SOLVEX INK

DNC Kimya olarak üretim ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerden biri de mürekkep inceltici solvent çeşitleridir. Matbaalarda ya da baskı merkezlerinde bulunan yazıcıların baş kısmında farklı boyutlarda mürekkep çıkış nozulları vardır. Nozullardan istenen oranda mürekkep püskürtülmesi için mürekkebin inceltilmesine ihtiyaç duyulur. Bunun için de kullanılacak en etkili kimyasal, mürekkep inceltici solventtir. Yapılacak mürekkep inceltme işlemi ile baskı esnasında oluşan tıkanmaların da önüne geçilir. Bu sayede hızlı ve sürekli şekilde baskı işlemi gerçekleştirilir. Püskürtme işleminin yapıldığı nozulların sayısı ve büyüklüğü, baskı kalitesinin artmasında son derece etkili olan bir durumdur. Yazıcı ya da matbaa merdanelerinde bulunan nozulların tıkanması durumunda baskı kalitesi düşer. Alınan çıktıların silik olması gibi sorunlar ortaya çıkar. Nozul sayısı ne kadar fazla ise baskı kalitesi de o kadar yüksektir. Baskı kalitesinin artırılması için kullanılacak mürekkep inceltici solvent ile tıkanma durumunun mümkün olduğu kadar önüne geçilebilir. Periyodik olarak kullanılan ürünler ile baskı kalitesi gözle görülür oranda artırılabilir. Plastik boru, pvc, çelik, tel, inşaat ve otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılan bu solventler ile sektör içindeki faaliyetlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Mürekkep İnceltici Solvent Özellikleri Nelerdir?


Mürekkep inceltici solvent kullanımında çok özel avantajlara sahip olabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, sektör faaliyetlerinize katkı sağlayan işlevsel kimyasal bileşimlerden oluşmaktadır. Bu anlamda etkili bir laboratuar çalışmaları ile sizleri en kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. 
Düzenli olarak mürekkep inceltici solvent kullanımı sayesinde mürekkep nozullarının tıkanması gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Bu da hijyenik bir çalışma ortamı sağladığı gibi mürekkep tasarrufu konusunda da kullanıcıya büyük avantajlar sağlar. Verimliliğin artırılması anlamında da sektör ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler, matbaa sektörünün olmazsa olmaz kimyasalları arasındadır. 
Mürekkeple içli dışlı olan sektör alanlarında bir kısım tedbirler alınarak çalışılması gerekir. Bu kapsamda alınacak tedbirlerin başında hijyen hususları ve tasarruf tedbirleri gelir. Satın alacağınız mürekkep inceltici solvent ile her iki amaca yönelik katkı sağlayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünlerin düzenli kullanılması ile sektör faaliyetlerinizde ön plana çıkmanız da mümkündür. 


Mürekkep İnceltici Solvent Fiyatları Nedir?


Mürekkep inceltici solvent fiyatları, üretimi yapılan kimyasalların bir kısım özelliklerine göre değişir. Bu kapsamda imalatını yaptığımız ürünlerin bileşenleri, kalitesi ve miktarı, fiyatı doğrudan etkileyen hususlar arasındadır. 
Web sitemizde bulunan ürünleri incelediğinizde imalat ve pazarlamasını yaptığımız tüm ürünlerin bütçe dostu fiyatlarla satıldığını görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa süre içerisinde kargo ile adresinize teslim edilecektir. 


Mürekkep inceltici solvent çeşitlerinin düzenli kullanılması ile matbaa ekipmanlarından arzu ettiğiniz verimi alacağınıza emin olabilirsiniz. Firmamız, endüstriyel kimya alanında öncü firmalardan biri olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye kararlıdır. Siz de web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturabilirsiniz. 
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler