200 ile kolay bir şekilde çıkartabilirsiniz diyebiliriz. Kurumuş bant sökücü uygulama yapılacak pimapen veya alüminyum doğramaya bir katman olacak şekilde rulo veya fırça yardımı ile kolayca sürülür. Uygulama yaparken tek dikkat edilmesi geren kurumuş bant veya yapıştırıcıya bant sökücü, çıkarıcı ürün sürülürken fırçaya çok bastırmadan, yüzeyde bir tabaka olarak sürülmesi. Bant sökücü ürünü yüzeye sürüldükten sonra üstünden çok gel git yapmadan tek sefer sürmemiz yeterli olacaktır. Bu şekilde bir uygulama yaparsak kolay, basit bir şekilde kurumuş pimapen batları temizlenir. Aynı zamanda ürünümüz kurumuş yapışkan çıkarıcı olarak kullanıldığı gibi camdaki kurumuş bant, yapışkan lekeleri de kolay bir şekilde çıkar tırıl. Pvc etiket sökücü olarak da bilinen ürünümüz, kurumuş pimapen bantları nasıl temizlenir? kurumuş yapışkan nasıl çıkar? Pimapendeki kurumuş bantlar nasıl çıkar? camdaki kurumuş bant lekesi nasıl çıkar gibi sorularınıza cevap verecek olan kurumuş bant sökücü kimyasal ürünümüz uygulama yapılan yüzeylerde pimapen, alüminyum gibi doğramalara zarar vermez. Pimapen banç çıkarıcı ürünümüz ile PVC pencere kapı üzerinde kurumuş çıkmayan bantları çıkarabilirsiniz. Kurumuş pimapen bantları nasıl çıkar diye artık düşünmenize gerek yok! Özel kimyasal solvent bazlı ürünümüz ile kurumuş pimapen üzerindeki bantları çıkarabilirsiniz. PVC pimapen bant sökücü fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pimapendeki Kurumuş Bantlar Nasıl Çıkar? 


Pimapendeki kurumuş bantlar Solvex BT 200 ürünümüz ile kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Jel formadaki bant sökücü, çıkarıcı ürünümüz kurumuş bantların bulunduğu yüzeye sürülür. 10 dk. Bekleme sonrasında spatula yardımı ile kurumuş banlar yüzeyden temizlenir.


Pimapendeki Kurumuş Bantlar Neden Oluşur?


Pimapendeki kurumuş bantlar, piamapeni korumak amacı ile üretici firma tarafından pencere ve kapı gibi pimapen ve alüminyum doğramalara yapıştırılır. Bunun sebebi pimapen ve alüminyum doğramayı dış etkilerden korumaktır. Yapıştırıldıktan sonra uzun bir süre kimyasala ihtiyaç duymadan çok kolay bir şekilde yüzeyden ayrılabilirler. Bu ayrılma güneş ve dış etkilerenden kaynaklı bantın deforme olmasına sebep olur. Çıkartmaya çalıştığımızda güneşe maruz kalan bant incelmiştir. İncelen bant çıkarmaya çalıştığımızda kopacaktır. Bu kopma santim santim olacaktır. Bundan dolayı çıkarmak nerede ise imkansız olacaktır. Solvex BT 200 kurumuş bant çıkarıcı ürünümüz bu zorlu çıkmayan banları pimapen ve alüminyum yüzeylerden kolayca çıkarılması için geliştirilmiştir. 


Bant Sökücü Kimyasal Pimapene Zarar Verir mi ?


Bant sökücü kimyasal ürünümüz asla pimapenlerimizin yüzeyine zarar vermez. Pimapen, plastik yüzeydeki kurumuş bantların yüzeyine sürülen ürün kurumuş bantı kaldıracak asla ve asla pimapene değmeyecektir. Bundan dolayı pimapen yüzeyimize zarar vermez.


Bant Çıkarıcı Ürünümüzün Deneme Videosu
 

Kurumuş Bant Sökücü

Kurumuş bantlar, genellikle pimapen yüzeylerde gözüken ve kötü bir görüntü oluşmasına sebep olan kuruduklarında çıkarılması oldukça zor olan bir durumdur. Pimapenlerin üzerinde, ürünlerin dış etkilerden korunmasını engellemek maksadıyla koruyucu bantlar bulunur. Bunun yanında inşaat devam ettiği sürece pimapenlerin üzerine gelecek olan harç, sıva gibi kirliliklerin de önüne geçmek hedeflenir. İnşaat ya da evde yapılan tadilatın bitmesi üzerine kurumuş yapışkan sökücü ile bantların çıkarılması gerekir.
 
Dikkat ettiyseniz pimapen ürünlerin üzerindeki bantlarda "montajdan sonra sökünüz" ibaresi yer alır. İnşaat firmaları bu anlamda zaman zaman duyarsız davranarak bu bantları sökmezler. Zamanla güneş ışığına maruz kalan kurumuş bantların sökülmesi Solvex BT 200 kurumuş bant sökücü ürünümüz olmadan imkansız bir durumdur.  Pimapen üzerindeki yapışkan bantların sökülmesinde geç kalınması durumunda ise bantlar güneş ışığına maruz kalacağı için bantları çıkarmak çok daha zorlu bir işlem olacaktır. Kurumuş bant sökücü ürünümüz, kurumuş bantların çıkarılmasında çok etkilidir.

Kurumuş Pimapen Bantları Nasıl Çıkar?

Kurumuş bant sökücü uygulamasından önce bir kısım doğal yöntemler kullanılarak da bant ya da bant kalıntılarını pimapen yüzeylerden sökmeye çalışabilirsiniz. Bunun için uygulayabileceğiniz ilk yöntem ısı tabancası ile bantları çıkarmaya çalışmaktır. 600 ila 650 derece arasında ısı veren söz konusu tabancalar, uzaktan tutulmak üzere bantların çıkarılmasında çok etkilidir. Yüzeyden kalkan bantlar keskin olmayan bir ıspatula ile yüzeyden temizlenebilir.

Isı tabancası kullanımı her ne kadar etkili bir yöntem olsa da ısının pimapen yüzeye zarar verme riski vardır. Özellikle bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan bireylerin pimapen yüzeylere zarar verdiği görülebilir. Pimapendeki renk solması ya da yanık lekesi oluşması gibi durumlar, sayılabilecek olumsuzluklar arasındadır. Kurumuş bant çıkarıcı kimyasal uygulamasında ise bu risk söz konusu değildir.  
Kurumuş bant sökücü işlemi için fön makinesi kullanımını tercih edenler de vardır. Fakat fön makinesinin ürettiği ısı, bantların sökülmesi için yetersiz kalacaktır. Bu nedenle fön makinesi ile bantları çıkarmaya çalıştığınızda arzu ettiğiniz verimi almayacağınızı göreceksiniz.

Kurumuş Pimapen Bantları Nasıl Temizlenir?

Camdaki kurumuş pimapen bantlarının ne denli zorlu lekeler olduğu göz önünde bulundurularak doğal yöntemler arasında sıcak su ve bulaşık süngeri uygulamasını düşünebilirsiniz. Sıcak su ve bulaşık süngerini kurumuş yüzeye uyguladığınızda pimapen bantlarının pratik şekilde yüzeyden ayrıldığını görebilirsiniz. Fakat güneş sebebiyle çok fazla kurumuş olan pimapen bantları için bu uygulamanın da yetersiz kaldığı görülecektir.

Kurumuş bant sökücü kimyasal ürünümüz, bantlar ne denli zorlu bir kalıntı haline gelmiş olursa olsun istenen etkiyi sağlayarak yüzeyden bantların kolayca basit bir şekilde sökülmesini sağlayacaktır. Üstelik uygulama esnasında pimapen yüzeyin zarar görme ihtimali de yoktur.

Kurumuş Yapışkan Nasıl Çıkar?

Kurumuş yapışkan sökücü kullanımında bir kısım hususların dikkate alınması gerekir. Bu kapsamda yapacağınız uygulamada dikkat edeceğiniz hususlar aşağıdadır. 
•    Kurumuş bant sökücü kimyasallar içeriğinde bulunan bileşenler sebebiyle cilde zarar verebilir. Bu nedenle uygulama esnasında eldiven ve maske kullanımını tercih ediniz. 
•    Uygulama esnasında silme ya da püskürtme yöntemini kullanabilirsiniz. 
•    Uygulama sonrasında pimapen yüzeyde kimyasal kalıntılarının kaldığını göz önünde bulundurarak kimyasal uygulaması sonunda yüzeyi sabunlu su ile silmeniz gerekir.

Pimapendeki Kurumuş Bantlar Nasıl Çıkar?

Pimapendeki kurumuş bantların çıkarılmasında, yukarıda da belirtildiği gibi en etkili yöntem kurumuş bant sökücü uygulamasıdır. Söz konusu kimyasallar sayesinde dakikalar içinde bant lekelerinin yüzeyden ayrıldığını görebilirsiniz. Üstelik bu işlemi yaparken uygulama maliyetinin de son derece cazip olduğunu fark edeceksiniz. 
Kurumuş bant sökücü fiyatları, ürünlerin bileşim ve miktar özelliklerine göre değişir. Bu kapsamda en sağlıklı fiyat bilgisini firmamızı arayarak alabilirsiniz. Ürünleri toplu aldığınızda birim maliyetin çok daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Siz de ideal bileşime sahip olan kimyasallara sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler