D-SCALER

Metal koruyucu inhibitörlü endüstriyel kireç sökücü kimyasal ürünümüz D-Scaler tüm ısıtma ve soğutma sistemlerindeki kireç, kışır, pas ve yosun tabakalarını içeriğinde bulunan metal koruyucu inhibitörler sayesinde sistemdeki hassas metallere zarar vermeden çözerek tam bir kireç, pas, kışır, yosun temizliği sağlar. Chiller, Kondersan, soğutma kuleleri, merkezi ısıtma gibi sistemlerde de güvenle kullanılabilir. D-scaler konsantre ve su bazlı olmasından dolayı kireci temizlenecek sistemdeki minimum su miktarının %10’u kadar su ile seyreltilerek kullanıma uygun olduğundan kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. D scaler endüstriyel kireç sökücü kimyasal ürünümüz benzerlerinin aksine kireci çözer ve sıvı norma indirerek söker. Bu özelliği sayesinde sistemde tıkanıklıklara sebebiyet vermez. D- Scaler Kireç Sökücü kimyasal ürünümüz geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede özelikle uygulandığı hassas sistemlerde dahi aşındırıcı etki göstermez. D-Scaler doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.

Kireş Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu

 

D-Scaler Kireç Sökücü Nedir?


D-Scaler kireç sökücü metal koruyucu inhibitörlü konsantre suyla seyreltilebilen endüstriyel ağır kireç, kışır, pas, yosun ve tortu sökücü, kapalı açık sistem temizleme ürünüdür.

D-Scaler Kireç Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu


D-Scaler Kireç Sökücü Nerede Kullanılır?


D-Scaler açık, kapalı tüm ısıtma ve soğutma sistemlerindeki kireç, kışır, pas ve yosun tabakalarını sistemdeki hassas metallere zarar vermeden çözer ve temizler. Chiller Kondersan, soğutma kuleleri,  merkezi ısıtma gibi sistemlerde de güvenle kullanılabilir.


 D-Scaler Kireç Sökücü  Ürünümüz Etkilidir


Güçlü kireç sökücü formülü sayesinde D-Scaler tüm sistemdeki kireç, oksidasyon (pas) kalıntı ve lekelerinin temizliğinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip olan D-SCALER yapısında ki metal koruyucu inhibitörler sayesinde sistemi oluşturan metal malzemeler üzerinde olumsuz hiçbir etki göstermez. Bakır ve pirinç malzemeler de dâhil olmak üzere tüm metaller üzerinde güvenle kullanılır.


D-Scaler Kireç Sökücü Kimyasal Ürünümüz Güvenlidir


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında metal koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede     özelikle uygulandığı hassas sistemlerde dahi aşındırıcı etki göstermez. D-SCALER doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. 


D-Scaler Kireç Sökücü Tıkanmalara Sebebiyet Vermez


D-Scaler mevcut kireci ve pası parçalar halinde sökmek yerine, her noktadan eşit miktarda bünyesine alarak söker. Bu     sayede çözülen kireç sistem ve bağlantı ekipmanlarında birikim-tıkanmaya neden olmaksızın kolayca sistem dışına alınır. Kireç ve pas tabakasının sökülmesiyle birlikte metal koruyucu inhibitörler tarafından reaksiyon durdurulur. Bu sayede sisteme zarar vermez, mevcut metal aksamlarda oluşabilecek KOROZYON, tahribat ve delinmeleri engeller.

  
D-Scaler Kireç Sökücü Kimyasalın Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak 
Koku    Karakteristik doğal koku
PH ( % 100” lük çözelti )    1,5-2
Yoğunluk (20°C)    1.1 g/cm³
Kaynama Noktası    105 °C
 * Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


D-Scaler Kireç Sökücü Nasıl kullanılır?


D-SCALER tek başına direkt olarak uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/20 birim su ile seyreltilerek uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu temizlik yapılacak sistem içerisine pompa yardımı ile tatbik edilerek, sistemdeki kirlilik durumuna bağlı olarak 6-10 saat arasında devir daim yapılması sağlanır.

    
D-Scaler Kireç Sökücü Ambalaj Miktarları


12 - 30 - 65 Kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 kg plastik varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcuttur. Ülke, İl, İlçe fark etmeksizin adresinize kadar gönderimi sağlanır.    


D-Scaler Kireç Sökücü Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C  – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları