PROCLEAN ALL

Alüminyum yüzey temizleyici ve parlatıcı ürünümüz Proclean All konsantre su bazlı alkali karakterli asit içermeyen konsantre su bazlı alüminyum metal yüzey temizleyici ve parlatıcıdır. Özellikle klima, chiller, kondenser, klima dış üniteleri, boyanmamış tüm alüminyum yüzeyler, alüminyum serpantinleri, radyatör petekleri ve merkezi soğutma sistemlerinde bulunan alüminyum petekler başta olmak üzere % 95 ve üzeri saf alüminyum içeren alaşım metallerin temizliğinde güvenle kullanılır. Proclean All alüminyum temizleyici ürünümüz güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan temizler ve parlatır. Yağ ve kirliliklerle reaksiyon vererek köpürür, bu sayede dik yüzeylerde kısa süre içerisinde pratik ve etkili temizlik yapılmasını sağlar. Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine asit içermez. Hassas alüminyum malzeme üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Biyolojik çözünürlüğü olan, non-toxic yapıda bir üründür.

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Proclean All Nasıl Kullanılır?


PROCLEAN’ALL tek başına kullanılacağı gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek uygulama yapılabilir. Su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma, silme yada uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulanır. İhtiyaç dâhilinde su ile yüzey durulaması yapılabilir.
Alüminyum metal parça temizliği    : 1/10-1/15
Klima petek temizliği    : 1/5 -1/10
Klima petek periyodik bakımı    : 1/20-1/30


Proclean All Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz  Güçlüdür Güvenlidir


Güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan temizler ve parlatır. Yağ ve kirliliklerle reaksiyon vererek köpürür, bu sayede dik yüzeylerde kısa süre içerisinde pratik ve etkili temizlik yapılmasını sağlar. Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine asit içermez. Hassas alüminyum malzeme üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Biyolojik çözünürlüğü olan, non-toxic yapıda bir üründür.

Proclean All Alüminyum Temizleyici Parlatıcı  Ürünümüz Temizlik Ve Bakım Süresini Kısaltır

Uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulandığında toz, kurum, oksidasyon, yağ ve kirlerle reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Köpürme ve kirlilik üzerinde yürüme özelliği sayesinde iç kısımlara kadar etkili bir temizlik sağlar. Sistemin alüminyum peteğinin sökülmesine gerek duyulmadan; olduğu yerde, monte vaziyette temizlik imkânı verir.

 

Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Proclean All Fiziksel Teknik Özellikleri

Görünüm    Sıvı / Menekşe-Kırmızı
Koku    Doğal Kimyasal İçerik Kokusu
PH ( % 100” lük çözelti )    12-14    
Yoğunluk (20°C)    1.29 g/cm³    
Kaynama Noktası    110 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Proclean All Alüminyum Temizleyici Parlatıcı Ürünümüzün Ambalaj Tipleri

13- 35 – 70 KG kilitli kapaklı plastik bidon, 240 KG varil veya 1200 kg IBC ambalajlarda mevcut olup depolarınıza gönderimi sağlanır.

Proclean All Alüminyum Temizleyici Parlatıcı  Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 30 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler