Araba kaporta boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Jel araç boyalarını etkili şekilde sökebilmektedir. Bilindiği gibi oto boyalarının dış etkilere dayanımı artırmak için boyanın öncesinde kaportaya bir çok işlem yapıldığı gibi boyanın üzerine vernik atılmaktadır. Dncol Pain Jel oto kaporta boya çıkarıcı ürünümüz çeşitli markalarda denemelerimi sonrasında en güçlü boyası olanı 15 dk. içerisinde videoda olduğu gibi boya ve kaporta arasına girerek etkili şekilde kabuk kabuk sökebilmektedir. Araçlarınızın revizyon aşamasında yada renk değiştirmek istediğinizde araba kaporta boyalarını etkili şekilde sökebileceğiniz formülasyona sahip ürünümüzü kullanabilirsiniz. Deneme yapabileceğiniz numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.

Araba Kaporta Boya Sökücü Dncol Paint Jel Nasıl Kullanılır?

Dncol Paint Jel boyalı yüzeye rulo ya da fırça yardımı ile boya yapıyormuş gibi sürülür. Boya sökücü ile yüzeyden ayrılan boyalar ıspatula veya tazyikli su yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden uzaklaştırılır. Eğer yüzeyde fazla katman boya olması sebebi ile boya kalmışsa aynı işlem tekrar edilir.

Oto Boya Sökücü Dncol Paint Jel Boyayı Nasıl Söker?

Dncol Paint Jel Oto Kaporta Boya Sökücü Ambalaj Miktarları


12 - 35 – 70 KG kilitli kapaklı plastik bidon ambalajlarda satışı mevcut olup adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.

Araç Kaporta Boya Sökücü Dncol Paint Jel Raf Ömrü Ne kadar?


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -10 °C – 20 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler