CLEAN SOFT

Konsantre suyla seyreltilebilen çok amaçlı kullanılabilen alkali karakterli güçlü yağ, kir ve leke sökücü endüstriyel temizleyici yağ, kir sökücü üründür. Özellikle hassas yüzeyler için geliştirilmiş çok amaçlı kullanılabilen Clean Soft makine kaportaları gibi boyalı boyasız yüzeylerde, araba tavan, deri, kumaş ve plastik parça temizliklerinde, kumaşlarda ki yağ lekelerini çıkartmada, pvc yüzeylerde gıda ve sanayi yağlarının sökülmesinde, klima ünitelerinin dış ve iç temizliklerinde, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde, özellikle plastik, hassas metal yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde güvenle kullanılır.

Clean Soft Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici Nedir?


Clean Soft Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici konsantre su bazlı suyla seyreltilebilen çok amaçlı kullanılabilen alkali karakterli güçlü yağ, kir ve leke sökücü endüstriyel temizleyici üründür.

Çok Amaçlı Kullanılabilen Yağ, Kir Sökücü Ürünümüzün Deneme Videosu

 


Clean Soft Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici Nerelerde Kullanılır?


Özellikle hassas yüzeyler için geliştirilmiş çok amaçlı kullanılabilen Clean Soft makine kaportaları gibi boyalı boyasız yüzeylerde, araba tavan, jant, deri, kumaş ve plastik parça temizliklerinde, klima iç ve dış temizliklerinde, kumaşlarda ki yağ lekelerini çıkartmada, pvc yüzeylerde gıda ve sanayi yağlarının sökülmesinde, zemin ve dış cephe temizliklerinde, motor şasi temizliklerinde, mutfak ekipmanlarından ve davlumbazlardan gıda yağlarının sökülmesinde, branda ve su bazlı mürekkep temizliklerinde, ultrasonic yıkayıcılarda, ham metallerden yağ alma işlemlerinde, özellikle plastik, hassas metal yüzeyler üzerinden mekanik yağ ve kirlilik temizliklerinde, bazı vaks ve cilaların çözülmesinde, çok amaçlı kullanılan yağ kir temizleyici.


Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici Clean Soft Etkilidir.


Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları ve yoğun kirlerin temizliğinde  son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahiptir. Katı yağlar, gıda yağları  iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekeleri kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.


Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici Clean Soft Güvenlidir.


Yağ, kir temizleyici ürünümüz ğeliştirilmiş formülü sayesinde güçlü alkali karakterli Clean Soft benzerlerinin aksine uygulandığı yüzeyler ve metal parçalar üzerinde aşındırıcı etki göstermez. Doğada biyolojik olarak parçalanabilen Clean Soft; asit, kostik, fosfat, amonyak ve serbest alkali içermez. Yapısında bulunan özel su bazlı solvent katkıları sayesinde uygulandığı yüzeyler üzerinde tortu, tuval ve leke bırakmaz. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz güvenli kullanım imkânı sağlar.


Clean Soft Çok Amaçlı Kullanım İmkânı Sunar


Çok amaçlı kullanım imkânı sunar. Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerinde yer temizleme otomatlarında, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler ve paslanmaz metal yüzeyler üzerinde güvenle kullanılır.


Fiziksel Teknik Özellikleri Çok Amaçlı Yağ, Kir Temizleyici Clean Soft 


Görünüm    Sıvı / Berrak hafif sarı
Koku    Karakteristik doğal koku
PH ( % 100” lük çözelti )    11-14
Yoğunluk (20°C)    1,03 g/cm³
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Clean Soft Nasıl kullanılır?


Clean Soft kir, yağ sökücü kimyasal ürünümüz tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu daldırma yöntemiyle yapılan temizliklerde 1/10 -1/20 basınçlı yıkayıcılarda 1/10 –1/20 Buhar temizleyicilerinde 1/15–1/30 püskürtme ve silme yöntemi ile yapılacak temizlik işlemlerinde 1/4–1/10 oranlarında yüzeydeki yağ ve kirliliğin durumuna göre suyla karıştırılarak yapılabilir. Uygulanan alanlarda kalıntı ve kirlilik çok fazla ise, işlem birkaç defa 10’ar dakika arayla tekrar edilebilir. Özellikle gıda işletmelerinde temizlik işlemi sonrasında bol su ile yüzey durulaması yapılmalıdır.


Clean Soft Ambalaj Miktarları


30 - 60 litre kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcut olup adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.


Clean Soft Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları