SOLVEX 420

Yağ Sökücü Endüstriyel Solvent ürünümüz Solvex 420 üretim aşamasında kullanılan metal işlem yağlarını ve üretimden kaynaklı metallerin yüzeyine yapışan metal tortularının temizliğinde yağ, kir ve tortu temizleyici olarak kullanılır. Solvex 420 yağ sökücü solvent ürünümüz temizlenen yağ ile karışmaz. Temizlenecek olan metallerin yüzeyinde kalan metal tortularını dibe çöktürerek banyo sayısının artmasına ve çok uzun süre kullanmamıza imkan tanır. Solvex 420 endüstriyel yağ sökücü solvent ürünümüz üretim aşamasından sonra yada üretim aşamalarının aralarında tüm metal yüzeylerimizden metal işlem yağlarının temizliği için kullanılabilen, yağ, kir ve tortu temizleyici solvent bazlı kimyasaldır. Uygulama yapılan yüzeyler üzerinde kalıcılığı ve aşındırıcılığı söz konusu olmadığından korozif etkiye sebebiyet vermez. Yağı kendi bünyesine alır. Daldırma banyolarından çıkan malzemelerin yüzeyinden hızlı bir şekilde uçarak zamandan tasarruf etmemizi sağlar. Solvent bazlı kimyasallardan oluşmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bize arayabilirsiniz.

Yağ Sökücü Solvent Ürünümüz Solvex 420 Yağ Temizleme Videosunu İzleyebilirsiniz

Solvex 420 Yağ Sökücü Solvent Ürünümüz Etkilidir.


SOLVEX 420 yağ sökücü solvent ürünümüz güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde yağ ve kir tabakalarıyla reaksiyona girerek yapılarını bozar ve bünyesine alır. Çok güçlü bir yağ ve kir sökücü olduğu için aşırı yağlı parçaların temizliğinde de etkili ve hızlı sonuç verir. SOLVEX 420 ayrıca tüm bu yüzeyler üzerinden yapışkan ve tutkal lekelerinin çıkartılmasında son derece etkilidir. Benzerlerinin aksine yüzeyde kalıcılığı söz konusu değildir. Hızlı uçucu yapısı sayesinde temizlik işlemi sonrası yüzeyden uzaklaşır.

Yağ Sökücü Solvent Ürünümüz Solvex 420 Güvenlidir.


Yağ Sökücü ürünümüz SOLVEX 420 solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Kapalı ortamlarda dahi kullanılabilir. Uygulandığı yüzeyler özellikle de metal yüzeyler üzerinde kalıcılık ve aşındırıcılık söz konusu olmadığından metal yüzeyler üzerinde korozif etki göstermez, güvenle kullanım imkânı sağlar.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler