Araba Kaporta Boya Sökücü

Oto boya sökücü kimyasal ürünümüz ile araçlarınızın üzerindeki boyayı çok kısa sürede çıkarabilirsiniz. Oto boya sökücü jel kimyasal, araç kaportası üzerindeki boyayı kaldırarak yeniden boyanması için hazır hale getirir. Araba kaporta boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Jel araç boyalarını etkili şekilde sökebilmektedir. Bilindiği gibi oto boyalarının dış etkilere dayanımı artırmak için boyanın öncesinde kaportaya bir çok işlem yapıldığı gibi boyanın üzerine vernik atılmaktadır. Dncol Pain Jel oto kaporta boya çıkarıcı ürünümüz çeşitli markalarda denemelerimi sonrasında en güçlü boyası olanı 15 dk. içerisinde videoda olduğu gibi boya ve kaporta arasına girerek etkili şekilde kabuk kabuk sökebilmektedir. Araçlarınızın revizyon aşamasında yada renk değiştirmek istediğinizde araba kaporta boyalarını etkili şekilde sökebileceğiniz formülasyona sahip ürünümüzü kullanabilirsiniz. Deneme yapabileceğiniz numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.

Oto Boya Sökücü

Oto boya sökücü jel ürünümüz, aracınızın kaporta boyası zaman içinde çeşitli nedenlerle hasar görebilir veya değiştirilmek istenebilir. DNC Kimya'nın geliştirdiği "Dncol Paint Jel" oto boya sökücü ürünü, etkileyici formülasyonuyla araç kaportasındaki boyayı hızlı ve güvenli bir şekilde sökme özelliğine sahiptir. İşte bu ürünle ilgili detaylı bilgiler:

1. Güçlü Formül ile Hızlı Çözüm:

Dncol Paint Jel, etkileyici kimyasal formülü sayesinde araç kaporta boyasını etkili şekilde söker. Özellikle yoğun ve dayanıklı boya tabakalarını 15 dakika içinde kabuk kabuk soyarak çıkarma gücüne sahiptir.

2. Vernik Üzerindeki Etkisi:

Oto boyalarının dış etkilere karşı direncini artırmak adına uygulanan vernik tabakalarını da etkili bir şekilde çıkarır. Bu özelliği sayesinde aracın kaportasında daha önce yapılmış olan işlemlerin izlerini temizler.

3. Revizyon ve Renk Değişimi İçin İdeal:

Araçlarınızın revizyon süreçlerinde veya renk değişikliği istediğinizde, Dncol Paint Jel ile kaporta boyalarını etkili bir şekilde sökebilir, aracınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz.

4. Ücretsiz Numune ve Hızlı Gönderim:

Deneme yapmak isteyen müşterilerimiz için ücretsiz numuneler sunuyoruz. Adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde gönderim sağlıyoruz, böylece ürünün etkisini kolayca deneyimleyebilirsiniz.

5. Uygulama Videoları ve Kullanım Talimatları:

DNC Kimya, ürünün doğru ve etkili kullanımını desteklemek amacıyla uygulama videoları ve detaylı kullanım talimatları sunar. Bu sayede müşteriler, ürünü en etkili şekilde kullanabilirler.

DNC Kimya'nın Dncol Paint Jel oto boya sökücüsü, güçlü performansı, hızlı etki süresi ve kullanım kolaylığı ile araç bakımı ve revizyon süreçlerinde vazgeçilmez bir çözüm sunar.

Araba Kaporta Boya Sökücü Dncol Paint Jel Nasıl Kullanılır?

Dncol Paint Jel boyalı yüzeye rulo ya da fırça yardımı ile boya yapıyormuş gibi sürülür. Boya sökücü ile yüzeyden ayrılan boyalar ıspatula veya tazyikli su yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden uzaklaştırılır. Eğer yüzeyde fazla katman boya olması sebebi ile boya kalmışsa aynı işlem tekrar edilir.

Oto Boya Sökücü Dncol Paint Jel Boyayı Nasıl Söker?

Dncol Paint Jel Oto Kaporta Boya Sökücü Ambalaj Miktarları


12 - 35 – 70 KG kilitli kapaklı plastik bidon ambalajlarda satışı mevcut olup adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.

Araç Kaporta Boya Sökücü Dncol Paint Jel Raf Ömrü Ne kadar?


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -10 °C – 20 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler