SOLVEX 410

Solvex 410 yağ temizleyici solvent bazlı ürünümüz boyalı, boyasız hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylerde yağ temizleyici olarak kullanılır. Özellikle makine ve ekipman temizliğinde kullanılan ürünümüz tüm yüzeylerde sanayi ve mekanik yağlarını etkili şekilde temizler. Üretim aşamasında yağ ve kir ekipmanlarımızın dış yüzeylerine yapışarak yağlı ve kirli görünmesine, hatta bu yağ ve kir karbonlaşarak istenmeyen bir görüntü oluşturmaktadır. Solvex 410 yağ temizleyici ürünümüz yüzeylerimize zarar vermeden püskürtme, silme şeklinde uygulama yapılarak istenmeyen sanayi yağlarının oluşturduğu kirliklerin temizliğinde, motor aksamlarında bulunan plastiklere ve kablolara zarar vermediğinden motor ve parçalarının temizliğinde de güvenle kullanılır. Güçlü formülü ile uygulama yapılan yüzey üzerinde yağ, kir tabakaları ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek yapılarını bozar. Aşırı yağlı tüm yüzeylerde de etkili ve hızlı sonuç verir. Solvex 410 yağ, kir temizleyici ürünümüz solvent bazlı olmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir.

Yağ Temizleyici Solvent Solvex 410 Ürünümüzün Yağ Temizleme Videosu

 

Yağ Temizleyici Solvent Solvex 410 Güvenlidir
SOLVEX 410 yağ temizleyici ürüünümüz solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Uygulandığı yüzeyler özellikle de metal yüzeyler üzerinde kalıcılık ve aşındırıcılık söz konusu olmadığından metal yüzeyler üzerinde korozif etki göstermez, güvenle kullanım imkânı sağlar.


Yağ Temizleyici Solvent Solvex 410 Ekonomiktir
Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda SOLVEX 409 ile yapmak mümkündür. Doyma ve temizleyicilik oranı özellikle daldırma uygulamalarında söz konusu ürünlere göre iki kat daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.


Yağ Temizleyici Solvent Solvex 410 Ambalaj Miktarları
25, 35, 60 KG kilitli kapaklı plastik bidon, 240 KG e varil veya 1000 KG IBC ambalajlarda mevcuttur.


Yağ Temizleyici Solvent Solvex 410 Raf Ömrü
Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı -15 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler