DNCOL PAİNT FY

Fayans boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Fy ile boyalı fayans, mermer, taş, gibi boyalı sert zeminlerinizden istenmeyen boyları kolayca çıkartabilirsiniz. Fayans boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Fy ile mutfak tezgâhınızda bulunan mermerdeki boyaları da basit ve kolayca çıkartabilirsiniz. Mermerin cilasına, fayansın sırrına asla zarar vermez. Fayans boya sökücü ürünümüzü kullanmak oldukça basittir. Boyası sökülecek fayans, yada mermere fırça yada rulo ile jel formda olan ürünümüz sürülür. Uygun bekleme sonrasında çıkan boyalar spatula yardımı ile basitçe yüzeyden alınır. Bu ürünümüzü genelde fayans zeminlerini, fayans olan mutfak tezgah duvarlarını, mermer olan mutfak tezgahlarını boyayan yada boya yapma işlemi sırasında fayansın, mermerin yüzeyine dökülen istenmeyen, deforme olmuş boyları çıkarmak isteyen bireyler ihtiyaç duymaktadır. DNC Endüstriyel Kimyanın ürün gamında tüm yüzeylere uygun boya sökücü kimyasallar bulunmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve satın almak için bizleri arayabilirsiniz. Fayanstan boya nasıl sökülür?, fayans boya sökücü, mermer boya sökücü, mutfak tezgahı boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Fy iade garantilidir. En ufak bir memnuniyetsizlik durumunda şartsız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Fayans Boya Sökücü Dncol Paint Fy


Fayans boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Fy fayans, mermer, granit, seramik yüzeylere uygulanan  boya ve boya kalıntıları, zaman zaman zorlu boyalar olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu boyaların çıkarılması için fayans boya sökücü Dncol Paint Fy kullanılarak kolay bir şekilde boylar çıkartılabilir. Fayans üzerindeki boyaların çıkarılmasın da çok etkili olan bu kimyasal ile istenmeyen boyalar sorun olmaktan çıkmaktadır. Söz konusu kimyasal ile fayans yüzeydeki boya ve boya lekeleri kısa sürede ortadan kaldırılabilir. 


Fayans boya çıkarıcı, firmamız tarafından üretilen etkili kimyasal türlerinden biridir. Söz konusu ürün, boya ve boya lekelerini çözerek sıvı hale gelmesini sağlar. Jel formda olan Dncol Paint Fy spatula yada fırça ile yüzeye sürülerek uygulama yapılır. Kısa süre sonra istenen boya sökme işleminin gerçekleştiği görülebilir. Fayans boya sökücü, her cins boya ve vernik malzemesinin fayans, mermer, granit, taş, seramik, mozaik gibi zeminlerden üzerinden çıkarılmasında kullanılan boya sökücü kimyasaldır.  


Fayans Boya Çıkarıcı Nerede Kullanılır?


Fayans boya Çıkarıcı, adından da anlaşılacağı gibi fayans, mermer, granit ve seramik çeşitlerindeki boya kalıntılarını sökmek için kullanılan bir kimyasaldır. Bunun yanında çeşitli endüstri kollarında da ürünlerin kullanıldığını görebilirsiniz.
Fayans boya sökücü, Mermer boya sökücü, Granit boya sökücü, Seramik boya sökücü,Taş boya sökücü, betondan boya sökücü olarak kullanlmaktadır.


Ürünlerin kullanımında bir kısım hususlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kapsamda sizlere tavsiyemiz, öncelikli olarak ürünlerin üzerinde yazan talimatlara harfiyen uyularak kimyasal uygulaması yapılmalıdır. Bunun yanında uygulama esnasında aşağıdaki tavsiyelere uyulmasını da tavsiye ediyoruz. 


Fayans Boya Sökücü Dncol Paint Ch Nasıl Kullanılır?


Kimyasal ürünlerin kullanılmasında belli başlı bir kısım yöntemler uygulanır. Bu kapsamda yapılan uygulamalar arasında aşağıdaki yöntemler yer alır. Jel formda satışa sunulan ürünün kullanımı fırça ya da rulo ile yapılır. Uygulama sonrasında yüzeyden kalkan boya kalıntıları basit bir ıspatula yardımıyla kazınabilir. 


Uygulanacak yüzeyin özelliği dikkate alınarak yukarıdaki yöntemler kullanılabilir. Uygulama yüzeyi, zor ulaşılan bir nokta ise püskürtme yöntemi, en mantıklı uygulama şekli olabilir. Fayans boya sökücü ürünümüz olan Dncol Paint Fy kullanımında her türlü uygulama yönteminden istenen boyaların sökülme gerçekleşir. Dncol Paint Fy yüzeydeki cilaya zarar vermeden etki şekilde boyaları çıkartır.


Fayans Boya Sökücü Fiyatları Nedir?


Fayans boya sökücü fiyatları, artan hammadde maliyetleri ile her geçen gün değişebilir. Bu nedenle en sağlıklı fiyat bilgisi için firmamızı arayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi aradığınızda ürünler ve fiyatla ilgili bilgi alabilirsiniz. 
Fayans boya sökücü, çeşitli kimyasalların bir araya gelmesi ile elde edilen özel bir karışımdır. Elde edilen bileşim ile yüzeyde istenen etki elde edilebilir. Kimyasalları toplu olarak satın aldığınızda birim maliyetin de çok daha uygun olduğunu da görebilirsiniz. 


Fayans Boya Sökücü Ürünümüz Dncol Paint Fy Ambalaj Miktarları


1,5 KG – 4 KG – 6 KG – 12 KG – 20 KG – 35 KG ambalajlarda adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler