Selülozik tiner, adından da anlaşılacağı gibi selüloz bazlı olan boya ve vernik türlerinin inceltilmesi maksadıyla kullanılan bir tiner çeşididir. Söz konusu ürünler boyanın inceltilmesini sağladığı gibi çabuk kurumasına da destek olur. Bu nedenle boya sektöründe sıklıkla adını duyduğumuz ve yaygın olarak kullanılan ürünler arasında selülozik tiner gelir. Diğer tiner çeşitlerinde olduğu gibi selülozik tiner üretiminde de seçkin bir firma olarak en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. DNC Kimya olarak 2010 yılından günümüze endüstriyel kimya alanında çeşitli ürünlerin imalatını ve pazarlamasını yaparak müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Selülozik tiner 12 lt, selülozik tiner 1 lt ve farklı ebatlarda en uygun fiyatlarla tiner satışımız mevcuttur. Selülozik tiner fiyatları için talep formumuzdan ve bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Selülozik Tiner Nerede Kullanılır?


Selülozik tiner yukarıda da kısmen bahsedildiği gibi boya, vernik ve sanayi alanlarında yaygın olarak kullanılan bir tiner çeşididir. Söz konusu ürün, selüloz bazlı boya ya da verniklerin inceltilmesinde olduğu gibi bu tür malzemelerin yarattığı kirliliğin de ortadan kaldırılmasında son derece etkilidir. Oto sanayiinde de etkin bir ürün olarak kullanılan selülozik tiner, araçların dış boya aksamlarında da tercih edilen bir üründür. 
Yaygın bir kullanım alanına sahip olan selülozik tinerin plastik aksama zarar verme eğilimi yüksektir. Bu nedenle söz konusu ürün teneke kutularda muhafaza edilmelidir. Plastik kutularda muhafaza edilmesi durumunda kabın delinmesi gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 


Selülozik Tiner Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?


Selülozik tiner de diğer tiner türleri gibi kullanımında özel hassasiyet gösterilmesi gereken ürünlerden biridir. Bu kapsamda tinerin özelliklerini bilerek aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz. 
•    Tinerin el ya da göze temas etmemesi için gerekli tedbirleri almalısınız. Bunun için özel olarak üretilmiş maske ve eldiven kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 
•    Tinerin muhafaza edildiği bölüm, kesinlikle çocukların ulaşıp kendilerine zarar vermeyeceği yerler olmalıdır.
•    Tiner, yanıcı ve kolay alev alan bir maddedir. Bu nedenle tinere ateşle ya da sigara ile yaklaşmamak gerekir. 
•    Tinerden arzu edilen verimin alınması için mutlaka ölçülü şekilde kullanılmasına ihtiyaç vardır. Bu da ancak boya ya da verniğin kullanma talimatında belirtilen ölçülerle ilgilidir. 


Selülozik Tiner Fiyatları


Selülozik tiner fiyatları, söz konusu ürünlerin miktarı, içerisinde bulunan malzeme bileşimi ve bir kısım diğer hususlara göre belirlenir. Selülozik tiner fiyatları bu kapsamda söz konusu üründen arzu ettiğiniz verimi almak için öncelikle ürünlerin kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekir. Piyasadaki ucuz, merdiven altı denilen laboratuvarlarda üretilen tiner çeşitlerinden istediğiniz verimi alamazsınız.


DNC Kimya olarak gerekli yasal prosedüre sahip bir firma olarak tüm tiner çeşitlerini güvenli bir ortamda imal ediyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz modern laboratuvarımızda selülozik tiner çeşitlerini ideal oranlarda üretiyoruz. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda ihtiyaç duyulan miktar kadar tiner üretim yapma imkânına da sahibiz. 


Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi aradığınızda firma görevlilerimiz sizinle ilgilenecek ve en ideal fiyat teklifini sizlere sunacaklardır. Siz de kaliteli tiner çeşitlerine sahip olmak istiyorsanız DNC Kimya ile irtibata geçebilirsiniz. 

Selülozik Tiner 1 Lt

Tiner çeşitleri arasında önemli bir yere sahip olan ürünlerden biri de selülozik tinerdir. Selülozik tiner 1 lt ürünü ile tüm tiner gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Boya sektörünün gelişmesi ile birlikte tiner çeşitlerinde de gelişmeler yaşanmıştır. 
Tinerin genel olarak kullanım amacı boyanın inceltilmesinde kullanılmasıdır. Boyanın olduğu gibi yüzeye uygulanması durumunda istenen berrak görünüm elde edilemez. Bunun yanında boya kalın kalacağı için gereksiz bir boya sarfiyatı söz konusu olacaktır. 
DNC Endüstriyel Kimya'yı tercih ederek tüm tiner çeşitlerini temin edebilirsiniz. Firmamız, istediğiniz ölçüde tiner üretme ve adresinize sevk etme imkân ve kabiliyetine sahiptir. Bu anlamda gelişmiş laboratuar şartlarımızdan istifade ile uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik gerekli tedbiri almaktadır. Siz de firmamızdan dilediğiniz kadar Selülozik tiner 1 lt ürünlerinden temin edebilirsiniz.

Selülozik Tiner 3 Lt

Boya ve vernik çeşitleri, kendi içinde farklı amaçlara hizmet etmek için üretilmiştir. Tiner çeşitleri arasında önemli bir ürün olan selülozik tiner, selüloz bazlı boya ve verniklerin inceltilmesi maksadıyla kullanılan bir tiner çeşididir. Boya ya da verniğe tiner uygulaması ile ürünü istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Bu sayede yüzeyde istenen etkinin sağlanmasına destek olabilirsiniz. 
Selülozik tiner 1 lt ürününün kullanılmasının bir diğer nedeni de selüloz bazlı boya ve verniklerin neden olduğu lekelerin ortadan kaldırılmasıdır. Boya ya da vernik esnasında bir kısım yanlış uygulamalar söz konusu olabilir. Bu lekelerin çözücü bir madde ile temizlenmesi mümkündür. Bunun için kullanılan en pratik çözücü madde de Selülozik tiner 1 lt ürünüdür. Bunun yanında firmamızı tercih ederek Selülozik tiner 3 lt ürününü de tercih edebilirsiniz. 

1 Lt Selülozik Tiner Fiyatı

DNC Endüstriyel Kimya olarak tüm endüstriyel kimya ürünlerinde olduğu gibi tiner çeşitlerinde de sizlere en cazip fiyat teklifini sunuyoruz. Tiner fiyatları, ürünlerin cinsi, miktarı ve bileşeni gibi kriterlere göre değişir. En sağlıklı fiyat bilgisini firmamızı arayarak alabilirsiniz. Web sitemizdeki telefon numaralarından bizi arayarak ürün ve fiyat bilgisi konusunda gerekli desteği alabilirsiniz. 
Selülozik tiner 1 lt ölçülerinde ürünleri temin edebileceğiniz gibi toplu alımlar için galon şeklinde satılan ürünleri de satın alabilirsiniz. Toplu alımlarda 1 Lt selülozik tiner fiyatının çok daha cazip olduğunu görebilirsiniz.

DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler