DNCOL PAINT CH

Duvar boya sökücü ürünümüz bina dış cephe duvarlarında, daire iç duvarlarında bulunan su ve solvent bazlı duvar boyalarını sökmek için geliştirilmiş duvar boya sökücü kimyasaldır. Kokusu yok denecek kadar azdır. Uygulama aşamasında kullanıcıyı rahatsız edecek herhangi bir gaz çıkışı ortaya çıkarmaz. Jel formda olan duvar boya çıkarıcı Dncol Paint Ch jel olmasından dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak duvar boyalarının yapısını bozarak hızlı bir şekilde reaksiyona girer. Boyanın karakterine bağlı olmak kaydı ile boyayı kaldırarak yada eriterek duvardan kolayca sökülmesini sağlar. Uygulama aşamasında fırça yada rulo kullanılabilir. Kalkan veya eriyen boya spatula yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden sökülür. Duvarlarda bulunan su ve solvent bazlı boyların sökülmesinde son derece etkilidir. Binaların dış cephelerinde, iç duvarlarında, beton, fayans, mermer, sıva gibi sert yüzeylerden su ve solvent bazlı deformasyona uğramış boyaları çıkarmak için geliştirilmiştir. Dış cephe duvarlarında kullanılan grenli dış cephe boyaları, plastik bazlı boyaları, akrilik bazlı cephe boyları, silikon bazlı cephe boyalarının sökülmesinde kullanılabilmektedir. DNCOL PAİNT CH dış ve iç cephelerde ; grenli boya sökücü, akrilik boya sökücü, silikonlu boya sökücü, yağlı boya sökücü, plastik boya sökücü, pastel boya sökücü, sprey boya sökücü olarak kullanılmaktadır. Duvarda bulunan alçıya ve sıvaya zarar vermez. Boya sökme işlemi yapılan yüzeylerde tortu ve tuval bırakmadığından dolayı yapılacak olan boya yada kaplamanın tutunmasına engel teşkil edecek tortu ve tuval bırakmaz. Mermer, granit, fayans yüzeylerde de boya çıkarıcı olarak kullanılan ürünümüz uygulama yapılan yüzeye zarar vermediğinden dolayı güvenle kullanılabilir. DNC Kimya olarak geliştirmiş olduğumuz duvar boya sökücü ürünümüzün deneme numuneleri ücretsiz olup adresinize kadar gönderilmektedir.

Duvardan Plastik Boya Nasıl Çıkar?


Duvarda ne tür boya olursa olsun Duvar Boya Sökücü ürünümüz Dncol Paint Ch ile duvar boyalarını çıkartmak sökmek artık çok kolay.
Duvarda bulunan deforme olmuş eskimiş plastik boyayı duvardan çıkartmak için rulo veya fırça yardımı ile duvar boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Ch duvara sürülür. 10 dk. bekleme sonrasında spatula ile sökülen boya kazınır. Zımpara yapmaya gerek kalmaksızın deforme olmuş eskimiş duvar boyalarınızı Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz ile toza ve pisliğe maruz kalmadan uğraşmadan basit bir şekilde çıkartabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin de duvardan boya sökme kimyasalına ihtiyacınız var ise bizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Dncol Paint Ch Duvardan Boya Sökücü Ürünümüzün Deneme Vİdeosunu İzleyebilirsiniz.

 

Duvardan Yağlı Boya Nasıl Çıkar?


Duvardan yağlı boya Dncol Paint Ch ürünümüz ile basit bir şekilde uğraşmadan çıkarılabilmektedir. Duvar boya sökücü ürünümüzün jel formda olmasından dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlar. Bu tutunma yağlı boya ile reaksiyona girmesini kolaylaştırır. Fırça veya rulo ile sürülen duvar boya sökücü ürünümüz yağlı duvar boyası ile reaksiyona girmesi sonrasında boyayı kabartarak çıkartır. Kabaran boya spatula yardımı ile yüzeyden uzaklaştırır.

 

Duvardan Silikonlu Boya Nasıl Çıkar?


Duvardan silikonlu boya yı çıkartmak aslında çok zordur. Ancak Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz duvardan silikonlu boyayı kolay bir şekilde çıkartabilecek formülasyona sahiptir. Kazımaya gerek duyulmaksızın duvara rulo ile sürülen Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz silikonlu boyayı kabartarak söker. Kabaran silikonlu boya spatula yardımı ile kolayca duvardan kaldırılır.
Duvardan boya nasıl çıkar gibi sorularınıza DNC kimya olarak detaylı şekilde cevap verebiliriz. Sizin de duvardan boya çıkartma gibi bir isteğiniz var ise boya sökücü kimyasallarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları