BETON ÇÖZÜCÜ

Beton çözücü yani beton sökücü ürünlerimiz betonu çözerek temizler. Hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylere uygun metal ve boya koruyucu inhibitörlü beton çözücü kimyasal ürünlerimiz kendi üretimimizdir. Beton çözücü ürünler dünya genelinde su bazlı konsantre ve asidik karakterli kimyasallardan üretilmektedir. Su bazlı olmalarından kaynaklı kullanım aşamasında beton temizliği yapılacak yüzeyin durumuna göre uygun konsatrasyon belirlenerek su ile seyreltilip kullanılabilirler. Beton sökücü kimyasal ürünümüzün çalışma prensibi betonu çözerek, çimento ve kumu birbirinden ayırarak çözme şeklindedir. Beton çözücü yada beton sökücü denildiği zaman sıçrama kaynaklı oluşan betonların temizliği için üretilmiş ürünlerdir. Betonu çok iyi bir şekilde çözen asidik değer, yüzeylerimizi koruyan ise inhibitörlerdir. Asidik değer betonu çok iyi bir şekilde çözerek temizlese bile yüzeylerimize verecek olduğu zararları ortadan kaldıracak metal, boya ve hassas yüzey koruyucu inhibitör içermiyorsa istemediğimiz sonuçlar ile karşılaşmamız kaçınılmaz bir durumdur. Beton çözücü yada beton sökücü asit ürünlerimizin inhibitörsüz olarak kullanılabileceği yüzeyler mevcuttur. Bu yüzeyler plastik kalıplar, yada herhangi plastik yüzeyler, pleymud kalıplar yada ağaç yüzeylerde beton çözücü olarak kullanılmaktadır. Koruyucu inhibitörlü beton, harç, çimento temizleyici ürünümüz CONCRATE KR, inhibitörsüz ürünümüz CONCRATE dir.

Beton Sökücü Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Beton sökücü ürünümüz yapı iskelesi kelepçeleri, hazır beton kamyonları, kalıplar, damperler ve kamyonlar, tesis ekipmanları gibi farklı araç ve ortamlarda kullanıma uygundur.  Haricen elektrik tesisat borularının içlerinde bulunan çimento harç ve betonun temizlenmesinde de tercih edilir. DNC Kimya firmamızın kendi üretimi olması nedeni ile ürünümüz fiyat açısından ekonomiktir. Ürünümüzü yüzeylerde sert ovalamaya gerek kalmadan, sadece harç beton üzerine fırça ile sürerek ve daha sonra fırçalayarak kolayca kullanabilirsiniz. Konsantre beton sökücü ürünümüz özel bileşenli yapısı sayesinde zeminlerinize ve araçlarınıza zarar vermez. DNC Kimya firmamızın garantili koşullarda sarışa sunduğumuz beton sökücü ürünümüz iade garantilidir. Numune boy sipariş vererek beton sökücü kimyasal ürünümüzü denemeye başlayabilirsiniz. Beton sökücü ürünümüz 5,10,20,30,60,220,1000 kg gibi farklı gramajlar ile satışa sunulmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Beton Çözücü Nerelerde Kullanılır?

Beton çözücü kimyasal ürünlerimiz betonun problem oldugu tüm yüzeylerde kullanılır. Numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimi sağlanır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler