SURFACE

Otomat makineleri için köpüğü kontrollü sert yüzey temizleyici. Özellikle otomat(Taski) makinelerinde kullanım için geliştirilmiş olan Surface ağır yağlı ve kirli zeminlerin temizliğinde, yoğun köpük formu istenmeyen dış cephe temizliklerinde branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda kullanıma uygundur. Bununla birlikte plastik, formika, laminant, cam, porselen, seramik, mermer, boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mozaik, bakır, alüminyum, epoksi ve tüm zemin kaplama malzemeleri üzerinde güvenle kullanılır. Sanayinin sert zeminlerinde oluşan ağır yağ ve kirleri konsantre formülü sayesinde kolayca temizler. Köpüğün problem olduğu otomat makineleri ile yapılan ser zemin temizliklerinde güvenle kullanılır. Köpüğü kontrollü olduğundan dolayı tüm otomatlara uygundur.

Otomat Makineleri İçin Köpüğü Kontrollü Sert Zemin Temizleyici Surface Nedir?


Otomat makineleri için köpüğü ayarlı Konsantre suyla seyreltilebilen köpüğü kontrollü sert zemin temizleyici ağır yağ ve kir sökücü endüstriyel temizleyici üründür.

Köpügü Kontrollü Otomat Makinesi İçin Zemin Temizleyici Ürünümüzün Deneme Videosu


Otomat Makineleri İçin Köpüğü Kontrollü Sert Zemin Temizleyici Nerede Kullanılır?


Özellikle otomat(Taski) makinelerinde kullanım için geliştirilmiş olan SURFACE ağır yağlı ve kirli zeminlerin temizliğinde yoğun köpük formu istenmeyen dış cephe temizliklerinde branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda kullanıma uygundur. Bununla birlikte plastik, formika, laminant, cam, porselen, seramik, mermer, boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mozaik, bakır, alüminyum, epoksi ve tüm zemin kaplama malzemeleri üzerinde güvenle kullanılır.


Otomat Makineleri İçin Köpüğü Kontrollü Güçlü Yağ Kir Sökücü Sert Zemin Temizleyici Surface Etkilidir


Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları ve yoğun kirler üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.


Surface Otomat Makineleri İçin Köpüğü Kontrollü Yağ Kir Sökücü Sert Zemin Temizleyici


SURFACE geliştirilmiş özel formülü sayesinde benzerlerinin aksine uygulandığı yüzey ve zeminler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen SURFACE; asit, fosfat, amonyak ve serbest alkali içermez. Yapısında bulunan özel köpük formu dengeleyici bileşikler sayesinde devir daim ve filtreleme sistemi ile çalışan yer temizleme makinelerinde güvenle kullanılabilir. Uygulandığı yüzeyler üzerinde tortu, tufal ve leke bırakmaz. Çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.


Surface Yağ Kir Sökücü Ürünümüzün Çok Amaçlı Kullanım İmkânı


Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerinde yer temizleme otomatlarında, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler ve paslanmaz metal yüzeyler üzerinde güvenle kullanılır.


Köpüğü Kontrollü Otomat Makinelerine Uygun Surface Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak hafif sarı    
Koku    Karakteristik doğal koku    
PH ( % 100” lük çözelti )    10-12    
Yoğunluk (20°C)    1,1 g/cm³
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Sert Zemin Temizleyici Surface Nasıl Kullanılır?


SURFACE tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek manual olarak yüzeye uygulama yapılabilir. Otomat(Taski) makineleri ile yapılacak zemin temizliklerde 1/20 – 1/50 oranlarında suyla konsantre edilerek kullanılmalıdır. Uygulanan alanlarda ağır yağlanma, kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir. Özellikle gıda işletmelerinde temizlik işlemi sonrasında bol su ile yüzey durulaması yapılmasında fayda vardır.


Otomat Makinesi Temizlik Ürünü Surface Ambalaj Miktarları


30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 kg plastik varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcuttur.


Otomat Makinesi Temizlik Ürünü Surface Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler