AKRİLİK TİNER

Akrilik tiner fiyatları ve çeşitleri konusunda, tüm akrilik bazlı astar, boya ve verniklerin viskozite esaslarına göre inceltilmesi için kullanılır. Bunun yanında yine aynı esaslarda boya ve vernik kalıntılarının temizlenme işlemi için de bahse konu tiner çeşidine ihtiyaç vardır. DNC Kimya olarak tesisimizde talep edilen miktar kadar akrilik tiner satışını yapma imkânına sahibiz. Sektör içerisinde 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız ile çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu her daim hissedeceksiniz. Modern laboratuvar ekipmanları kullanılarak imal edilen tiner çeşitlerimizin çeşitli denetimlere tabi tutularak olması gerektiği gibi üretildiği yönünde rapor verilmektedir. Bu sayede tüm tiner çeşitlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Akrilik tiner, modern laboratuvar ekipmanları kullanılarak imal edilen tiner çeşitlerimizin çeşitli denetimlere tabi tutularak olması gerektiği gibi üretildiği yönünde rapor verilmektedir. Bu sayede tüm tiner çeşitlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.   

Akrilik Tiner

Akrilik bazda üretilen boya ve vernik türlerinin inceltilmesi için kullanılan tiner çeşitlerine akrilik tiner adı verilir. Bunun yanında aynı minvalde boya ve vernik lekelerinin çıkarılması için de bu tiner çeşidi kullanılır. Söz konusu tiner çeşidi, boya sektöründe yaygın olarak kullanılan tinerlerden biridir. 
DC Endüstriyel Kimya olarak müşterilerimizin istediği oranda akrilik tiner üretme imkânına sahibiz. Modern laboratuar şartlarında üretilen tinerlerimiz ile kendi sektör alanlarınızda ön plana çıkabilirsiniz. 10 yılı aşkın süredir sektör içerisinde faaliyet gösteren firmamızdan yararlanarak önemli ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. 
Akrilik boya tineri kullanımı ile elinizdeki bu bazda üretilen maddeleri incelterek istediğiniz kalınlıkta kullanabilirsiniz. Bu kapsamda firmamıza güvenebilir, her türlü desteği firma görevlisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. 

Akrilik Tiner Nedir?

Akrilik tiner, akrilik bazlı boyaların inceltilmesi için kullanılan bir tiner çeşididir. Boyanın inceltilmesi, uygun kıvama gelerek yüzeyde istenen etkinin sağlanması demektir. Akrilik boya, daha çok tuval çalışmalarında kullanılan bir boya çeşididir. Yani ressam olan kişiler bu boya ürünleri ile son derece gösterişli resimler yapabilirler. 
Akrilik boyanın tuval üzerinde estetik bir görünüm sağlaması için uygun oranda tiner katılması gerekir. Uygun tiner oranı ile boyadan istenen görünüm elde edilebilir. Tinerin etkisi derhal kendini gösterecek ve boyanın kıvamının uygun hale gelmesi sağlanacaktır. Siz de akrilik tiner çeşitleri ile boyadan istediğiniz verimin alınmasını sağlayabilirsiniz. 

Akrilik Tiner Özellikleri

Akrilik tiner, diğer tiner çeşitlerine nazaran farklı bileşimlerin bir araya gelmesi ile elde edilir. Ürünün sadece akrilik boyalar üzerine etkisi vardır. Diğer boya ya da vernik çeşitleri ile bu tinerin kullanılması durumunda ürünlerden istenen etki elde edilemez. 
Akrilik tiner özellikleri bilinerek ürünlerin çok daha bilinçli şekilde kullanımı sağlanabilir. Bu kapsamda aşağıdaki özelliklere dikkat çekmenizi tavsiye ediyoruz. 
•    Tiner yanıcı ve parlayıcı bir maddedir. Bu nedenle ateşle ya da yanan bir ürünle tinere yaklaşmamak gerekir. 
•    Cilde zarar verici ve tahriş edici etkisi olduğu için kullanımında maske ve eldiven kullanımına özen gösterilmelidir. 
•    Çocukların ulaşamayacakları yerlerde ürünleri muhafaza etmek çok daha bilinçli bir kullanım taktiğidir. 
•    Tinerin muhafazasında metal ya da cam kaplarda muhafaza etmek çok daha uygundur. 
Siz de kaliteli tiner çeşitleri ile tanışmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Akrilik tiner fiyatları ürünlerin miktarına, bileşimine ve bir kısım diğer özelliklerine göre değişir. Fiyat konusunda ayrıntılı bilgi almak için firma görevlilerimizle iletişime geçmeniz çok daha uygun olacaktır. Toplu alımlarda ürünlerin birim maliyetini daha uygun olacağını belirtmek istiyoruz. Sektörde saygın bir yere sahip olan DNC Kimya ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayarak hissedebilirsiniz. 


Akrilik Tiner Kullanım Alanları Nedir?


Akrilik tinerin genel olarak kullanım amacı, akrilik bazlı boya ya da vernik sistemlerinin inceltilmesidir. Aynı zamanda söz konusu ürünlerin çevrede oluşturduğu kirlilik de bu tiner çeşidi ile yok edilebilir. Akrilik tiner, boyanın çok daha berrak şekilde gözükmesini sağlar. Bu da boyanın göz alıcı bir görünüm alması demektir. 

Akrilik tiner genel olarak akrilik bazlı boya ya da tiner çeşitlerinin inceltilmesi maksadıyla kullanılır. Bunun yanında boya ve vernik sonrası oluşan kalıntıları yok etmek için de bu tiner çeşidinin yaygın olarak kullanıldığını görüyoruz. Boya ya da verniğe tiner eklenmesi ile boyanın çok daha berrak bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. 
Akrilik tinerin yaygın olarak kullanıldığı sektör alanı boya ve otomotiv sektörüdür. Söz konusu sektör alanlarında doğal olarak boya ile işlem yapılmaktadır. Bu da tinere ihtiyaç duyulmasına neden olur. Söz konusu tiner çeşidinin kullanımından kaynaklı olarak yüzeyin yapısı bozulmaz. Bu özelliğinden kaynaklı olarak akrilik tiner sektörde yaygın olarak kullanılır. 


Etkili bir boya çözücü olan bahse konu tiner çeşitleri, otomotiv sektöründe kullanılan boyaların inceltilmesi maksadıyla da tercih edilir. Bu özelliği ile akrilik tiner, otomotiv sektörü ve endüstriyel sanayi alanlarında da yaygın bir kullanım ağına sahiptir. 
Akrilik tiner, metalik boyaların parlaklığını ya da görünüşünü de bozmaz. Bu özelliği sayesinde sektör içerisinde güvenle kullanılabilir. 

Akrilik Tiner Nasıl Kullanılır?

Endüstriyel kimya ürünlerinin tamamında olduğu gibi akrilik tiner kullanımında da dikkat edilmesi gereken bir kısım hususlar vardır. Bu kapsamda üretilen ürünleri aşağıdaki prensiplere uygun şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 
•    Diğer tiner çeşitlerinde de genel bir prensip olan tinerin cilde temas etmemesi kuralından taviz verilmemelidir. Bunun için akrilik tiner kullanımında maske ve eldiven kullanımına dikkat edilmelidir. 
•    Tinerin teknik kullanımı ile ilgili belirlenen talimatlara uygun şekilde hareket edilmelidir. 
•    Yanıcı ve parlayıcı özelliğe sahip olan tinerin bu özelliğinden çekinmek gerekir. 
•    Tineri çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve ağzı kapalı olarak muhafaza etmelisiniz. 
•    Tinerin uzun süre solunması neticesinde çeşitli solunum yolu hastalıkları meydana gelir. Bu nedenle tinerin zararlı etkisinden çekinmek gerekir. 

Akrilik Tiner Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?


Tüm boya ve tiner çeşitlerinde olduğu gibi akrilik tiner kullanımında da bir kısım kritik hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bu kapsamda aşağıdaki tavsiyelere uymanızı özellikle vurgulamak istiyoruz. 
•    Tinerin kullanımı sırasında el ve göz bölgesine temas etmemesi için tedbir alınmalıdır. Bunun için üretilen maske ve eldivenlerin kullanımı çok işlevsel bir kullanım sağlayacaktır. 
•    Tinerin teknik kullanım kılavuzunda belirtilen şartlarda muhafaza edilmesine dikkat edilmelidir. 
•    Tüm tiner çeşitlerinde olduğu gibi akrilik tinerde de yanıcı özellik söz konusudur. Bu nedenle tinerin ateşle temasından sakınmak gereklidir.  
•    Tiner, her ortamda ve her şartta çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. Uzun süre solunmamalı, solunum yoluna zarar verici etkisinden çekinilmelidir. 


Akrilik Tiner Fiyatları Nedir?


Akrilik tiner fiyatlarını etkileyen birkaç kriter vardır. Bu kapsamda satılan ürünün miktarı, içeriği gibi hususlar doğrudan fiyatı etkileyen etmenlerdir. Söz konusu hususlar dikkate alınarak en doğru fiyat teklifi için firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. 
Tiner fiyatları konusunda firma görevlilerimize web sitemizde yer alan irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Görevli arkadaşlarımız, ürünler hakkında size bilgi verecek ve en cazip fiyat teklifini sunacaklardır. Siz de ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da fiyat teklifini öğrenmek için derhal bizi arayabilirsiniz. 

Akrilik tiner fiyat araştırması yaptığınızda ürünlerin fiyatının miktara, içeriğe ve ürün markasına göre değiştiğini görebilirsiniz. Kalite konusunu ön planda tutarak en doğru ürünü satın alabilirsiniz. 
Fiyat bilgisi için web sitemizdeki irtibat numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma görevlimiz size akrilik tiner çeşitleri ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi yaparken fiyat konusunda da gerekli desteği sağlayacaktır. Toplu alımlarda çok daha cazip fiyatlarla karşılaşacağınızı da belirtmekte fayda vardır. DNC Endüstriyel Kimya'yı tercih ederek en kaliteli ürünlere sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. 
DNC Kimya hizmet politikası gereği sizlere ücretsiz numune gönderme imkânına da sahibiz. Numune ürünleri test ederek satışını yaptığımız ürünlerin ne denli kaliteli ürünler olduğunu görebilirsiniz. 

Akrilik Tiner Fiyat

Tiner üretiminde önemli bir yere sahip kimyasallardan biri de akrilik tiner çeşitleridir. Bahse konu tiner, tiner sektöründe yaygın olarak kullanılan ürünler arasındadır. Sektörde tinerin yeri çok büyüktür. Tiner, boya ve vernik çeşitlerinin inceltilmesi için kullanılan bir kimyasaldır. Bunun yanında temizlik maksadıyla tinerin kullanımı da yaygın olan durumlar arasındadır. 
Tinerin bu denli sektör içerisinde yer işgal etmesinin nedeni, boya ve vernik sektöründe yaşanan gelişmelerdir. Bu sektörde yaşanan gelişmeler doğal olarak tiner çeşitlerinin de artmasına neden olmuştur. Tiner çeşitlerinin her birinin kullanım amacı farklıdır. Bu kapsamda her tiner, uygun boya ve vernik malzemeleri ile kullanılmalıdır. 
Endüstriyel kimya sektörünün öncü firmalarından olan DNC Kimya ile çalışmak büyük bir ayrıcalıktır. Sektör içerisinde ihtiyaç duyulan her türlü tiner çeşidini üretme, pazarlama ve müşterilerimizin adresine sevk etme imkânına sahibiz. Siz de akrilik tiner ve diğer tiner ürünlerine sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler