CLEANCURE - GİDER AÇICI

Gider açıcı kimyasal ürünü, DNC Endüstriyel Kimyanın Cleancure gider açıcı, lavabo açıcı, logar açıcı kısaca pis su gideri açıcı kimyasal ürünü giderlerde tıkanmalara neden olan yağlanma, kireçlenme kaynaklı pis su borularındaki daralmaları ortadan kaldırmak için, ayrıca pis su borularında tıkanıklıklara sebebiyet veren peçete, ıslak mendil, bez, kağıt, çocuk bezi, hasta bezi, pet gibi organik atıkları sıvı norma indirerek giderlerden rahat bir şekilde atılmasını sağlar. Bunların dışına en büyük özelliği giderlerde oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırır. DNC Kimya gider açıcı, logar açıcı fiyatı ne kadar? Ürünümüzün fiyatı ambalaj boyutlarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bizi arayarak ürün hakkında detaylı bilgi ve uygun kullanım miktarının belirlenmesinden sonra fiyatını öğrenebilirsiniz. DNC Kimya gider açıcı satın al, nasıl alınır? Gider açıcı ürünümüzü satın almak için bizi aramanız yeterli. Ürün hakkında detaylı bilgi ve uygun kullanım miktarının belirlenmesinden sonra ürünü satın alabilirsiniz. DNC Kimya gider açıcı nerede satılır? Gider, logar açıcı ürünümüz İstanbul merkezimizden tüm Türkiye’ye kargo ücreti alınmadan kapınıza kadar gönderilmektedir. İstanbul içi elden satın almak için İkitelli OSB. adresimizdeki merkezimizden ürünümüze ulaşabilirsiniz. DNC Kimya gider açıcı nerede bulunur? DNC Kimya gider açıcı satın almak için bizi aramanızı rica ederiz. Herhangi bir e ticaret sitesinde ürünlerimiz satışı yapılmamaktadır. Ürünümüzün satışını sadece İstanbul merkezimiz yapmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi ve uygulama yapılacak tıkanıklığın sebebi gibi sorunlarınızı dinledikten sonra ürünün satışı yapılmaktadır. Sorununuzu iyi bir şekilde öğrenip durumunuza göre öneride bulunmak bizim için ürün satışını yapmaktan daha önemlidir.

Dnc Kimya Cleancure Gider Açıcı Nedir?


Cleancure DNC Kimya’nın 2010 yılından bu güne kadar ürettiği gider açıcı kimyasalıdır.


Cleancure Gider Açıcı Ne İşe Yarar?


CLEANCURE gider açıcı, pis su borularında oluşan yağlanma, kireçlenme kaynaklı daralmaları, Mutfak lavabosunun giderinde yağlanma kaynaklı tıkanıklıklarda Lavabo açıcı olarak, duş, tekne, süzgeç tıkanıklarında gider açıcı olarak ve pis su borularına atılıp tıkanıklıklara sebebiyet veren bez, ıslak mendil, hasta bezi, çocuk bezi, ped, peçete gibi organik atıkları sıvı norma getirerek pis su borularından kolayca atılmasını sağlayan pimaş, wc, logar, gider ve lavabo açıcı ürünüdür. 

CLEANCURE Pis Su Giderlerinde Yağlanma ve Kireçlenme Kaynaklı Daralmaları Ortadan Kaldırır.

 

DNC Kimya Gider Açıcı Cleancure Ürünümüzün Deneme Videosu

 

 


DNC Kimya Gider Açıcı Cleancure Nerede Kullanılır?


DNC Kimya Gider Açıcı her türlü kanalizasyon logarı ve bunlara bağlı pimaş, pik döküm, metal hatlarda bulunan tıkanıklıklarda, hastane giderlerinde, pimaş borularda, duşa kabin teknelerinde, banyo ve wc giderlerinde tıkanmalara neden olmuş organik atık ve yağ kalıntılar üzerinde kullanıma uygundur. Mutfak Lavabo giderlerinde oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmalar sonrasında sık sık tıkanan lavabolarımızda Lavabo açıcı olarak güvenle kullanılır. Ayrıca ağır sanayi kuruluşları, Şehir wc leri otel, ordu evleri gibi gider kullanımının sıklıkta ve sosyal olduğu işletmelerde anlık çözüm için tercih edilen gider açıcı üründür.


DNC Kimya Gider Açıcı Cleancure Gider Borularındaki Yağlanmaları ve Kireçlenmeleri Ortadan Kaldırır.


Pis su tesisatlarımızda yatay olarak giden gider borularında zamanla oluşan veya mutfak borularında yoğun yağ kullanımı ve kireçlenme sonrası gider borularına dökülen yağların boruların çaplarında oluşturduğu daralma kaynaklı organik atıkların takılması ve bu daralmanın sık sık tıkanmalara sebebiyet verdiği yağlanmaları yeteri miktarda ürün kullanarak ortadan kaldırmak için geliştirilmiş formulasyona sahiptir.

Yağlanmalar ile reaksiyona girerek gider borularını söküp harbi çekmiş gibi sökmeden yerinde temizleyerek taşlaşmış yağ tabakalarını sıvı norma indirerek sistemden kolayca uzaklaştırılmasını sağlar. Genellikle gider borularımızın tıkanması neticesinde tesisatçı yada giderlerinizi açtırmak için yetkili kurumlardan yardım isteriz. Netice olarak giderlerimizde tıkanıklıklara sebep olan organik atıklar temizlenir. Bu işlem sonrası giderlerimizin açıldığını düşünürken tekrar tıkanır ve bu çekilmez bir hal alır. Bunun bu şekilde başımıza tekrar tekrar gelmesinin tek nedeni yatay borularımızda oluşan kireçlenme ve yağlanma kaynaklı boruların iç çapındaki daralmadır. Deneyimlerimize göre karşılaştığımız olaylar neticesinde örnek verecek olursak 100’lük pimaş borunun yağlanma ve kireçlenme kaynaklı iç çapının %80 daraldığını bu daralma ortadan kalkmadığı sürece organik atıklar rahat bir şekilde giderlerimizden logara ulaşamayacak ve bu tıkanma sık ve kısa bir zaman sonrası tekrarlanacaktır. CLEANCURE yeterli kullanım miktarı ile borularımızdaki yağlanmayı ortadan kaldırarak boruların normal çapına dönmesini sağlayacak temizliği yapacaktır. Tesisatçı yada yetkili kurumlar borularımızı açsa dahi bu bahsettiğimiz daralmayı ortadan kaldırmak ve sık bir şekilde tıkanmanın önüne geçmek için CLEANCURE kullanılmalıdır.


DNC Kimya Gider Açıcı Fiyatı Ne Kadar?


DNC Kimya gider açıcı fiyatı ambalaj boyutlarına göre değişmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken ve bizim için kimyasalın fiyatından daha çok kullanıcının uygulama sonrasında istenilen nihai sonuca ulaştırabileceğimizi bilerek ürünün satışını yapmaktır. Burada yada herhangi bir e ticaret sitesinde gider açıcı ürünümüzü satmamamızın ana sebebi kullanıcıların bizi arayıp sorunun ne olduğunu bize anlatmaları sonrasında yılların vermiş olduğu deneyimler ve gider açıcı ürünümüzü çok iyi tanığımızdan sizi en doğru çözüme ulaştırabileceğimizi bilerek ürünü satışını yapmak ana hedefimizdir. Yani biz DNC Kimya olarak şunu yapmak istemiyoruz; DNC Kimya gider açıcı fiyatları şu kadardır deyip ödemesini alıp sizi süreçte asla yalnız bırakmak istemiyoruz. Gider Açıcı ürünümüzü uygulama yapılacak sistemler, uygulama yöntemleri, uygulamada dikkat edilmesi gerekenler vs. gibi konularda sizi bilgilendirmemiz gerekiyor. DNC Kimya gider Açıcı, logar açıcı ürünümüzü satın almak, fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. DNC Kimya Gider Açıcı Fiyatları ve uygulama hakkında bizi arayarak detaylı bilgi almanız nihai sonuça ulaşmak için çok faydalı olacaktır.


DNC Kimya logar açıcı, Logar tıkanıklarını açar mı ?


DNC Kimya logar açıcı kimyasalı logar da bilinçsiz kullanım sonrasında oluşan yağ, peçete, bez, çocuk bezi, hasta bezi, pet, ıslak mendil gibi organik atıkları sıvı norma indirir. Logar da ciddi bir temizlik sağlar. 

 

DNC Kimya Gider Açıcı Ürünü Cleancure Güvenlidir.


Gider Açıcı CLEANCURE içeriğinde bulunan koruyucular sayesinde gideri oluşturan pimaş boruları, contaları ve taş aksamlar üzerinde olumsuz etki göstermez, tahribat ve delinmelere neden olmaz.

Gider Açıcı 


Gider açıcı kimyasal ürünümüz Cleancure giderlerde oluşan tıkanıklıkları açıcı sıvı normda plastik aksam ve contalara zarar vermeyen asidik karakterli kimyasaldır. Lavabo gider, tuvalet gider açıcı olarak kullanılabilir. Pis su borularında tıkanıklıklara sebep olan peçete, ıslak mendil, kağıt, bez, çocuk bezi, hasta bezi gibi organik atıkları etkili şekilde yok eder. Gider tıkanıklığı başlı başına bir sorundur. Giderlerimizde oluşan tıkanıklıkların gerçekte sebebi organik atıklar değildir. Tıkanıklıklara sebebiyet veren asıl neden giderlere dökülen yağ ve sudaki kireç kaynaklı gider ve pimaş boruların iç çapının daralması taşlaşması tıkanıklıklara sebebiyet vermektedir. Gider tıkanıklığını açtırmak için kullanılan robotlar ve tesisatçıların kullanmış olduğu teller tıkanıklıklara sebebiyet veren organik atıkların giderlerden temizlenmesi yetmemekte olup sık sık tıkanıkların meydana gelmesini tetiklemektedir. Bu tıkanıkların sık sık meydana gelmesinin önüne geçmek için gider açıcı kimyasalı yeteri miktarda kullanıp pimaş boruların iç çapında oluşan daralmaları kolay bir şekilde sağlayabiliriz.


Gider Açıcı İlaç


Gider açıcı ilaç halk dilinde gider açma kimyasalı olarak kullanılan tıkanıklık açıcı kimyasala verilen isimdir. Aslında ilaç değil kimyasaldır. Tuvalet, wc, logar, mutfak, banyo, duş giderlerinin oluşturan pis su, pimaş boruların tıkanıklarını kolay ve pratik şekilde açmaya yarayan lavabo gider açıcı kimyasal ürünümüz Cleancure dir.

Banyo Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?


Banyo gideri tıkanıklığı genelde saç kıllarından kaynaklı tıkanmaktadır. Banyo gideri açma da kullanılan kimyasal ürünümüz Cleancure dir. Yeteri miktarda banyo gideri açıcı kimyasal ürünümüzü gidere döktükten sonra arkasından bol su dökerek banyo, duş lavabolarımızda oluşan tıkanıklıkları kırıp dökmeden hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Tıkanık Gider Nasıl Açılır?


Tıkanık gider öncelikle tespit edildikten sonra borunun çapı ve temizlenecek olan mesafe hesaplanır. Bu hesaplama sonrasında uygun kullanım miktarı belirlendikten sonra yeri miktarda tıkanık gider açıcı kimyasal ürünümü Cleancure tıkalı gidere dökülerek kolay bir şekilde açılmaktadır.

Logar Açıcı 


Logar açıcı kimyasal ürünümüz bir diğer adı logar açıcı asit diye geçmektedir. Logar da oluşan yoğun yağlanma kaynaklı tıkanıkları açma da logar açıcı sıvı olarak kullanılmaktadır. Etkili ve pratik şekilde çözüm üreten ürünümüz organik atıkların oluşturduğu tıkanıklıklarda son derece etkili şekilde bizi nihai sonuca ulaştıracaktır.


Klozet Açıcı


Klozet açıcı kimyasalımız tıkalı klozet giderlerinde tuvalet tıkanıklığı açma da, tıkalı gider açmada kullanılır. Klozet açıcı kimyasal ürünümüz Cleancure tıkanmış klozet gider borularına zarar vermeden etkili şekilde temizleyerek kırıp dökmeden tıkanmış klozet açılır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler