SOLVEX 300

Matbaa temizlik solventi, matbaaların merdane, silindir ve ofset kauçukları için üretilen özel bir temizlik malzemesidir. Özellikle boya değişimlerinde matbaaların bu parçalarında boya kalıntıları kalır. Bu da doğal olarak kirlenme demektir. Yaşanan kirlenme sonucunda da matbaada yapılan baskılarda sorun yaşanabilir. Bu durumun ortadan kaldırılması için kısa sürede ve pratik şekilde merdaneleri temizleyen kimyasallara ihtiyaç vardır. Matbaa temizlik solventi, merdanelerin temizliğinin yapılmasını sağladığı gibi merdaneleri korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bunun yanında aşağıdaki özelliklere de sahip olan solvent çeşitleri ile sektör ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap bulabilirsiniz. Firma olarak sizlere ücretsiz numune desteği de sağlıyoruz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak matbaa temizlik solventi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi test etmek istiyorsanız kısa süre içerisinde sizlere numune ürünlerimizi gönderiyoruz

Matbaa Temizlik Solventi Nedir? Nerelerde Kullanılır?


Matbaa temizlik solventi, matbaa sektörü başta olmak üzere endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan solvent bazlı kimyasal maddelerden biridir. Matbaa sektörü, farklı çeşitte mürekkeplerin kullanıldığı bir sektör alanıdır. Söz konusu sektör alanında yapılan faaliyetler matbaa merdanesinin aktif olarak çalışmasından kaynaklıdır. Yoğun çalışan merdanenin kısa süre sonra kirlenerek temizlenmeye ihtiyaç duyulacağı aşikârdır. Bunun için de özel temizleme kimyasallarına ihtiyaç vardır.

 
DNC Endüstriyel Kimya firması olarak sizleri en kaliteli ürünlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Bu kapsamda firmamızdan temin edeceğiniz ürünlerden biri de matbaa temizlik solventi çeşitleridir. Bahse konu solvent çeşitleri, kısa sürede matbaa merdanelerin de işleyişe engel olan mürekkep lekelerini temizleyici olarak kullanılmaktadır. Bu sayede sektör faaliyetlerinizin hızlı şekilde sürdürülmesini sağlayabilirsiniz. 


Firma olarak sizlere ücretsiz numune desteği de sağlıyoruz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak matbaa temizlik solventi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi test etmek istiyorsanız kısa süre içerisinde sizlere numune ürünlerimizi gönderiyoruz. Bu sayede ürünlerimizin kullanımı ile temizlik sizlere için sorun olmaktan çıkacaktır. 


Matbaa Temizlik Solventi Özellikleri Nelerdir?


Matbaa temizlik solventi, matbaaların merdane, silindir ve ofset kauçukları için üretilen özel bir temizlik malzemesidir. Özellikle boya değişimlerinde matbaaların bu parçalarında boya kalıntıları kalır. Bu da doğal olarak kirlenme demektir. Yaşanan kirlenme sonucunda da matbaada yapılan baskılarda sorun yaşanabilir. Bu durumun ortadan kaldırılması için kısa sürede ve pratik şekilde merdaneleri temizleyen kimyasallara ihtiyaç vardır. 


Matbaa temizlik solventi, merdanelerin temizliğinin yapılmasını sağladığı gibi merdaneleri korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bunun yanında aşağıdaki özelliklere de sahip olan solvent çeşitleri ile sektör ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap bulabilirsiniz. 


•    Merdanelerin doku ve porlarının açılmasını sağlar. 
•    Merdanelerin elastik yapılarının kuvvetlenmesine destek olur. 
•    İçeriğinde bulunan kimyasallar sayesinde güçlü bir temizlik ve koruma sağlar.

 
Matbaa temizlik solventi, kullanım esnasında yüzeye herhangi bir zarar vermez. Uçucu bir ürün olan bu endüstriyel kimya maddesinin uygun koşullarda muhafaza edilmesi gerekir. Ürünlerin üzerinde yazan kullanma talimatlarına harfiyen riayet edildiğinde solventlerin kullanımından arzu ettiğiniz verimi alabilirsiniz.  


Matbaa Temizlik Solventi Nasıl Kullanılır?


Matbaa temizlik solventi son derece basit bir uygulama ile merdane yüzeyine uygulanabilir. Temiz bir beze, ihtiyacınız ölçüsünde solvent koyarak nazik bir şekilde yüzeye solvent uygulaması yapabilirsiniz. Solvent bileşiminde yer alan kimyasallar kısa sürede etkisini gösterir. Kimyasalların gücünden istifade ile temizleme işleminin kısa süre içinde gerçekleştiğini görebilirsiniz. 
Solvent ile temizlik işleminden sonra merdaneler derhal kullanıma başlanabilir. Yani sektör faaliyetlerine ara vermeniz ya da herhangi bir gecikme yaşanması söz konusu olmaz. Bu da işletmeniz için maddi bir kayıp olmaması demektir. Merdanelerin daha verimli şekilde kullanılması ile sektördeki taleplere çok daha etkin şekilde cevap verebilirsiniz. Matbaa temizlik solventi satın almak için siz de firmamız ile irtibata geçebilir, en kaliteli ürünleri pratik şekilde temin edebilirsiniz.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler