DNCOL PAİNT SL

Silikonlu boya sökücü ürünümüz Dncol Paint SL daire iç duvarlarında, bina dış duvarlarında bulunan silikonlu boyaların kolay, basit bir şekilde çıkarılması, sökülmesi için geliştirilmiştir. Daire iç duvarlarında bulunan eskimiş deforme olmuş yada koku yapan silikonlu boyalar yaşam kalitesini düşürmektedir. Deformasyona uğramış silikonlu boyaların sökülmesi için geliştirmiş olduğumuz silikonlu boya çıkarıcı ürünümüz saten alçı üzerinde veya sıva üzerindeki boyaları kolay bir şekilde sökebilmektedir. Jel formda olan ürünümüz dik duvar yüzeylerinde tam bir tutunma sağlayarak silikonlu boyaların yapısını bozarak kolay bir şekilde alçı veya sıva üzerinden silikonlu boyaların çıkarılması için geliştirilmiştir. Silikonlu boya duvardan nasıl çıkar gibi sorularınıza Dncol Paint SL ile kolay bir şekilde duvardan silikonlu boyaları çıkarabilirsiniz diyebiliriz. Silikonlu duvar boya çıkarıcı ürünümüzün kullanımı oldukça basittir. Rulo yada fırça ile duvara sürülen Dncol Paint SL silikonlu boyayı kabartarak çıkartacaktır. Uygun bekleme süresi sonrasında spatula yardımı ile kabaran boya duvardan uzaklaştırılır. 1.5 KG, 4 KG, 6 KG, 12 KG, 25 KG ve 35 KG ambalajlarda bireysel ve Endüstriyel satışlarımız vardır. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir, ücretsiz numunelerimizden faydalanabilirsiniz.

Silikonlu Boya Duvardan Nasıl Sökülür?


Silikonlu boya duvardan Dncol Paint SL duvar boya sökücü kimyasal ürünümüz ile kolay, basit bir şekilde çıkarılmaktadır. İç mekânlarda yaygın olarak kullanılan boya türlerinden biri de silikonlu boyalardır. Silikonlu boya, silinebilir olması ve yüzeyde pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağladığı için birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Bahse konu silikonlu boya çeşidinin de duvardan yada uygulama yapılan alanlardan çıkarılması gerektiği durumlar oluşabilir. Duvar boyasının bozulması sonrasında koku, zamanla oluşan deformasyon, renkteki solmalar veya kişisel zevkler gibi etmenler dikkate alınarak silikonlu boyanın da duvar yüzeyinden sökülmesi gerekebilir. Dış cephe boya sökücü ya da iç cephe boya çıkarıcı ürünler, silikonlu boyanın çıkarılmasında son derece etkilidir. 


Duvar boya sökücü kimyasalların uygulaması da son derece basittir. Kimyasal, yüzeye rulo yardımı ile uygulandıktan sonra üzerinde yazan talimatta belirtilen süre kadar beklenmelidir. Bu süre kimyasalın reaksiyona girme süresine, bulunduğu ortama göre değişkenlik göstermektedir. Uygun süre belirlemek için duvar yüzeyine sürülen silikonlu boya sökücü, boyanın yüzeyden ayrıldığını spatula yardımı ile kontrol ederek uygun bekleme zamanı belirlenir. Yüzeyden ayrılan boya ıspatula yardımı ile yüzeyden temizlenebilir. 


Silikonlu Boya Parkeden Nasıl Çıkar?


Parkenin silikonlu boya ile boyanması ya da duvar boyama işlemi esnasında parke üzerine silikonlu boya dökülmesi sorunu ile karşılaşılabilir. Bu durumda da doğal yollarla boyanın parke üzerinden temizlenmesi mümkün olmayabilir. Ahşap boya sökücü kimyasallar ile bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. DNCOL PAINT VDN ürünümüz, bu anlamdaki ihtiyacınıza en pratik şekilde cevap verecektir. Kimyasal, boyanın kısa süre içinde çözülmesini sağlayarak yüzeyden ayrılmasına destek olacaktır. 


Silikonlu Boya Nasıl Temizlenir?


Silikonlu boya silinebilir özellikli olduğundan dolayı ıslak nemli bez yardımı ile silerek temizlenebilir. Burada ki temizlemek silikonlu boyanın duvardan çıkarılması anlamında kullanıldı ise Silikonlu boya çıkarıcı ürünümüz rulo yardımı ile yüzeye sürülür. Belirli bir süre beklendikten sonra spatula yardımı ile kalkan silikonlu duvar boyası yüzeyden temizlenir. Boya sökücü kimyasal çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak adına DNC Kimya ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Numunelerimiz bedelsiz olup adresinize gönderimi sağlanır.


Duvardan Silikonlu Boya Çıkarıcı Kimyasalımızın Deneme Videosu

 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler