Ağır Yağ Sökücü D - CLEAN OİL

Ağır yağ sökücü kimyasal, konsantre su bazlı asidik karakterli ağır yağ çözücü ürünümüz boyalı boyasız hassas yüzeyler dâhil tüm yüzeylerde yağ, kir, pas temizleyici olarak kullanılır. Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları, yoğun kirler ve oksidasyon (pas) üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. D Clean Oil yağ çözücü kimyasal ürünümüzün geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri pas ve korozyon lekeleri üzerinde kolaylıkla temizleme imkânı sağlar. Çıplak metallerde oluşan pas, kireç, kışır, yağ ve kirlilikleri etkili şekilde temizleyici özellikli kimyasallardan formüle edilmiştir. Alkali karakterli su bazlı kimyasallar ile temizliği yapılamayan tüm yüzeylerden gres yağlarını dahi etkili şekilde kolayca temizlenmesini sağlar. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti oldukça düşüktür. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, çözüm üreterek uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme yapabileceğiniz numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.

D Clean Oil - Yağ Çözücü Nedir?

Endüstriyel ağır yağ sökücü kimyasal olarak kullanılmaktadır. Konsantre su bazlı suyla seyreltilebilen endüstriyel asidik karakterli ağır yağ, kir ve pas çözücü, temizleyici kimyasal.

D Clean Oil - Yağ Çözücü Nerede kullanılır?

Makine kaportaları gibi boyalı, boyasız yüzeylerde, Çöp konteyner ve kamyonlarının zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden pas, yağ alma işlemlerinde, özellikle metal ve sert zemin yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde güvenle kullanılır.

Ağır Yağ Sökücü

Ağır yağ lekeleri, mutfaklarda, endüstriyel tesislerde ve birçok farklı alanda yaygın ve uğraştırıcı bir sorundur. Bu lekeler, yüzeylerde inatçı bir şekilde kalabilir. Temizlemesi de oldukça zor olabilir. Neyse ki, Ağır Yağ Sökücü ürünler, bu zorlu yağ lekeleriyle başa çıkmak için etkili bir çözüm sunar.

Ağır Yağ Sökücüler, yağın, gresin, petrolün ve diğer ağır yağlı maddelerin hızlı ve kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Bu tür ürünler, endüstriyel makinelerden mutfak tezgahlarına kadar bir dizi yüzeyde kullanılabilir. Ağır Yağ Sökücü, yağın kötü kokularının ve lekelerinin giderilmesinde de yardımcı olur. Böylelikle kullanılan alanın hijyenin sağlanmasında da yardımcı olur. Lakin tüm ağır yağ sökücüler aynı işleve sahip değildir. Ağır yağ sökücü ürününü alırken de muhakkak araştırılmalı ve güvenilir bir ürün olduğunu emin olmalısınız. Piyasada bulunan birçok ürün; hem tam anlamıyla çözüm önerisi sunmaz hem de içerdiği yoğun kimyasallar nedeniyle insan sağlığını tehlikeye atar.

DNC Kimya olarak, Ağır Yağ Sökücü ürünlerinde önde gelen tedarikçilerinden birisiyiz. Ürünlerimiz, etkili yağ temizliği için tasarlanmıştır. Endüstriyel alanlardan ev kullanımına kadar geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Kaliteli formüllerimiz, ağır yağ lekelerini çözerken yüzeylere kesinlikle zarar vermez.

Ağır Yağ Sökücü ürünlerimizi kullanarak ağır yağ lekeleriyle savaşabilir, temizlik işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. DNC Kimya firmamızın ürünlerine güvenebilir ve en inatçı yağ lekeleriyle başa çıkabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve ürün siparişi için DNC Kimya'ya başvurun ve Ağır Yağ Sökücü ürünlerimize yönlendirilin.

DNC Kimya Ağır Yağ Sökücü

DNC Kimya ağır yağ sökücü; yağ lekelerini ve kalıntılarını etkili bir şekilde temizlemek amacıyla kullanılan özel olarak formüle edilmiş kimyasal bileşkendir. Firmamızın ağır yağ sökücü ürünü, farklı türde yağ lekeleri ve kirlerle başa çıkmak için endüstriyel, otomotiv, mutfak ve ev temizliği gibi birçok farklı uygulama alanında kullanılır.

DNC Kimya ağır yağ sökücü, temizlik işlemlerinde yağın yüzey gerilimini azaltarak ve yağ moleküllerini parçalayarak etki gösterir. Böylelikle yağ lekeleri ve kalıntıları kolayca çözülür ve temizlenir. İnatçı ve zorlu yağ kirlilikleriyle başa çıkmak için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünümüz, yağın yüzeyden ayrılmasını kolaylaştırır. Yağ temizleme işlerinde etkili ve kolay çözüm sunar.

DNC Endüstriyel Kimya olarak, farklı uygulama alanlarına uygun yağ sökücü kimyasal ürünler üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz. Sizin için en uygun ürünü seçmenize yardımcı olmak için uzman ekibimiz her zaman hizmetinizde. Ayrıca, ürünlerimizin kalitesini görmek isteyenlere; ücretsiz deneme numuneleri de sunabiliyoruz.

Eğer ağır yağ lekeleriyle başa çıkmak için etkili bir çözüm yöntemi arıyorsanız, DNC Kimya firmamızın ağır yağ sökücü ürünlerine göz atabilirsiniz. Kalitemiz ve uzmanlığımızla sizi tanıştırmak, sorunlarınıza çözüm sunmak ve uzun vadeli işbirliği yapmayı hedefliyoruz. DNC Kimya firmamızın ürünleriyle temizlik işlerinizi daha kolay ve etkili hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız olan ağır yağ sökücü kimyasal ürünleri için bize başvurabilirsiniz.

 DNC Kimya Ağır Yağ Sökücü Nasıl Kullanılır?

DNC Kimya ağır yağ sökücü, temizliklerde tek başına doğrudan yüzeye uygulanabilir. Aynı zamanda konsantre formülü sayesinde 1/5-1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılabilir. Uygulama yöntemi, temizlik gereksinimlerine göre değişebilir.

DNC Kimya ağır yağ sökücü, yağ temizliği için direkt olarak yüzeye uygulanabilir.  İlk olarak kirli yüzeye dökün. Konsantre bir formüle sahiptir ve su ile seyreltilebilir. İhtiyaca göre, 1/5-1/10 oranında su ile seyreltilmiş bir solüsyon oluşturabilirsiniz.

Uygulama yöntemleri de farklılık gösterebilir. Su ile seyreltilen ürünü püskürtme, daldırma, basınçlı yıkayıcılar veya silme yöntemiyle kullanabilirsiniz. Her temizlik işlemi öncesinde uygun konsantrasyonu belirlemek için bir test yapmanız önerilir.

Eğer uygulama alanında kalıntı ve kirlilik fazlaysa, işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Her tekrar işlemi arasında yaklaşık 10 dakika bekleme süresi önerilir.

DNC Kimya ağır yağ sökücü, yağ lekeleri ve kirlerle başa çıkmak için kullanımı kolay ve etkili bir ürün sunar. Bu talimatlar, ürünün verimli bir şekilde kullanılmasına yardımcı olacaktır.

D Clean Oil – Karbonlaşmış Ağır Yağların Temizliğinde Etkilidir.

Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları, yoğun kirler ve oksidasyon (pas) üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri pas ve korozyon lekeleri üzerinde kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.

D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Güvenlidir.

Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede uygulandığı metal yüzey ve aparatlar üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen D-CLEAN OIL; kostik, fosfat, amonyak ve serbest alkali içermez. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.

D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Nerelerde Kullanılır?

Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerinde yer temizleme otomatların da, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler üzerinde güvenle kullanılır.

D Clean Oil - Yağ Temizleyici Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri

Görünüm    Sıvı / Berrak    
Koku    Karakteristik doğal koku    
PH ( % 100” lük çözelti )    1-2    
Yoğunluk (20°C)    1.1 g/cm³    
Kaynama Noktası    105 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüz Nasıl Kullanılır?

D-CLEAN OIL yağ temizliklerinde tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/10 birim su ile seyreltilerek yüzeye püskürtme yöntemiyle  uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma yöntemiyle yapılan temizliklerde 1/10 – 1/20 Basınçlı yıkayıcılarda 1/20 –1/30 Silme yöntemi ile yapılacak temizlik işlemlerinde 1/10 – 1/25 oranlarında suyla karıştırılarak yapılabilir. Uygulanan alanda kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir.

D Clean Oil - Yağ Çözücü Ürünümüz Ambalaj Miktarları

10 - 30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

D Clean Oil - Yağ Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü

Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler