DNC INK 201

Matbaa mürekkep sökücü ürünümüz, Matbaa makinelerinde, oluklu mukavva üreten su bazlı mürekkep kalıntılarının temizliklerinde, nikel krom ve seramikten anilox merdanelerin temizliklerin de blanketlerin, su haznelerinin, mürekkep tahliye ünitelerinin, merdanelerin ayrıca yürüme platformları ve makine kaportaları üzerindeki kurumuş mürekkeplerin, baskı merdanelerindeki renk değişikliği sırasında temizlenmesi gereken aksamların temizliğinde kullanılır. Mürekkep sökücü ürünümüzün Dnc ınk 201 matbaa mürekkeplerinin temizlenmesinde son derece etkilidir. Biz DNC Kimya olarak deneme yapabileceğiniz miktardaki mürekkep sökücü ürünümüzü bedelsiz olarak adresinize kadar gönderiyoruz.

Dnc Ink 201 Matbaa Mürekkep Sökücü Nedir?


Endüstriyel su bazlı; Su ile seyreltilip kullanılan matbaa mürekkebi sökücü, çözücü özellikteki kimyasal maddelerin ar-ge çalışmaları yapılarak formüle edilip üretilen mürekkep sökücü kimyasallardır.

Dnc Ink 201 Matbaa Mürekkep Sökücü Nerede Kullanılır?


Matbaa makinelerinde, oluklu mukavva üreten su bazlı mürekkep kalıntılarının temizliklerinde, nikel krom ve seramikten anilox merdanelerin temizliklerin de blanketlerin, su haznelerinin, mürekkep tahliye ünitelerinin, merdanelerin ayrıca yürüme platformları ve makine kaportaları üzerindeki kurumuş mürekkeplerin, baskı merdanelerindeki renk değişikliği sırasında temizlenmesi gereken aksamların temizliğinde kullanılır. Aynı zamanda tekstil sektöründe kumaş ve deri üzerinden kalem lekelerinin çıkarılmasında güvenle kullanılır.

Dnc Ink 201 Matbaa Mürekkep Sökücü Deneme Videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü Etkilidir.


DNC INK 201 mürekkep sökücü ürünümüz geliştirilmiş formülü sayesinde özellikle mürekkep ve boyaların serigrafik, kurumuş ve kemikleşmiş boyalardan kaynaklanan kirliliklerin, anilox merdanelerde bulunan mürekkep tahliye ve su haznelerinin temizlenmesinde kullanılan etkili ve güçlü kimyasal yapıya sahiptir.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü kimyasalımız Güvenlidir.


DNCIK 201 mürekkep sökücü kimyasalımız su bazlı olmasından dolayı kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Kapalı ortamda dahi zararlı gaz çıkışına sebebiyet vermez. Metal, plastik, kauçuk ve benzeri yüzeylerde güvenle kullanılır. Söz konusu yüzeylerde kullanılan gaz, benzin v.b. ürünler gibi deformasyonlara, eritmelere, yüzeylerin esnekliğini kaybederek zarar görmesine sebebiyet vermez.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü kimyasal Ürünümüz Ekonomiktir.


Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü ürünümüz ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra uçucu olmaması yüzeyde uzun süre kurumadan kalması özelliği sayesinde yüzeye püskürtülen üründen daha fazla verim almak mümkündür. Su ile seyreltilebilir eşsiz formulasyonu kullanım anı birim maliyeti minimum seviyede tutar. Ayrıca Daldırma uygulamalarında aynı ürün defalarca kullanılabilir olduğundan kullanım anı birim maliyeti minimum seviyededir.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    sıvı    
Koku    Karakteristik kimyasal    
Çözünürlük (%)    %100 suda çözülür    
Parlama Noktası    Ürün yanıcı özellik göstermez    
Kaynama Noktası °C    Uygulanmaz    
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü Nasıl Kullanılır?


DNCIK 201 Daldırma, fırçalama, silme ve püskürtme yöntemiyle kullanılır. Boya sökücü, boya tabakasına ve kemikleşmesine bakılarak yada periyodik temizliklerde su ile seyreltilerek kullanılabilir. Seyreltme oranlarını kullanıcı deneme yanılma yöntemiyle belirler.
Serigrafi boya ve kemikleşmiş mürekkeplerde 5-8 dk. Bekleme sonrası bir bez ile sökülen boyalar temizlenir.
Tekstil sektöründe 2-3 dk. Beklenerek ürünün tamamen nüfuz ettiğinden emin olunur daha sonra fiziksel müdahale ile temizlik işlemi tamamlanır.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü Ürünümüzün Ambalaj Boyutları ve Çeşitleri


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

Dnc Ink 201 Mürekkep Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -5 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler