DNCOLEX MNR

Kaleterasit sökücü, Mineralli sıva sökücü, dekoratif sıva sökücü, Hazır sıva sökücü ürünümüz Dncolex Mnr yapıların dış cephe ve iç duvarlarında bulunan mineralli Sıva, dekoratif sıva, hazır sıva, kaleterasit sıvaların gereğinden fazla iş gücü harcamadan kolay bir şekilde sökülmesi için arge çalışmaları sonrasında üretilmiştir. Eski binaların yada dış cephelerde bulunan kaleteresit, dekoratif, mineralli ve hazır sıva çeşitleri bir sonraki işleme hazır hale getirmek için temizlenmesi gerekmektedir. Dış cephelerde bulunan bu tür sıva çeşitlerinin sökülmeden yapılacak olan ikici bir işlemin kalitesinden söz edilemez. Bu tür sıvaların üzerine yapılan ikinci işlem belirli bir zaman sonra alt kısımdan bu sıvalar ile birlikte duvardan ayrılacak olup istemediğimiz sonuçlar ile karşılaşmamıza sebebiyet verecektir. Dış cephelerimize yapılacak olan ısı yalıtım öncesinde kaleterasit, dekoratif, mineralli ve hazır sıvaların sökülmesi gerekmektedir. Uygulaması oldukça basittir. Problemli yüzeye rulo yardımı ile sürülür veya püskürtülür sonrasında raspa ile yüzeyden kolay bir şekilde ayrılır. Dcolex Mnr, Kaleterasit sökücü, mineralli sıva sökücü, dekoratif sıva sökücü, hazır sıva sökücü olarak kullanılabilir. Bu tür sıvaların sökülmesinde tam anlamıyla etkilidir.

Dncolex Mnr Nedir?


Endüstriyel Hazır Sıva, Kaleterasit Sıva, Dekoratif Sıva, Mineralli Sıva Sökücü Ürünüdür. Bu tür sıvaların tamamını etkili şekilde sökebilecek güçlü formülasyona sahiptir.

Dncolex Mnr Mineralli Sıva Sökücü Ürünümüzün Mineralli Sıva Sökme Deneme Videosu


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Nerelerde Kullanılır?


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr her çeşit dekoratif sıva, mineralli sıva, kaleterasit sıva, hazır sıva sökücü, selüloz ve poliüretan esaslı boyalar, parlak ve lake boyalar, emülsiyon boyalar, vernikler ve tektüre boyaları kısa zamanda bir veya birkaç kat boya sürülmüş olan yüzeyin malzemesine zarar vermeden en kolay şekilde çözme işleminde rahatlıkla kullanılır.


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Etkilidir.


Kaleterasit sökücü, mineralli sıva sökücü Dncolex Mnr güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerinde hazır sıva ve boya tabakalarıyla reaksiyona girerek yapılarını bozar. Çok güçlü bir hazır sıva sökücü olduğu için boyalı yüzeylerde dahi hızlı ve de etkili sonuç verir. Benzerlerinin aksine yüzeyde kalıcılığı söz konusu değildir. Uçucu yapısı sayesinde temizlik işlemi sonrası yüzeyden uzaklaşır.

Dncolex Mnr Kaleterasit Sökücü Ürünümüzün Kaleterasit Sökme Videosu


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Güvenlidir.


DNCOLEX MNR solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Kullanım esnasında zararlı gaz çıkışına neden olmaz.


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Ekonomiktir


Kaleterasit sökücü, mineralli sıva sökücü Dncolex Mnr ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda DNCOLEX MNR ile yapmak     mümkündür. Doyma ve nüfuz etme oranı yüksek yapıda kimyasal formulasyona sahiptir. Doyma oranı söz konusu ürünlere göre iki kat daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür. Sıvalı Yüzeydeki boyanın katmanına göre ve kullanıcıya bağlı olarak 1 KG ürün ile 5 -8 m2  arası söküm işlemi yapabilir.


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak Şeffaf
Koku    Karakteristik Uçucu 
Çözünürlük (%)    Uygulanmaz
Parlama Noktası    Ürün yanıcı özellik göstermez
Kaynama Noktası  °C    130-190 °C            
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Nasıl kullanılır?


Kaleterasit sökücü, mineralli sıva sökücü Dncolex Mnr problemli yüzeye püskürtücü yardımı veya fırça, rulo yardımı ile uygulanabilir. Tavsiyemiz saten rulo ile yüzeye uygulamadır. Uygulama sonrası 5 dakika bekledikten sonra kazıyıcı ile kolay bir şekilde yüzeyden kazınabilir. Ürün kesinlikle su bazlı değildir. Ürün solvent bazlı olup 1 Kg ile 6-8 m2 arası bir alanın sıvası sökülebilir. Su bazlı ürünler 1 KG ile 1-2 M2 alan sökmektedir. Bundan dolayı su bazlı ürünlere göre daha ekonomik bir kullanım anı birim maliyeti sağlayacaktır.    


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Ambalaj Miktarları


30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 250 kg varil veya 1.000 kg IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize kadar gönderimi sağlanır.


Kaleterasit Sökücü, Mineralli Sıva Sökücü Dncolex Mnr Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C  – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları