CARDCLEAN

Elektronik kart ve devre temizleyici ürünümüz elektrikli ve elektronik sistemlerde bulunan kartların ve devrelerin temizliğinde yağ, kir, toz gibi kirlilikleri etkili ve hızlı şekilde temizlenmesini sağlar. Kart ve devreler üzerinde bulunan koruyucu wax tabakası ve elektronik aksamlar üzerinde olumsuz etki göstermez. Devre sembol ve yazıları ile taşıyıcı sistemde tahribata neden olmaz. Klorlu solvent olmadığından hassas yüzeylere zarar vermez. Tozlanmış ve kirlenmiş hassas devreler yukarıdan aşağıya doğru kiri akıtılarak temizlenir. Hızlı buharlaşma özelliği ile mükemmel bir üründür. Tortu ve kalıntı bırakmaz. Cardclean devre ve kart temizleyici solvent ürünümüz uygulandığı yüzey üzerinde tam bir ıslatma efekti gösterir. Küçük miktarlarla yapılan uygulamalarda dahi yüzeye kendiliğinden yayılır, etkili temizlik imkanı sağlar. Kısa süre içerisinde yüzeydeki yağ ve kir tabakalarını da bünyesine alarak buharlaşır.

Elektronik Kart Devre Temizleyici Solvent Cardclen Nasıl Kullanılır?


Kullanılacağı alanın özelliğine bağlı olarak; Daldırma, püskürtme, fırçalama ve silme yöntemleri ile uygulanabilir. Püskürtme yolu ile yapılan uygulamalarda Cardclean tatbik edilecek alanların sökülmesine gerek yoktur. Yerinde ve monte vaziyette temizliğe imkân sağlar. Nüfuz edici özelliği sayesinde kullanılan ekipmanlarla veya elle ulaşılamayan yerlerde de etkili sonuç verir.


Elektronik Kart Devre Temizleyici Solvent Cardclen Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak Şeffaf    
Koku    Karakteristik Uçucu    
Çözünürlük (%)    Uygulanmaz
Parlama Noktası    Ürün yanıcıdır. Ancak parlayıcı özelligi yoktur.    
Kaynama Noktası °C    60-80 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Elektronik Kart Devre Temizleyici solvent  Cardclen Ambalaj Miktarları


10- 30- 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimi sağlanır.


Elektronik Kart Devre Temizleyici Solvent Ürünümüz Cardclen Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 25 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler