D-CLEAN OIL YR

Zemin temizleyici kimyasal ürünümüz konsantre su bazlı asidik karakterli sert zeminlerden yağ, kir, pas sökücü ürünümüz endüstriyel temizlik için üretilmiştir. Endüstri sanayide ser zeminlerde oluşan yoğun karbonlaşmış yağları sökme, çözme özellikli kimyasal bileşenlerden formüle edilmiştir. Epoksi yada kaplama yapılacak sert zeminlerin kaplama yapılmadan önce yüzeylerinde bulunan yağ ve kir temizliğinde kullanılır. Kaplama yapılacak yüzeylerde etkili temizlik yaparak sert zeminleri kaplamaya hazır hale getirir. Fayans, kalebodur, mozaik, beton, epoksi gibi sert zeminler üzerinde üretimden kaynaklı oluşan ağır yağ kir tabakalarını temizleyici olarak kullanılır. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi ürün kalitemizi bozmadan uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme yapabileceğiniz numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.


D-Clean Oil Yr Sert Zemin Yağ Sökücü Nedir?


Konsantre suyla seyreltilebilen endüstriyel SERT ZEMİNDEN yağ, pas, kir ve kireç sökücü,  SERT yüzey temizleme epoksi kaplama öncesi yüzey hazırlama kimyasalı.

D-Clean Oil Yr Sert Zemin Yağ Sökücü Nerede Kullanılır?


D-CLEAN OIL YR özellikle beton, taş, mermer zemin yüzeyler üzerinde oluşan ağır yağ pas tabakaları ve bunların bıraktığı lekeleri temizleyerek zeminin epoksi kaplamaya hazırlanması veya temizlenmesi için kullanılır. Ayrıca yağ, pas probleminin olduğu  fayans, kalebodur, karo, seramik, mermer ,doğal taş ,su bataryaları, sert zemin yüzeylere bina çatılarından akan kirli suların oluşturduğu pas lekelerinde, zamanla oluşan pas tabaklarının tüm yüzeylerden uzaklaştırılmasında ,mevcut yüzeydeki cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle  temizlenmesinde kullanılır.

D-Clean Oil Yr  Yağ Temizleyici Ürünümüz Etkilidir.


Güçlü formülü sayesinde D CLEAN OIL YR  tüm yüzeylerden oksidasyon (pas) yağ ve kir kalıntı ve lekelerinin temizliğinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip D CLEAN OIL YR  olan yapısında Yüzey koruyucu inhibitörler içermesi sebebi ile fayans gibi hassas yüzeylerde bulunan cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle temizleme imkanı sağlar. Ayrıca D CLEAN OIL YR  sert zeminlerde oluşan pas haricinde katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekelerin de yüzeye zarar vermeden  kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.

Zemin Yağ Temizliğinde D-Clean Oil Yr  Güvenle Kullanılır.


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında yüzey koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede     özelikle uygulandığı yüzeyler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. D CLEAN OIL YR  doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. 


Zemin Yağ, Kir, Pas Temizleyici Ürünümüz Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak 
Koku    Karakteristik doğal koku
PH ( % 100” lük çözelti )    2-3
Yoğunluk (20°C)    1.5 g/cm³
Kaynama Noktası    121 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


D-Clean Oil Yr  Yağ, Kir Sökücü Ürünümüz D-Clean Oil Yr Nasıl Kullanılır?


D CLEAN OIL YR  yağ temizleyici ürünümüz tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu dik yüzeylere püskürtülebildiği gibi zeminlere silme fırçalama yöntemi ile yüzeye zarar vermeden güvenle temizlik yapma imkânı tanır.

D CLEAN OIL YR Ürünümüzün Ambalaj Miktarları 


10 - 30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

    
D CLEAN OIL YR Yağ Temizleyici Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -5 °C  – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları