Ahşap boya sökücü kimyasal, tarihi eser niteliği taşıyan ahşap yapı ve mobilya, ahşap kapı, ahşap pencere, veranda ve evlerin tavanlarda bulunan ahşap lambiri tipi malzemelerin, tarihi eser niteliği taşıyan kullanıcı için değerli ahşap malzemelerin boyalarının çıkarılmasında kullanılan, ahşap yüzeylere uygun boya sökücü kimyasal maddelerin birleşiminden oluşan jel formada solvent bazlı kimyasal maddelerden ahşap boya sökücü Dncol Paint Vdn ürünümüz üretilmektedir. Dncol Paint Vdn jel formda olmasından dolayı dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlayarak hızlı bir şekilde reaksiyona girerek ahşap yüzeyleri korumak ve dış etkilere karşı dayanımı artırmak için kullanılan vernik ve ahşap boyalarını etkili bir şekilde sökme gücüne ve kimyasal yapıya sahiptir. Ahşap Mobilya boya sökücü ürünümüz Dncol Pint Vdn ahşap yüzeylerinize zarar vermeyecek kimyasal bileşenlerden ar-ge çalışmaları sonrasında formüle edilip üretilmektedir. Tarihi eser niteliği taşıyan ahşap yapı ve bu ahşap yapıların tavan ve duvarlarında bulunan işlenmiş ahşap malzemelerin ya da kullanıcı için kıymetli olan tarihi eser niteliği taşıyan yada taşımayan ahşap yüzeylerimizde bulunan tüm boyaları çıkarmak için boya çıkarıcı madde olarak kullanılabilir. Dncol Paınt Vdn ürünümüzün deneme yapabileceğiniz numuneleri ücretsiz olup adresinize kadar gönderimiz DNC Endüstriyel Kimya olarak sağlıyoruz.

Dncol Paint Vdn Ahşap Boya, Vernik Sökücü Nedir? 


Ahşap boya sökücü kimyasal ürünümüz Dncol Paint Vdn tarihi eser niteliği taşıyan ahşap yapı ve mobilyaların yada boyasını ve verniğini sökmek istediğimiz tüm ahşap malzemelerin boyalarını ve verniklerini çıkaracak ve ahşap yüzeylerimizde herhangi bir deformasyona sebebiyet vermeyecek yapıda arge çalışmaları yapılarak formüle edilmiş kimyasal malzemelerden üretilmektedir.


Dncol Paint Vdn Ahşap Boya Sökücü, Vernik  Ve Cila Sökücü Nerelerde Kullanılır?


Dncol Paint Vdn ahşap boya sökücü ürünümüz tarihi eser niteliği taşıyan yapı ve bu yapıların oluşturduğu ahşap türevinde malzemelerin, tarihi eser nitelikli mobilya ve kapılarda bulunan yağlı boya, solvent ve su bazlı boyaların ve cilaların sökülmesinde, yada deformasyona uğramış tüm ahşap yüzeylerimizde, tavan kaplama olarak yapılmış olan lambiri tipi ağaç malzemelerin boya, vernik ve cilalarını çıkartmak için kısaca ahşap malzemelerinizde bulunan istemediğiniz su ve solvent bazlı boya, vernik ve cilaların temizlenmesinde kullanılır.


Ürünümüzün Kullanıcısı Tarafından Gönderilen Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Çıkarıcı Dncol Paint Vdn Ürünümüzün Deneme Videosunu izleyebilirsiniz.

***Aslıhan Hanım'a kıymetli yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Dncol Paint Vdn Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Sökücü Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


DNCOL PAIT 220 VDN boyalı yüzeye rulo ya da fırça yardımı ile boya yapıyormuş gibi sürülür. DNCOL PAINT 220 VDN güçlü boya sökücü formülü sayesinde standart yöntemler ile sökülemeyen çok katlı boyalar üzerinde kısa sürede boya ile reaksiyona girerek boya ve cilanın sökülmesinde etkili sonuç verir. Güçlü yapıdaki kimyasallardan formulasyonu ve jel formda olması sebebi ile dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlar. Bu tutunma boya ile tam reaksiyona girmesi anlamına gelmektedir. Kurumayan ve ahşap yüzeylerin kimyasalı emmesini engelleyen yapıdaki kimyasal maddelerden formüle edilmiştir. Bu özelliği ahşap malzemelerimize ve mobilyalarımıza verebilecek olduğu zararları ortadan kaldırır. Hızlı bir şekilde boya katmanları ile reaksiyona girerek boyanın sürüldüğü yüzeyde boya, vernik ve cila çeşidine göre erimesini yada kabarmasını sağlayarak ıspatula yardımı ile boya, vernik ve cilaların yüzeyden uzaklaştırılmasını sağlar. Eğer yüzeyde fazla katman boya olması sebebi ile boya kalmışsa rülo yada fırça ile yüzeye sürme işlemi tekrar edilir.


Ahşap Boya Çıkarıcı, Vernik Ve Cila Sökücü Ürünümüz Dncol Paint Vdn Güvenlidir.


Dncol Paint Vdn ahşap boya sökücü kimyasal ürünümüz solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Tarihi değeri olan ahşap ve türevindeki malzemelerde güvenle kullanılabilir. Kapalı ortamda dahi zararlı gaz çıkışına sebebiyet vermez.  Uygulandığı yüzeyler üzerinde kalıcılık ve aşındırma söz konusu olmadığından, güvenle kullanım imkânı sağlar.
Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Çıkarıcı Ürünümüz Dncol Paint Vdn Ürünümüz Ekonomiktir.
Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra uçuculuğun minimum olması nedeni ile uygulanan yüzeyde uzun süre kurumadan kalması özelliği sayesinde yüzeye sürülen üründen daha fazla verim almak mümkündür.


Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Çıkarıcı Ürünümüz Dncol Paint Vdn Ürünümüzün Fiziksel Özellikleri.


Görünüm    JEL 
Koku    Karakteristik Uçucu    
Çözünürlük (%)    Uygulanmaz
Parlama Noktası    Ürün yanıcı özellik göstermez    
Kaynama Noktası °C    Uygulanmaz    
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Dncol Paint Vdn Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Çıkarıcı Ürünümüzün Ambalaj Boyutları.


6 - 12 - 35 - 65 KG kilitli kapaklı plastik Çemberli bidon, 210 KG plastik varil gibi ambalajlarda mevcuttur.


Dncol Paint Vdn Ahşap Boya Sökücü, Vernik Ve Cila Sökücü Ürünümüzün Raf Ömrü Boyutları.


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 6 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -5 °C – 15 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler