PROCLEAN BR

Bakır temizleyici ve parlatıcı ürünümüz Proclean Br konsantre su bazlı asidik karakterli, bakır yüzey koruyucu inhibitörlü kimyasal maddelerden üretilmektedir. Bakır temizleyici ürünler dünya genelinde asidik karakterli kimyasallardan üretilmektedir. Eloksal yapıda oluşan kararma ve renk bozuklarının temizliği dünya genelinde asidik karakterli üretilen ürünler ile yapılmaktadır. Bakırı kullanım alanlarına göre yüksek ısıda işleyen fabrikaların yüksek ısı kaynaklı bakırın yüzeyindeki kararmaları, renk bozulmalarının ortadan kaldırılması için kullanılan bakır temizleyici ve parlatıcı ürünümüz Proclean Br bakır ürettim prosesi kaynaklı yüzeylerinde oluşan yağı ve kiri etkili şekilde temizleyici özelliği bulunmaktadır. Üretim aşamasında eloksal yapısı bozulan bakırın yüzeyini orijinal rengine geri getirmek için temizliği ve parlatılması işleminde kullanılan ürünümüz Proclean Br daldırma, püskürtme şeklinde kullanıma uygundur. Proclean Br ayrıca antika değeri olan para, avize gibi eşyaların temizliğinde güvenle kullanılabilir. Bakır temizleyici ürünümüz asidik karakterli olmasından dolayı, asidik değerin bakırın yüzeyine verebilecek olduğu zararları ortadan kaldırmak için benzer bakır temizleyici ve parlatıcı ürünlerin aksine bakır koruyucu inhibitörler içermektedir. Temizliği yapılan yüzeylerde aşındırmanın önüne geçen koruyucu inhibitör Proclean Br ürünümüzü benzer ürünlerden farklı kılmaktadır.

Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz Proclean Br Ürünümüz Güçlü ve Güvenlidir.


Proclean Br güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan bakır yüzeyleri temizler ve parlatır. Yağ ve kirliliklerle reaksiyon girerek köpürür, bu sayede dik yüzeylerde kısa süre içerisinde pratik ve etkili temizlik yapılmasını sağlar. Proclean Br geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine organik asitlerden oluşan formülasyona sahip olup, içeriğinde bakır yüzey koruyucu inhibitörler nedeni ile bakır malzeme üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Doğada biyolojik olarak parçalanır.


Proclean Br  Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz Etkilidir.


Proclean Br uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulandığında bakır yüzeylerde oluşan kararma ve oksid lekeleri, yağ ve kirlerle reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Köpürme ve kirlilik üzerinde yürüme özelliği sayesinde iç kısımlara kadar etkili bir temizlik sağlar. Sistemin oluşturduğu  bakır parçaların sökülmesine gerek duyulmadan; olduğu yerde, monte vaziyette temizlik imkânı verir.


Proclean Br  Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / şeffaf
Koku    Doğal Kimyasal İçerik Kokusu    
PH ( % 100” lük çözelti )    1-1,5
Yoğunluk (20°C)    1.1 g/cm³
Kaynama Noktası    105 °C    
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Proclean Br  Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


PROCLEAN Br tek başına kullanılacağı gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek uygulama yapılabilir. Su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma, silme yada uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulanır. İhtiyaç dâhilinde su ile yüzey durulaması yapılabilir.


Proclean Br  Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


30 – 60 kg  kapaklı plastik bidon, 210 kg  varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimi sağlanır.


Proclean Br  Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 30 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler