Sentetik tiner fiyatları ve çeşitleri konusunda, sentetik boya ve verniklerin inceltilmesi maksadıyla kullanılan ürünlerin başında sentetik tiner gelir. Diğer tiner çeşitlerinde olduğu gibi sentetik tiner türlerinde de en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunma gayreti içerisindeyiz. Çağımızın gereklerine uygun koşullarda inşa edilen laboratuvarlarımızda modern teknikler kullanılarak kaliteli tiner çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Firma olarak müşterilerimize ücretsiz numune desteği de sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ürünlerin kalitesini görerek asıl siparişlerini verme imkân ve kabiliyetine sahip olurlar. Ürünlerimizi sentetik tiner 12 lt fiyatı, sentetik tiner 10 lt olarak sipariş verebilirsiniz.

Sentetik Tiner Nerelerde Kullanılır?


Sentetik tiner çeşitleri, genel olarak sentetik boya ve verniklerin inceltilmesi maksadıyla tercih edilen bir üründür. Boya işlemi esnasında, boyanın yüzeyin her tarafına eşit şekilde dağıtılması, boyadan arzu edilen verimin elde edilmesi kapsamında çok önemlidir. Tinerin içerisinde yağ bulunduğu için boyanın kuruma süreci de doğal olarak uzayacaktır. Fakat boya bu sayede daha gösterişli duracaktır.  

Tinerin boya ya da vernik işlemi esnasında kullanılması sırasında tinerin de uygun ölçüde karışıma dâhil edilmesinde fayda vardır. Bunun için kullandığınız boya ya da vernik malzemesinin üzerinde yazan oranları dikkate almanızda fayda vardır. Sentetik tiner, boya ya da verniğe uygun ölçüde katılmalıdır. Az ya da fazla kullanılması durumunda boya ya da vernikten arzu edilen verim alınamaz.  

Sentetik tiner kullanım alanlarından biri de sentetik boya da verniklerin yüzeyde oluşturduğu lekeleri ortadan kaldırmaktır. Söz konusu ürün, yüzey kısmında bulunan boya ve vernik kalıntılarını yumuşatarak kolayca temizlenmesini sağlar.

Sentetik Tiner Kullanımında Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?


Sentetik tiner de diğer tiner türlerinde olduğu gibi dikkatli kullanılması gereken bir üründür. Bu kapsamda ürünü kullanırken aşağıdaki tavsiyelere uymanızı tavsiye ediyoruz.

  • Tineri doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza etmeye özen gösterin.
  • Tineri orijinal ambalajında muhafaza edin.
  • Tineri doğrudan solumamaya özen gösterin. Kokudan çok fazla etkileniyorsanız kokusuz tiner çeşitlerini kullanın.
  • Tinerin çocuklar tarafından yutulması durumunda kusturmaya çalışmayın. Derhal bir sağlık kuruluşuna başvurarak tiner kutusunun üzerinde yazan karışım maddelerini doktorunuzla paylaşın.
  • Tiner kullanımı esnasında göz ve cildinizin etkilenmemesi için eldiven ve maske kullanımına özen gösterin.


Sentetik Tiner Fiyatları Ne Kadardır?


Sentetik tiner fiyatları, ürünlerin boyutuna, içerisinde kullanılan madde cinslerine ve bir kısım diğer hususlara göre değişir. Bu nedenle fiyat konusunda en sağlıklı bilgiyi DNC Kimya yetkililerinden alabilirsiniz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşarak firma görevlimize ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından sizlere ürünlerle ilgili bilgi verilecek ve fiyat konusunda gerekli yardım sağlanacaktır.

Sentetik tiner satın alacağınız zaman firmamızın ücretsiz numune desteğinden istifade etmenizi tavsiye ediyoruz. Numune ürünleri kullanarak malzemenin ne denli kaliteli olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Bu sayede çok daha sağlıklı şekilde ürün alışverişi yapmış olursunuz. Siz de bütçe dostu fiyatlarla endüstriyel kimya ürünlerini satın almak için DNC Kimya ile irtibata geçebilirsiniz.