HARÇ TEMİZLEYİCİ

Harç temizleyici ürünümüz inşaat bitiminden sonra kurumuş harç temizleyici olarak kullanılır. Yapıların inşaat aşamasında ister istemez beton ve harç kalıntıları mermer, fayans, cam, tuvalet taşlarında zamanında yani kurumadan önce yada harç döküldüğü zaman harç, beton, çimento temizliği yapılmadığından dolayı kurur ve kurumuş harçları temizlemek için beton, harç sökücü kimyasalları kullanarak etkili ve kolay şekilde temizliğimizi yapmak isteriz. Hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylere uygun koruyucu inibitörlü harç temizleyici kimyasal ürün çeşitlerimiz mevcuttur.

Harç Temizleyici Ürünü Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar


Öncelikle harç  beton sökücü kimyasalın uygulama yapacağımız yüzeye uygun ürün seçilmesi gerekmektedir. Doğru ürün seçilmez ise asidik değer uygulama yapılan yüzeyin eloksal yapılarını bozarak istenmeyen durumlar ile karşılaşmamıza neden olur. Alacağımız ürün uygulama yapılacak yüzeyi koruyucu inhibitörler içermelidir ki eloksal yapıya zarar vermesin.


Harç Temizleyici Ürünü Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Harç temizleyici ürünün ambalajını elimize almadan önce mutlaka elimiz eldiven giymeliyiz. Kapalı ortamda kullanıyorsak ağzımıza maske, gözümüze koruyucu gözlük takmalıyız. Beton harç temizliği yapılacak yüzeyin durumuna göre su ile seyreltip püskürtme aparatı ile püskürterek uygulamalıyız. Cilt ve göz temasından kaçınılmalı, elbisemize geldi ise hemen çıkartmalıyız.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları