DNCOL PAINT JNT

Endüstriyel jant boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Jnt jantlardaki boyları etkili şekilde çıkarma özelliğine sahip kimyasal bileşenlerden formule edilerek üretilmektedir. Dncol Paint Jnt alüminyum ve çelik jantlarınızda istenmeyen boyaların temizlenmesinde kullanılan jant boya sökücüdür. Jantlarda bulunan boyaların deforme olmasından kaynaklı yada renk değiştirmek için jantlarda bulunan boyaların temizlenmesi için kullanılan jant boya çıkarıcı maddeler özel kimyasallardan üretilmektedir. Jant boyama işlemi yapan tesislerin jantlarda bulunan boyaları çıkartmak için kumlaya nazaran tercih ettikleri bir yöntem olan jant boya sökücü kullanarak boyaları çıkartma işlemi jantlarda defermasyona sebebiyet vermemektedir. Jant boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Jnt ile boyaları çıkarılan jantlarda daha şeffaf bir yüzey elde edebiliriz. Kumlama yaparak boyası temizlenen jantlarda şeffaf bir yüzey elde etmek imkansızdır. Kumlama kum vuruşları ile boya çıkarttığı için jantların yüzeyinde ciddi şekilde defermasyona neden olmaktadır. Bu defermasyon işimizin kalitesine yansıyacağından dolayı müşteri memnuniyeti açısından olumsuz sonuçlara sebebiyet verecektir. Biz DNC Kimya olarak Dncol Paınt Jnt jant boya sökücü ürünümüzü uzun ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdik. Numunelerimiz ücretsiz olup adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.

Dncol Paint Jnt Jant Boya Sökücü Nedir?


Endüstriyel Asidik Karakterli Solvent Bazlı Jant boya sökücü Solvent. Jantlardaki ve metallerden istenmeyen boyların çıkarılması için kimyasal bileşenlerden oluşan ürünümüze Dncol Paint Jnt jant boya sökücü denir.

Dncol Paint Jnt Jant Boya Sökücü Ürünümüzün Deneme Videomuzu İzleyebilirsiniz.

Dncol Paint Jnt Jant Boya Sökücü Nerelerde Kullanılır?

DNCOL PAINT JNT araçların bisikletlerin jantlarındaki istenmeyen boyaların temizlenmesi için kullanıldığı gibi elektrostatik toz ve yaş boyama için kullanılan askı ve aparatları veya hatalı boyanan metal ve ham metal yüzeylerden, temizlenmek istenen boyaları temizleyici ürünü olarak kullanılabilir. Özellikle solvent bazlı boya sökücüler ile temizlenmesi uzun süre alan çok katmanlı boyaların ve otoların jantlarının boyasının altında bulunan sökülmesi imkânsız gibi gözüken astarın dahi sökülmesinde kullanılan çok etkili ve güçlü boya sökücü kimyasaldır.

Dncol Paint Jnt Jant Boyalarını Etkili Şekilde Çıkartır.


Dncol Paint Jnt güçlü jant boya sökücü formülü sayesinde standart yöntemler ile sökülemeyen çok katlı boyalar üzerinde kısa sürede reaksiyona girerek boyaları etkili şekilde çıkartır. Etkili formulasyonu nedeni ile boyanın yapısı ile oynayıp metalden ayrılmasını sağlayarak kolayca sökülmesini sağlar. Uygulandığı yüzey üzerinde boya tabakalarıyla reaksiyona girerek yapılarını bozar. Çok güçlü boya sökücü olduğu için çok katmanlı boyalı parçaların temizliğinde sökülmesi imkânsız gibi gözüken jantların boyalarının altında bulunan astar boyaların sökülmesinde de etkili ve hızlı sonuç verir.

Dncol Paint Jnt Jant Boya Sökücü Ürünümüz güvenlidir.

Dncol Pint Jnt, jant boya sökücü ürünümüz solvent  bazlı olsa bile benzerinin aksine  kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Kapalı ortanda dahi asidik olmasına rağmen zararlı gaz çıkışına sebebiyet vermez.

DNCOL PAINT JNT Jant Boya Çıkarıcı Kimyasal Ürünümüz Ekonomiktir.

Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra doyma ve temizleyicilik oranı özellikle daldırma uygulamalarında söz konusu ürünlere göre iki kat daha fazladır. Boyayı bünyesine alarak sökme işlemi yaptığından; boyaya doyma oranı maksimum seviyedeki formulasyonu nedeni ile aynı banyoyu defalarca kullanım imkanı sağlar. Bu özelliği sayesinde aynı banyodaki üründen daha fazla verim almak mümkündür.

Dnco Paint Jnt Jant Boya Sökücü Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri Nedir?


Görünüm    Sıvı / Berrak Şeffaf
Koku    Karakteristik Kimyasal
Çözünürlük (%)    Uygulanmaz
Parlama Noktası    Ürün yanıcı özellik göstermez
Kaynama Noktası °C    100-120 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

DNCOL PAINT JNT Jant Boya Sökücü Nasıl Kullanılır?


Dncol Paint Jnt, jant boya sökücü ürünümüz solvent bazlı olmasından dolayı su karıştırılmadan, saf olarak sadece daldırma yöntemi ile uygulanabilir. Daldırma yapacağımız tankın içerisine Dncol Paint Jnt jant boya sökücü dikkatli bir şekilde boşaltılır. Boyalı jantlar veya parçalar tankın içerisine dikkatli bir şekilde bırakılıp tankın kapağı kapatılır. Boyalı parçaların boya katmanına göre uygun bekleme süresi sonrası temizleme işlemi tamamlanan jantlar yada metaller tankın içerisinden alınarak tazyikli su ile çıkan boyaları temizlenir. Bu işlem defalarca tekrarlanabildiği gibi ürünün solvent bazlı  ve uçuculuğu minimize edildiğinden ekonomik kullanım imkanı sağlar. DNCOL PAINT JNT kullanılmadığı zamanlarda tankın içerisinde ağzı kapalı bir şekilde bekletilebilir.

Jant Boya Sökücü Dncol Paint Jnt Ürünümüzün Ambalaj Miktarları Nasıldır?


10 - 30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

Dncol Paint Jnt, Jant Boya Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü Ne kadardır?


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler