PROHAND

Mikro granüllü sabun, partiküllü yağ, kir, mürekkep temizleyici el sabunu ürünümüz özellikle endüstriyel ağır sanayi işletmeleri, matbaa, otomotiv tamir-bakım atölyeleri, ofis vb. yerlerde tüm çalışanların el ve vücutlarında ağır sanayi yağları ve greslerin, matbaa mürekkeplerinin temizliğinde kullanılır. Prohand el sabunu güçlü formülü sayesinde; ellerde oluşan en zor yağları, kir ve mürekkep lekelerini kolaylıkla çözer. Kimyasal yapılarını bozarak tutunmalarını engeller. Bu sayede ufak bir durulamayla hızlı ve etkili bir temizlik sağlar. Yapısında bulunan mikro granüller sayesinde en zorlu yağ ve kirlerin çıkartılmasında hızlı ve etkili sonuç verir. Ovucu granüller ile nasır ve tırnak aralarındaki birikimleri dahi kolayca söker. Periyodik olarak kullanıldığında ellerdeki nasırları yok eder. Cildi derinlemesine temizlerken uzun süreli bir koruma sağlar.

Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Nedir?


El temizleyici mikro granüllü el sabunu. Endüstriyel ağır sanayi işletmeleri, matbaa, otomotiv tamir-bakım atölyeleri  vb. yerlerde tüm çalışanların ellerindeki ağır sanayi yağları ve greslerin,  matbaa mürekkeplerinin temizliğinde kullanılır.  


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Nerelerde Kullanılır?


Özellikle endüstriyel ağır sanayi işletmeleri, matbaa, otomotiv tamir-bakım atölyeleri, ofis vb. yerlerde tüm çalışanların el ve vücutlarında ağır sanayi yağları ve greslerin,  matbaa mürekkeplerinin temizliğinde kullanılır. 


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Etkili El Temizligi İçin Ovucu Mikro Granüller


Güçlü formülü sayesinde; en zor yağları, kir ve mürekkep lekelerini kolaylıkla çözer. Kimyasal yapılarını bozarak yüzeyde tutunmalarını engeller. Bu sayede ufak bir durulamayla hızlı ve etkili bir temizlik sağlar. Yapısında bulunan mikro granüller sayesinde en zorlu yağ ve kirlerin çıkartılmasında hızlı ve etkili sonuç verir. Ovucu granüller ile nasır ve tırnak aralarındaki birikimleri dahi kolayca söker.


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Etkilidir Güvenlidir.


PROHAND asit, kostik, fosfat gibi insan sağlığını riske eden kimyasallar içermez. Tümüyle doğal kimyasallardan    oluşmuş
özel formülü sayesinde doğada biyolojik olarak parçalanabilir. PROHAND içeriğinde bulunan gliserol,    lanolin    ve
E-Vitamini sayesinde cildin doğal yapısını ve yağ dengesini korur. Temizlik işlemi sonrasında ellerde ve cilt üzerinde hissedilir ölçüde yumuşaklık sağlar. Formülünde bulunan doğal yağlar ile cildi besler. Temizlik sonrası ellerde ve ciltte hissedilir bir yumuşaklık, hoş bir koku bırakır.


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Özellikleri


Cildi derinlemesine temizlerken uzun süreli bir koruma sağlar. İnatçı ve yapışkan kirlilikler, yağ, gres, bitüm, is, kurum, tutkal gibi kirliliklerle reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Dermatolojik ve toksikoloji olarak test edilmiş hammaddelerden formüle edilmiştir. Doğal yağlar ve lanolin bakım yağı içerir. PRONAND Cildi koruyarak etkin temizlik sağlayan bir yağ-su emülsiyonudur. Temizleme etkisini güçlendiren yumuşak, ovucu mineraller içermektedir. Bu parçalanabilen ve doğada yok olan ovucular lavabo giderlerinde tıkanma yapmaz. Silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Fiziksel Teknik Özellikler


Görünüm / Renk    JEL – SARI 
Koku    Özel parfüm içerikli
PH(%10”lük çözelti)    8-8,5
Yoğunluk    1.3 g/cm3
Viskozite    1 nolu kapiler 0,11mm;45,53sn
3 nolu kapiler 2,2360mm;136,56sn
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Etkilidir Ambalaj Miktarları


14-  35  - 70 KG kilitli kapaklı plastik bidon, 240 KG plastik varil ambalajlarda mevcut olup adresinize gönderimi sağlanır.


Prohand Mikro Granüllü El Temizleyici Sabun Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler