Cam boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Cm camdan boya çıkarmak için geliştirilmiş formulasyona sahiptir. Camdaki boya nasıl çıkar gibi sorularınıza cam yüzey boya sökücü ürünümüz camın eloksal yapısına zarar vermeden camdaki kurumuş boyaların çıkarılmasında güvenle kullanılmaktadır. Cam yüzeylere akrilik, yağlı ve cam boyaları ile boyanmaktadır. Zamanla deforme olmuş kurumuş boyların kazınarak çıkartılması çok zor bir şekilde çıkarılmaya çalışılmaktadır. Cam üzerindeki boya karakteri yağlı, sprey, akrilik, silikonlu hatta ve hatta cam boyası olabilir. Dncol Paint CM ile boya karakteri ne olur ise olsun camdaki boya kolayca sizi yormadan basit bir şekilde çıkar. Cam boya sökücü ürünümüz uygulama alanına göre hem sıvı hem jel formda üretilmiştir. Dik yüzeylerde jel formda olan ürünümüz tercih edilmektedir. Jel formdaki ürünümüzün camdaki boyaların çıkarılmasında tercih edilmesinin en önemli sebebi dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak reaksiyona girme süresini uzatmaktadır. Bu süre içerisinde camdaki kurumuş boyanın yapısı bozularak kabarmaya başlar. Spatula yada tazyikli su ile kalkan boya kolay bir şekilde çıkar. Dncol Cm cam boya sökücü ile şu sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Camdaki boya lekesi nasıl çıkar? Camdaki boya Dncol Paint CM ile kolayca çıkar. Camdaki yağlı boya nasıl çıkar? Camdaki yağlı boya sökme özelliği olan ürünümüz Dncol Paint Cm cam yüzeye zarar vermeden yağlı kurumuş cam boyalarını kolayca çıkartır. Cam boya çıkarıcı ürünümüz 1.5 KG, 4 KG, 6 KG, 12 KG, 25 KG ve 35 KG ambalajlarda bireysel ve endüstriyel talepleri olan müşterilerimize satışı, satış ofisimiz tarafında yapılmaktadır.

Camdan Boya Nasıl Çıkar?


Camdan boya cam boya sökücü kimyasalımız Dncol Paint Cm ile kolayca çıkar. Bunun gerekli olan tek şey cam boya sökücü, fırça ve spatula. Cam yüzeyinize zarar vermeden, çizik olmadan buglanma olmadan camdan boya çıkartabilirsiniz. 


Cam Boya Sökücü Nasıl Kullanılmalıdır?


Cam boya sökücü boyası sökülecek cam yüzeye fırça yada rulo yardımı ile sürülür. Sürerken dikkat edilmesi gereken tek şey yüzeyde bir katman olacak şekilde boya sökücünün sürülmesi. Sürme aşamasında fırça ile sürülen boya çıkarıcının üzerinden çok fazla gel git yapılmaması. 10 Dk. Gibi bekleme süresi sonrasında boyanın karakterine bağlı boya eriyecek veya kabaracaktır. Kabaran boya spatula yardımı ile cam yüzey üzerinden kolay bir şekilde ayrılır. 


Cam Boya Sökücü Ne Tür Boyaları Cam Yüzey Üzerinden Çıkartır?


Cam boya sökücü kimyasal ürünümüz cam yüzeylere yapılmış su bazlı boyalar dahil tüm boyaların çıkartılmasında etkilidir. Başlıca çıkartacağı boyalardan örnek verecek olursak;

  • Su bazlı cam boyalarını
  • Yağlı boyaları
  • Akrilik boyaları
  • Dış cephe boyalarını
  • Silikonlu boyaları
  • Palstik boyaları
  • Kapı boyalarını 
  • Cam boyalarını

Ayrıca cama sıçrayan kurumuş boyaların çıkarılmasında da etkili şekilde kullanılmaktadır.


Cam Boya Çıkarıcı Kimyasalımızın Deneme Videosu

Cam Boya Sökücü

Camdaki boya lekelerinin çıkarılması, halı ya da zorlu yüzeylerdeki lekelerin çıkarılmasından çok daha kolay bir işlemdir. Boyanın cinsine göre basit bir kazıma işlemi ile dahi boya kalıntılarını yok etmeniz mümkündür. Fakat bir kısım zorlu boyaların camdan çıkarılması için ekstra bir müdahaleye ihtiyaç vardır. Her tür boya kalıntısının cam yüzeyden çıkarılması için cam boya sökücü, en ideal kimyasal ürünler arasındadır. Söz konusu kimyasalları DNC Kimya farkıyla satın alarak zorlu leke kalıntılarının önüne geçebilirsiniz.

Camdan Boya Nasıl Çıkar?

Yukarıda giriş kısmında da belirttiğimiz gibi camdaki boyanın çıkarılması için ilk etapta kazıma işlemi denenebilir. Cama zarar vermeden, nazik bir şekilde boyayı cam yüzeyinden ayırmayı düşünebilirsiniz. Fakat kazıma işleminin yapıldığı camın cinsi, özellikle buzlu camsa cam yüzeyine zarar verme riski söz konusudur. Bu tür camlardaki boya kalıntıları ne kadar basit gibi görünse de cam boya sökücü kullanım çok daha doğru bir tercihtir.

Camdaki Yağlı Boya Nasıl Çıkar?

Camdaki plastik ya da yağlı boya kalıntılarının çıkarılması için kullanacağınız kimyasalların başında Dncol Paint CM gelir. Ancak tiner, çözücü ve inceltici etkisi yüksek olan bir üründür. Boya kalıntısının büyüklüğüne göre fırça ya da pamuk gibi malzemelerle cam yüzeye kurumuş boyaların çıkarılmasında tiner uygulaması yapılabilir. Tinerin çözücü etkisi ile kurumuş boya kalıntılarının tamamı kısa sürede çıkacaktır. Yine boyanın içeriğinde bulunan bileşimler, tinerin ne denli etkili olacağını belirler. Tiner uygulamasından sonra, ortamda kötü koku oluşumunun ve camdaki renk solmasının önüne geçmek adına durulama işleminin yapılması gerekir. Tiner uygulaması ile soruna çözüm bulamadıysanız cam boya sökücü ile sorunu çok daha kısa sürede ve zahmetsiz şekilde giderebilirsiniz.
 

Buzlu Camdaki Yağlı Boya Nasıl Çıkar?

Boya lekelerinin büyük sorun teşkil ettiği cam yüzeyler arasında buzlu camlar önemli bir yere sahiptir. Buzlu camlar pürüzsüz yüzeyler olmadığı için boya kalıntıları bu tür yüzeylerde kendini çok fazla belli eder. Bu nedenle aseton, tiner ve buna benzer uygulamalarla boya kalıntılarının yok edilmesi çok zordur. Söz konusu boya kalıntılarının çıkarılması için en etkili çözüm cam boya sökücü Dncol Paint CM kimyasal uygulamasıdır.

Kapı Boyası Camdan Nasıl Çıkar?

Kapı boyası ya da buna benzer boya türlerinin cam yüzeyden çıkarılması son derece basit bir işlemdir. DNC Kimya farkıyla satın alabileceğiniz cam boya sökücü kimyasal ile camdaki boya lekelerini dert etmenize gerek kalmaz. Pratik şekilde uygulanabilen kimyasallar ile dakikalar içerisinde boya lekelerinin cam yüzeyden çözüldüğünü görebilirsiniz. Uygulayacağınız kimyasal, boyanın incelmesini sağlayarak yüzeyden akmasını sağlayacaktır. Bir bez ya da ıspatula yarımıyla çözünen boyayı cam yüzeyinden temizleyebilirsiniz. 
Cam boya sökücü fiyatları son derece cazip aralıkta olup ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yoğun AR-GE çalışmaları yapılarak üretilir. En sağlıklı fiyat bilgisini firma görevlilerimizden alabilirsiniz. Dilerseniz numune ürünleri kullanarak ürünlerin kalitesini daha yakından görebilir, hangi ürünleri satın almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Toplu alımlarda kimyasalların fiyatı çok daha cazip aralıkta olacaktır. DNC Kimya ile kaliteyi yakından görebilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler