DNCOL PAINT CH

Duvar boya sökücü ürünümüz bina dış cephe duvarlarında, daire iç duvarlarında bulunan su ve solvent bazlı duvar boyalarını sökmek için geliştirilmiş duvar boya sökücü kimyasaldır. Kokusu yok denecek kadar azdır. Uygulama aşamasında kullanıcıyı rahatsız edecek herhangi bir gaz çıkışı ortaya çıkarmaz. Jel formda olan duvar boya çıkarıcı Dncol Paint Ch jel olmasından dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak duvar boyalarının yapısını bozarak hızlı bir şekilde reaksiyona girer. Boyanın karakterine bağlı olmak kaydı ile boyayı kaldırarak yada eriterek duvardan kolayca sökülmesini sağlar. Uygulama aşamasında fırça yada rulo kullanılabilir. Kalkan veya eriyen boya spatula yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden sökülür. Duvarlarda bulunan su ve solvent bazlı boyların sökülmesinde son derece etkilidir. Binaların dış cephelerinde, iç duvarlarında, beton, fayans, mermer, sıva gibi sert yüzeylerden su ve solvent bazlı deformasyona uğramış boyaları çıkarmak için geliştirilmiştir. Dış cephe duvarlarında kullanılan grenli dış cephe boyaları, plastik bazlı boyaları, akrilik bazlı cephe boyları, silikon bazlı cephe boyalarının sökülmesinde kullanılabilmektedir. DNCOL PAİNT CH dış ve iç cephelerde ; grenli boya sökücü, akrilik boya sökücü, silikonlu boya sökücü, yağlı boya sökücü, plastik boya sökücü, pastel boya sökücü, sprey boya sökücü olarak kullanılmaktadır. Duvarda bulunan alçıya ve sıvaya zarar vermez. Boya sökme işlemi yapılan yüzeylerde tortu ve tuval bırakmadığından dolayı yapılacak olan boya yada kaplamanın tutunmasına engel teşkil edecek tortu ve tuval bırakmaz. Mermer, granit, fayans yüzeylerde de boya çıkarıcı olarak kullanılan ürünümüz uygulama yapılan yüzeye zarar vermediğinden dolayı güvenle kullanılabilir. DNC Kimya olarak geliştirmiş olduğumuz duvar boya sökücü ürünümüzün deneme numuneleri ücretsiz olup adresinize kadar gönderilmektedir.

Duvar Boya Sökücü

Duvar boya sökücü kimyasal, Dncol Paint 220 Jel, jel duvar boya sökücü ürünümüz, bina dış cephe duvarlarında, daire iç duvarlarında bulunan su ve solvent bazlı duvar boyalarını çözmek, sökmek, temizlemek için geliştirilmiş duvar boya sökücü kimyasaldır. Kokusu çok azdır. Kullanım esnasında kullanıcıyı rahatsız edecek herhangi bir gaz çıkışı yapmaz. Jel formda olan duvar boya çıkarıcı Dncol Paint Ch jel, dik yüzeylerde de tam bir yapışma sağlayarak duvar boyalarının yapısını bozarak hızlı bir şekilde tepkimeye girer. Boyanın karakterine bağlı olarak boyayı kaldırarak veya eriterek duvardan kolayca sökülmesini sağlar. Uygulama esnasında fırça veya rulo kullanılabilir. Kalkan veya eriyen boya spatula yardımı ile kolay bir şekilde yüzeyden sökülür. Duvarlarda bulunan su ve solvent bazlı boyların sökülmesinde son derece etkilidir. Binaların dış cephelerinde, iç duvarlarında, beton, fayans, mermer, sıva gibi sert yüzeylerden su ve solvent bazlı deformasyona uğramış boyaları çıkarmak için geliştirilmiştir. Dış cephe duvarlarında kullanılan grenli dış cephe boyaları, plastik bazlı boyaları, akrilik bazlı cephe boyları, silikon bazlı cephe boyalarının sökülmesinde kullanılabilmektedir. DNCOL PAİNT CH dış ve iç cephelerde ; grenli boya sökücü, akrilik boya sökücü, silikonlu boya sökücü, yağlı boya sökücü, plastik boya sökücü, pastel boya sökücü, sprey boya sökücü, jel boya sökücü olarak kullanılmaktadır. Duvarda bulunan alçıya ve sıvaya zarar vermez. Boya sökme işlemi yapılan yüzeylerde tortu ve tuval bırakmadığından dolayı yapılacak olan boya veya kaplamanın tutunmasına engel teşkil edecek tortu ve tuval bırakmaz. Mermer, granit, fayans yüzeylerde de boya çıkarıcı olarak kullanılan ürünümüz uygulama yapılan yüzeye zarar vermediğinden dolayı güvenle kullanılabilir. DNC Kimya olarak geliştirmiş olduğumuz duvar boya sökücü ürünümüzün deneme numuneleri ücretsiz olup adresinize kadar gönderilmektedir.

Jel Duvar Boya Sökücü Ürünümüzün Kullanım Avantajları

Jel duvar boya sökücü ürünümüz Dncol Paint 220 Jel, birçok kullanım avantajına sahip bir üründür. Bu avantajlar şunlardır:

  • Jel formda olduğu için dik yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeye tam bir yapışma sağlar ve akma yapmaz.
  • Kokusu çok az olduğu için kullanım esnasında kullanıcıyı rahatsız etmez. Herhangi bir gaz çıkışı yapmaz ve solunum, cilt ve göz tahrişine neden olmaz. Kullanım sırasında koruyucu ekipman gerekmez.
  • Boyanın karakterine bağlı olarak boyayı kaldırarak veya eriterek duvardan kolayca sökülmesini sağlar. Boya ve duvar arasında güçlü bir tepkime oluşturur. Boya sökme işlemi kısa sürede tamamlanır.
  • Duvarda bulunan alçıya ve sıvaya zarar vermez. Boya sökme işlemi yapılan yüzeylerde tortu ve tuval bırakmaz. Yapılacak olan boya veya kaplamanın tutunmasına engel teşkil edecek bir sorun oluşturmaz.
  • Mermer, granit, fayans yüzeylerde de boya çıkarıcı olarak kullanılabilir. Uygulama yapılan yüzeye zarar vermez ve renk değişimine neden olmaz.
  • Zararlı kimyasal madde içermez ve çevre dostudur. Atık suyun arıtılmasını kolaylaştırır.

Jel Duvar Boya Sökücü Ürünümüzün Kullanım Talimatı

Jel duvar boya sökücü ürünümüz Dncol Paint 220 Jel, kullanımı çok basit olan bir üründür. Boyası sökülecek yüzeyin temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Jel duvar boya sökücü ürünümüzü bir fırça veya rulo ile yüzeye sürün. Boyanın kalınlığına ve cinsine göre uygun süre bekleyin. Genellikle 10-15 dakika yeterli olur. Boyanın kabuklaştığını ve yüzeyden ayrıldığını gördüğünüzde, spatula veya basınçlı su ile boyayı temizleyin. Yüzeyi bol su ile durulayın ve kurumaya bırakın. Gerekirse işlemi tekrarlayın.

Duvardan Plastik Boya Nasıl Çıkar?

Duvarda ne tür boya olursa olsun Duvar Boya Sökücü ürünümüz Dncol Paint Ch ile duvar boyalarını çıkartmak sökmek artık çok kolay.
Duvarda bulunan deforme olmuş eskimiş plastik boyayı duvardan çıkartmak için rulo veya fırça yardımı ile duvar boya sökücü ürünümüz Dncol Paint Ch duvara sürülür. 10 dk. bekleme sonrasında spatula ile sökülen boya kazınır. Zımpara yapmaya gerek kalmaksızın deforme olmuş eskimiş duvar boyalarınızı Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz ile toza ve pisliğe maruz kalmadan uğraşmadan basit bir şekilde çıkartabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin de duvardan boya sökme kimyasalına ihtiyacınız var ise bizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Dncol Paint Ch Duvardan Boya Sökücü Ürünümüzün Deneme Vİdeosunu İzleyebilirsiniz.

 

Duvardan Yağlı Boya Nasıl Çıkar?


Duvardan yağlı boya Dncol Paint Ch ürünümüz ile basit bir şekilde uğraşmadan çıkarılabilmektedir. Duvar boya sökücü ürünümüzün jel formda olmasından dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlar. Bu tutunma yağlı boya ile reaksiyona girmesini kolaylaştırır. Fırça veya rulo ile sürülen duvar boya sökücü ürünümüz yağlı duvar boyası ile reaksiyona girmesi sonrasında boyayı kabartarak çıkartır. Kabaran boya spatula yardımı ile yüzeyden uzaklaştırır.

 

Duvardan Silikonlu Boya Nasıl Çıkar?


Duvardan silikonlu boya yı çıkartmak aslında çok zordur. Ancak Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz duvardan silikonlu boyayı kolay bir şekilde çıkartabilecek formülasyona sahiptir. Kazımaya gerek duyulmaksızın duvara rulo ile sürülen Dncol Paint Ch duvar boya sökücü ürünümüz silikonlu boyayı kabartarak söker. Kabaran silikonlu boya spatula yardımı ile kolayca duvardan kaldırılır.
Duvardan boya nasıl çıkar gibi sorularınıza DNC kimya olarak detaylı şekilde cevap verebiliriz. Sizin de duvardan boya çıkartma gibi bir isteğiniz var ise boya sökücü kimyasallarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler