METOKSİD PLUS

Konsantre pas sökücü kimyasal ürünümüz Metoksid Plus, demir ve metal yüzeylerdeki pas ve oksitlenmiş metal kalıntılarını etkili şekilde çözmek ve temizlemek için üretilmiştir. Konsantre formülü sayesinde ekonomik kullanım imkânı sunar. Metoksid Plus pas problemi olan tüm endüstriyel işletmeler ve evler için ideal çözümdür. Metoksid Plus güçlü ve etkili ağır pas sökücü kimyasal maddelerin, metal koruyucu inhibitörler ile birleştirilerek üretilmiştir. Konsantre pas sökücü ürünümüzün içeriğindeki metal koruyucu inhibitörler uygulama yapılan demir ve metallerin aşınmasını önlemesi en önemli özelliğidir. Konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılır. Konsantre su bazlı ağır pas sökücü kimyasal Metoksid Plus, kolayca kullanılabilen üründür. Paslı yüzeye püskürtülür veya daldırma yapılarak uygulanır. Uygun bekleme süresi sonrasında pas çözündükten sonra, yüzey temiz su ile durulanır. Paslanmış yüzeyler kolayca temizlenir ve yeniden kullanılabilir hale gelir. Pas sorununa son vermek için en iyi seçim Dnc Kimya'nın konsantre pas sökücü kimyasal ürünüdür. Metoksid Plus, endüstriyel işletmelerden evlere kadar her yerde kullanılabilir ve demir, çelik ve metal alaşımlarından ağır pasları kolayca çıkarır. Üstün formülü sayesinde ekonomik ve çevre dostudur. Hemen Dnc Kimya'yı arayarak Metoksid Plus hakkında detaylı bilgi alarak, sipariş verebilirsiniz.

Konsantre Pas Sökücü Kimyasal Metoksid Plus Nasıl Kullanılır?

Metoksid Plus konsantre formda olduğu için su ile seyreltilerek kullanılır. İdeal oran metalin yüzeyindeki paslanmanın durumuna göre deneme yanılma yöntemi ile belirlenir. Ürün etiketinde belirtilen oranlara uygun olarak hazırlanır. Hazırlanan karışım püskürtülerek veya daldırma yöntemiyle paslı yüzeye uygulanır. Uygulama sonrası uygun bir bekleme süresi sonunda yüzey temiz su ile durulanır.

 Metoksid Plus Konsantre Pas Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Metoksid Plus, demir, çelik ve metal alaşımlarındaki pas ve oksit tabakalarının temizlenmesi için kullanılır. Konsantre pas sökücü ürünümüz endüstriyel işletmelerden evlere kadar birçok yerde kullanıma uygundur. Demir, çelik ve metal alaşımlarından ağır pasları çıkarmak için özellikle etkilidir. Konsantre pas sökücü kimyasal ürünümüz işletmelerin ve ev sahiplerinin pas sorunlarını etkili ve ekonomik bir şekilde çözmenizi sağlar.

Metoksid Plus Neden Koruyucu İnhibitörlü?

Metoksid Plus içeriğindeki metal koruyucu inhibitörler sayesinde uygulama yapılan demir ve metallerin aşınmasını önler. Bu sayede pasları temizlenen yüzeylerin mikron kaybı olmadan en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Metoksid Plus Konsantre Pas Sökücü Kimyasal Fiyatları?

Metoksid Plus'un fiyatı satış noktalarına ve kullanılacak miktarına göre değişiklik gösterir. Dnc Kimya'nın web sitesinde veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Konsantre olmasından dolayı kullanım anı birim maliyeti çok ama çok düşüktür.

Konsantre Pas Sökücü Kimyasal Metoksid Plus Raf Ömrü?

Metoksid Plus'un raf ömrü ambalajında belirtilen sürelerde saklandığı takdirde ortalama 2 yıldır. Ambalajı açılmadan önce serin ve kuru bir yerde saklanması önemlidir.

Konsantre Pas Sökücü Kimyasal Metoksid Plus Pası Nasıl Söker?

Metoksid Plus içeriğindeki güçlü ve etkili pas sökücü kimyasal maddeler sayesinde pası çözer ve yüzeyi temizler. Uygulama yapılan paslı yüzeye püskürtülerek veya daldırılarak uygulandıktan sonra uygun bir bekleme süresi sonrasında yüzey temiz su ile durulanır. Paslanmış yüzeyler kolayca temizlenir ve yeniden kullanılabilir hale gelir.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler