TUVALET AÇICI KİMYASAL

Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz tuvalet gider borusuna atılıp tıkanıklıklara sebep olan bez, peçete, ıslak mendil, çocuk bezi, ped gibi organik atıkları sıvı norma indirerek tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açmada son derece etkilidir. Ayrıca pis su giderlerinde zamanla oluşan kireçlenme kaynaklı daralmaların sonucunda sık sık tıkanıklık meydana gelen tuvalet giderlerinde kireçlenme ve organik atıkların kolayca pimaştan ayrılmasını sağlayarak giderdeki rahatlamayı sağlar. Tuvalet açıcı kimyasal ile tuvalet tıkanıklığı açmak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Tuvalet açıcı kimyasal fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz Cleancure bilinçsiz kullanım sonrası giderlerimize atılan ıslak mendil, peçete, pet, bez, çocuk bezi, hasta bezi, pet gibi organik atıkları sıvı norma indirerek pis su giderlerimize tahribat yapmadan yani kırıp dökmeden, pis su giderlerinin hızlı, pratik bir şekilde kolayca açılamasını sağlayan plastik, metal, koruyucu inhibitörlü pis su gideri, tuvalet açıcı kimyasaldır. Tuvalet açıcı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tuvalet açıcı ilaç olarak ta adlandırılan kimyasal asit, aşırı çözücü özelliği sayesinde borular haricindeki maddeleri sökerek tuvalet tıkanıklığının çözülerek açılmasını sağlamaktadır.

Cleancure tuvalet gideri açıcı kimyasal ürünümüz ayrıca mutfak giderlerinde zamanla oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak mutfak giderinde yani lavaboda oluşan tıkanıkları ortadan kaldırmaktadır. Biliyorsunuz ki mutfak lavabolarında yağ kullanımı oldukça fazladır. Bilinçsiz kullanım sonrasında lavaboya dökülen kızartma, yemek yağları sudaki kireç ile birleşip pimaş ve pis su giderlerimizin borularının iç çapını daraltmakta olup organik atıkların pimaşın içerisinde rahat bir şekilde kaymasının önüne geçmektedir. Tuvalet açıcı kimyasal ürünümüz tuvalet giderlerimizde oluşan kireçlenme kaynaklı daralmaları kireci eriterek bizi nihai sonuca ulaştırmaktadır. Tuvaletlerde oluşan bu daralma suyun yavaş gitmesini ve tıkanıklıkların başlayacağı anlamına yada tıkanıkların başladığı anlamına gelmektedir. Bahsedilen bu tıkanıklar binaların en alt katında giden yatay pimaş borularda sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Yatay giden pis su borularımızda aynı şekilde yağlanma, kireçlenme kaynaklı daralmalar meydana gelmekte olup organik atıkların rahat bir şekilde logara gitmesinin önüne geçerek sık sık tıkanıkların meydana gelmesine sebebiyet vermektedir. Bu sıkıntıdan kurtulmak için kendi yöntemlerimizle veya tesisatçı yardımı ile açılan giderlerimiz aslında açılmamıştır. Kısa bir zaman sonra tekrar tıkanıklığın meydana gelmesi kaçınılmazdır. Tıkanıklığa sebebiyet veren peçetenin, ıslak mendilin pimaş içinden alınarak sadece geçici kısa bir süreliğine çözüm bulmuş oluruz. Aslında yatay gider borularında tıkanıklığın gerçekte sebebi yağlanma ve kireçlenme kaynaklı daralmalar sonrası suyun en yakın yerden geri tepmesi ile karşılaşmamız kaçınılmaz ve istemeyeceğimiz bir durumdur. Bu daralmaları ortadan kaldırmak için ya pis su borularımızın komple değişmesi, yada yeterli miktarda Tuvalet açıcı, gider açıcı kimyasal ürünümüz Cleancure kullanarak tıkanıklığa sebebiyet veren bu daralmanın ortadan kaldırılması gerekmektedir. Tuvalet gider açıcı kimyasalımız ile bu daralmayı ortadan kaldırmadığınız sürece pis su giderlerinizde sık sık tıkanıklıklara ve dolayısı ile istenmeyen durumlar ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. 

Tuvalet Gider açıcı kimyasal ürünümüzü 2013 yılından bu zamana kadar aynı formülasyon ile üreterek siz kıymetli müşterilerimize satışını yapmaktayız. Cleancure Tuvalet, logar, mutfak, duş, lavabo açıcı olarak kullanılmaktadır. Güçlü kimyasal yapısı sayesinde yağ, kireç, peçete, ıslak mendil, çocuk bezi, pet gibi organik atıkları eriterek sıvı norma indirmektedir. Güçlü kimyasal yapısın yanı sıra en büyük özelliği giderlerimizi oluşturan pimaş, büz, beton, pimaşlarda bulunan contalara asla zarar vermemektedir. Plastik aksam ları koruyucu inhibitörler içeren Tuvalet gider açıcı kimyasalımız güvenle kullanılmaktadır.

Tuvalet Açıcı Ürünümüzün Deneme Videosu

 

Cleancure Tuvalet Gider Açıcı Nerelerde Kullanılır?

Cleancure lavabo açıcı, logar açıcı, tuvalet tıkanıklığı açıcı, klozet açıcı, banyo gideri açıcı, mutfak gider açıcı, Pis su gider açıcı, gider açıcı asit olarak kısaca pis su gider açıcı olarak kullanılan asidik karakterli plastik aksam koruyucu inhibitörlü suda çözünebilen tuvalet, gider tıkanıklık açmada kullanılan su bazlı kimyasaldır.

Cleancure Tuvalet Lavabo Açıcı Olarak Kullanılır mı?

Cleancure lavabo açıcı olarak kullanılmaktadır. Ancak burada açılacak lavabonun yada lavabodan ne kastedildiğinin anlaşılması gerekmektedir. Tuvalet gider acıcı olarak kullanmak isteyen karşısındakine kibarlık olsun diye tuvalet diyemediğinden lavabo diyerek olayı anlatmaktadır. Lavabo açıcı olarak kullanılacak ise bir su bardağı kimyasalın lavabo aç olarak kullanmamız yeterli gelmektedir.

Cleancure Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kimyasalı olarak Kullanılır mı?

Cleancure tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı, tuvalet açıcı olarak kullanılmaktadır.  Tuvaletlerimizde oluşan sık sık tıkanıklıkların ana sebebi pis su borularımızda oluşan kireçlenme kaynaklı daralmalaradır. Bu daralmalardan kaynaklı peçete, ıslak mendil gibi organik atıklar giderlerimizde tıkanıklıklar meydana getirmektedir.

Cleancure Tuvalet Gider Açıcı Nerede Satılır?

Cleancure gider açıcı satışımızı biz merkez ofisimizden yapmaktayız. Herhangi bir aracı kurum kuruluş e ticaret sitesinden satışını yapmıyoruz. Bunun sebebi ise ürünümüzü satın almadan önce bire bir sıkıntınızı dinleyerek tıkanıklığın sebebini anlamaya çalışarak uygun kullanım miktarı yada yapılması gerekenleri size anlatarak çözüm odaklı ilerliyoruz. Tuvalet gider tıkanıklık açıcı kimyasalımızı kullanıcılarımızın kullanmadan önce ve kullanım aşamasında bilinçlendirerek nihai sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tuvalet Açıcı 


Tuvalet açıcı kimyasal ile tuvalet açma artık sorun olmaktan çıkmıştır. Tuvalet açıcı kimyasalı (ilaç) yeteri miktarda tıkanık tuvalete dökerek dakikalar içerisinde tıkanmış tuvalet açılır.
Wc Açıcı Cleancure ile tıkanık wc pis su borularını açma çok kolay ve basit. Tıkalı wc açma kimyasal ürünümüz Wc açma da kullanılmaktadır. Pis su borularınızda oluşan kâğıt, çocuk bezi, pet, ıslak mendil gibi organik atıkları etkili şekilde sıvı norma indirmektedir.

Tıkanık Tuvalet Nasıl Açılır?


Tıkanık tuvalet açıcı kimyasal ile kırmadan, dökmeden açılmaktadır. Tuvalet açıcı Cleancure kullanım kolaylığı ve etkili şekilde tıkanıklıklara sebep olan organik atıklar ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek tıkanık tuvaletleri açmada kullanılarak açılabilmektedir.


Tıkanıklık Açma Kimyasalı


Tıkanıklık açma kimyasalı Wc, lavabo, klozet, mutfak gideri, logar, pimaş, pis su gideri,  banyo gideri, duş gideri gibi tıkanık boru açma da kullanılan koruyucu inhibitörlü tıkanıklık açma da kullanılan kimyasaldır.

En Etkili Tuvalet Açıcı

En etkili tuvalet açıcı ürün ihtiyacında doğu tercihler yapılırsa tuvalet tıkanıklığına kısa sürede çözüm bulmak mümkün olur. Tuvalet gideri tıkanıklığı en kısa sürede çözülmesi gereken tıkanıklıklar arasında yer alır. Özel kullanım alanları arasında yer alan tuvaletler tıkandığında, tekrar kullanım ihtiyacı duyulmadan önce mutlaka açılmalıdır. Aksi taktirde gider içerisinde bulunan bütün pisliklerin tuvaletlere yayılması söz konusu olur. Tuvalet giderinin tıkanıklığı konusunda en doğru çözümlere ulaşmak için DNC Kimya firmamızın en etkili tuvalet açıcı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Gideri Neden Tıkanır?

Tuvalet giderleri belirli iç açılara sabit olan ve standart olarak üretilen drenaj kanallarıdır. Giderlerin tıkanmasının en temel nedeni gidere su ile çözünemeyen büyük atıkların atılmasıdır. Giderin çapından büyük olan ped, peçete, tuvalet kâğıdı gibi atıklar giderde zamanla birikerek veya tek başına tıkanıklığa neden olur. Tıkanan gidersen su akışı sağlanamaz ve bir süre sonra sular giderin ağzından yüzeye çıkmaya başlar. 
Tuvalet giderini temizlemenin birçok farklı yolu olsa da tercih edilebilecek en hızlı ve pratik yok en etkili tuvalet açıcı ürünlere sahip olmaktır. Bu sayede hem zaman kaybetmeden hem de temiz koşullarda gideri açmak mümkün olur. Tuvalet giderlerinizi açmak için ihtiyacınız olacak en doğru çözümlere DNC kimya firmamızın ürünleri ile sahip olabilirsiniz. Firmamızın kendi laboratuvarlarında ürettiği gider açıcı ürünler özel kimyasal asit içerikleri sayesinde her türlü atığın parçalanarak giderden akmasını sağlar. Böylece en zorlu tıkanıklarda bile etkili ve kesin sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Giderini Açmak İçin Hangi Ürünler Tercih Edilmeli?

Tuvalet gideri tıkanıklığında yardımınıza koşacak ürünü DNC Kimya firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızın garantili koşullarda satışa sunduğu ürünler özel homojen kıvamı sayesinde etrafa zarar vermeden kolayca kullanılabilir. Firmamızın en etkili tuvalet açıcı ürününü gidere döktükten sonra bir süre bekleyerek gidere bol su boşaltmanız yeterli olacaktır. Böylece kireçlenme ve yağlanma gibi kalıcı atıkların da temizlenmesini sağlayabilirsiniz. 
DNC Kimya firmamızın ürünü özel inhibitörler içerir ve bu sayede gider borularınıza ve pimaşlara zarar vermez. Sadece atık ve kirler üzerinde etkili olan gider açıcı ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Firmamızın gider açıcı konusunda siz sunacağı ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ve kimyagerlerimiz ile birebir görüşme sağlamak için firmamıza web adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler