Bakır Temizleyici Parlatıcı Kimyasallar

Bakır temizleyici, parlatıcı kimyasallar konsantre su bazlı asidik karakterli kimyasalların bileşenlerinden üretilmektedir. Bakır yüzeyler bulundukları ortama göre dış etkilere karşı dayanımı ne kadar fazla olsa bile dış etkilerden kaynaklı kararma, renk bozuklukları, yosunlaşma gibi bakırın yüzeyinde istenmeyen görüntüler olmaktadır. Bu görüntü bozukluklarını temizliğinde ve parlatılması için bakır temizleyici ürünler kullanılır. Bakırın yüzeyindeki bozulmalar sadece dış etkiler kaynaklı değildir. Bakırı yüksek ısılarda işleyen fabrikaların yüksek ısı kaynaklı bakır yüzeyinde oluşan kararmayı temizlemek parlatmak için üretim aşaması biten bakırların temizliğinde kullanılmaktadır. Bakır temizleyici kimyasallar ayrıca bakır para, tepsi, avize, silah vs. gibi antika değeri taşıyan bakır metallerin temizliğinde, ısıtma ve soğutma tesisatlarında kullanılır. Daldırma, püskürtme, silme şeklinde uygulandığı gibi uygun konsantrasyon belirlenerek su ile seyreltilerek sistem temizliklerinde kullanılır. DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, karşılaştığınız problemleri çözmeyi, ürün kalitemizle sizleri tanıştırıp uzun süreli çalışmayı hedefliyoruz. Ürün satışını yapmadan önce sizi kalitemizle tanıştırmak adına deneme numunelerimiz ücretsiz olup adresinize gönderimini sağlıyoruz.. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. "DNC Endüstriyel Kimya olarak müşteri ‘prestijimiz’dir! ‘Prestijimiz’le sonsuza kadar!

Bakır temizleyici ve parlatıcı ürünümüz Proclean Br konsantre su bazlı asidik karakterli, bakır yüzey koruyucu inhibitörlü kimyasal maddelerden üretilmektedir. Bakır temizleyici ürünler dünya genelinde asidik karakterli kimyasallardan üretilmektedir....

Detay

Bakır Temizleyici Nedir?

Bakır temizleyici ve parlatıcı ürünümüz DNC kimya firmamızın deneyimli kimyagerleri tarafından tam donanımlı laboratuvar ortamında hazırlanarak kullanıma sunulur. Doğal kimyasal bileşenler kullanılarak üretilen ürünümüz içerdiği inhibitörler sayesinde bakır yüzeye zarar vermeden sadece kararma ve kirleri temizler.

Bakır Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Bakır yüzeylerdeki yanma lekelerini gidermek için ürünümüzü kararmış bölgeye püskürtebilir ya da ürünümüzü bir miktar kap içerine boşalttıktan sonra bakırı kap içerisine daldırarak kullanabilirsiniz. Etkili içeriği sayesinde bakır temizleyici ürünümüz saniyeler içerisinde bakır yüzeyi temizler ve parlatır. 

Bakır Temizleyici Nasıl Satılır?

Bakır temizleyici ürünümüzü DNC Kimya garantisi ile en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Firmamızın üretimi olan ürünümüz bütün bakır yüzeyler üzerinde kullanılabilir. Ürünümüzü denemek amacıyla numune boy olarak satın alabilir ve daha sonra 5,10,20,30,60,220,1000 kg seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Ürün muadillerimizi öğrenmek ve satın alma siparişlerinizi oluşturmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bakır Temizleyici Parlatıcı Ürünümüz Proclean Br Nerede Kullanılır?


Bakır temizleyici parlatıcı kimyasallar üretim aşamasında yüksek ısı kaynaklı bakırın yüzeyinde oluşan kararma ve renk bozuklarının giderilmesinde, para, saat, avize, tencere, tava, tepsi gibi antika eşyaların yüzeylerinin temizliğinde, ısıtma soğutma tesisatlarını oluşturan bakır boruların kireç, kışır, tortuların temizlenmesinde, kısaca tüm bakır yüzeylerin temizliğinde, içeriğinde bakır yüzey koruyucu inhibitör bulunduğundan dolayı güvenle kullanım imkanı sağlar. 

Bakır Temizleyici Kimyasal Nedir?


Bakır temizleyici kimyasallar  kullanım sürecinde çeşitli etkenler yüzünden kararan, korozyona hedef olup rengi solmuş bakır, bronz ve pirinç gibi metallerin hızlı, pratik ve istenilen ölçüde temizliğini sağlamak için üretilmiş özel temizlik ürünleridir.
Burada sözü edilen metallerin ilk günkü parlaklığına kavuşmaları için güçlü bir temizleyiciye ihtiyaç vardır. Endüstriyel ihtiyaç ve amaçlar için üretilmiş bulunan bakır temizleyiciler özel olarak formüle edilip zamanla daha da geliştirilmiş içerikleriyle kendine özgü kimyasallardır. Bu nedenle pratik kullanımlı ve hızlı sonuç verici ürünlerdir.


 Bakır Temizleyici Kimyasallar Nasıl Kullanılır?


Temizlenmek istenen bakır vb araçların, herhangi bir zarar görmeksizin tertemiz ve hiç kullanılmamışçasına tekrar parlak hale gelmesi isteniyorsa kimya sektöründe güvenilir bir marka olarak yer almış ve adını duyurmuş firmaların kimyager kadrolarınca özel ar-ge çalışmaları sonucunda formüle edilmiş kimyasalları tercih edilmelidir. DNC Endüstriyel Kimya da bakır, pirinç ve bronz temizliği için özel olarak geliştirip ürettiği METOKSİD BR ürünüyle bu konuda garantili temizlik sunmaktadır.


Bu tür kimyasallar bakır, çinko ve bronz metallerden yapılmış her tür araç ve gerecin ideal anlamda temizliği için kullanılmaktadır. Bunun için kirlenmiş, rengi değişmiş veya solgun bir hal almış bu bakır araç ve gereç, önceden hazırlanan ve içinde bakır parlatıcı kimyasal bulunan kovada kısa bir süre bekletmek üzere bırakılır. Bu, yaygın adlandırılması ile ‘daldırma yöntemi’dir. Daha sonra kovadan çıkarılıp alındığında bakır araç ve gereçlerin tertemiz olduğu görülecektir. Ve ilk günkü parlaklığına da kavuştuğu görülecektir.


Daldırma yöntemi denilen bu işlem yanında taşınamaz durumdaki bakır parçalarsa püskürtme yöntemi diye bilinen işlem marifetiyle temizlenmektedir. Bunun için bakır temizleyici kimyasal uygun bir püskürtme aparatı veya cihazı ile bakır yüzeylere püskürtülür. Ve hemen bir bezle temizlenmesine başlanır.


Bakır parlatıcı temizleyici kimyasallar nereden ve nasıl temin edilebilir?


Bakır, pirinç ve bronz temizleyici kimyasallar bu sektördeki firmalar tarafında 1 litrelik ve 5 litrelik ve 30 litrelik standart ambalajlarda satışa sunulurlar. 


DNC Endüstriyel Kimya’nın sunduğu bütün ürün ve hizmetler konusunda hep yaptığımız garanti verici açıklamayı bir kez daha burada bakır temizleyici ürünlerimiz hakkında tekrarlamak istiyoruz:


DNC Endüstriyel Kimya olarak sizi doğru ürüne yönlendirmeyi, uygulama sırasında karşılaşacağınız her tür problemi çözmeyi garanti ediyor ve böylece ürün ve hizmet kalite standartlarımızdan hiç taviz vermeden sonsuza kadar var olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle de ürün satışından önce müşterilerimizi kalite ve standartlarımızla tanıştırmak ve daha en başta DNC Endüstriyel Kimya’ya sonsuz güven duymalarını sağlamak üzere numune ürünlerimizden ücretsiz olarak adreslerine gönderiyoruz. 


0212 504 2423 numarasını çevirip bir alo demeniz veya bir tıkla web sitemiz üzerinden bize ulaşmanız yeterlidir. DNC Endüstriyel Kimya, soru ve sorunlarınıza hemen cevap verip çözüm önerecektir.


DNC Endüstriyel Kimya olarak müşteri ‘prestijimiz’dir! 
 ‘Prestijimiz’le sonsuza kadar!