LAVABO KOKU GİDERİCİ

Lavabo koku giderici kimyasal ürünümüz lavabo giderlerinde tam bir temizlik sağlar. Mutfak giderlerinden koku gelmesi çekilmez bir durumdur. Bu durumdan kurtulmak için mutfak lavabo koku giderici olarak Cleancure ürünümüzü kullanabilirsiniz. Kokunun oluşmasının en başlıca sebebi giderlerde oluşan bakterilerden kaynaklıdır. Bu bakteriler pimaş borunun içine yağla birlikte yapışarak çürürler ve mutfak giderlerinde koku meydana getirirler. Mutfak giderlerinden koku gelmesinin yada giderlerimizden koku oluşması bakterilerin çürümesinden dolayıdır. Cleancure ürünümüz ile mutfak lavabo giderlerimiz çok kolay bir şekilde temizlenerek çürüyen bakteriler bu temizlik ile logara gidecek ve mutfak lavabo koku yapan bakterilerden uzun bir süre kurtulmuş olacağız. Ürünümüzün mutfak gider borusunda yapmış olduğu bu etkili temizlikten dolayı lavabo koku giderici olarak kullanılır.

Lavabo Kötü Kokuları Neden Olur
Lavabo kötü kokuları pis su giderlerinde oluşan yağlanma kaynaklı bakterilerin çürümesinde dolayı oluşur. Giderlerimizde oluşan yağlanma belirli bir zaman sonra bakteri üretmeye ve yağdan beslenen bakterilerin üremesine sebep olur. Zamanla bu bakteriler ölür ve çürür. Çürüyen bakteriler giderlerimizden koku gelmesine neden olur. Lavabolarımızdan gelen bu keskin koku aslında bizin tıkalı yada tıkanmak üzere olan pis su giderlerimizden gelmektedir.


Koku Giderici Kimyasal
Koku giderici ürünümüz aslında bir koku değildir. Kokunun ana nedeni olan çürüyen bakterileri giderlerimizden temizlemek, giderlerde oluşan yağlanmaları ortadan kaldırmak için yani pis su giderimizin içerisinde gerekli temizliği yaparak kokuyu meydana getiren bakterilerin giderlerimizden temizlenmesini sağlayan etkili gider temizleyici ürünüdür.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler