SOLVEX MRD

Merdane ve blanket temizleme solventi, matbaa sektöründe yaygın olarak kullanılan kimyasal ürünler arasındadır. Sektörde kullanılan merdanelere yapışan mürekkep, tutkal, yapıştırıcı Solvex Mrd ile kısa sürede temizlenir. Özellikle otomatik makinelerde çok etkili olan merdane silidir temizleyici solvent ürünümüz, makine üzerindeki kauçuğu, silindir çok iyi bir şekilde temizler. Manuel makineler için de istenen etkiyi gösteren temizleme solventi ile sektörde arzu ettiğiniz verimi elde edebilirsiniz. Uçma özelliği minimize edilmiş solvent ürünümüz Solvex Mrd ile malzemenin gözeneklerinin ve yüzeyinin temizlenmesi çok kolaydır. Bu özelliği ile aynı zamanda sıyırma lastiğinin de yıpranmasının önüne geçilebilir. Merdane ve blanket temizliğinde kullanılan solvent bazlı Solvex Mrd matbaa alanının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Merdane ve blanket temizleme solventi satışında sektörün öncü kuruluşları arasında olan firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük gayret sarf eder. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde müşteri memnuniyeti prensibi önceliğimizdir.

Merdane ve Blanket Temizleme Solventi Nasıl Kullanılır? 


Merdane ve blanket temizleme solventi, çok pratik şekilde kullanılan bir kimyasaldır. Özel formüller kullanılarak hazırlanan bileşimler sayesinde yüzeyde istenen etki elde edilebilir. Özellikle kurumuş mürekkeplerin temizlenmesinde bu ürünün kullanılmasından arzu edilen verim elde edilebilir. 
Kullanılan parçanın özellikleri ve sökülüp takılma durumu dikkate alınarak daldırma, silme ve püskürtme yöntemi kullanılarak solvent kullanılabilir. Her çeşit kullanma tekniğinden de istenen verim elde edilebilir. 
Solvent kullanımından sonra mürekkep lekesi gibi pislikler sıvının dibine çöker. Üst kısımda kalan solvent süzülerek tekrar kullanılabilir. Bu da maliyet açısından kullanıcıya büyük avantaj sağlar. 
Merdane ve blanket temizleme solventi, malzemelerin karıncalanmasına sebep olmaz. Bu da verimlilik açısından ayrıca önemli olan bir husustur. Üstün kalite hammaddeler kullanılarak üretilen solvent çeşitleri ile kısa sürede merdanelerinizde oluşan mürekkep ve benzeri kalıntıları temizleyebilirsiniz. 


Merdane ve Blanket Temizleme Solventi Özellikleri Nelerdir?


Merdane ve blanket temizleme solventi, sektör ihtiyaçları düşünülerek üretilmiş olan bir kimyasaldır. Bu kapsamda öncelikle sektörde karşılaştığınız durumlar düşünülerek ürünlerin imalat aşamasına geçilmiştir. DNC Kimya olarak satışını yaptığımız merdane ve blanket temizleme solventi ile ilgili aşağıdaki özellikleri dikkate alabilirsiniz. 
•    Ürünler matbaa ve metal sanayide yapılan temizleme işlemleri için çok uygundur. 
•    Hassas yüzeylerde oluşan kirlenme, mürekkep lekesi gibi olumsuzlukların kısa sürede ortadan kaldırılması mümkündür. 
•    Ürünlerin kullanımı esnasında yüzeye zarar verilmesi söz konusu değildir. 
•    Kullanım esnasında birçok kullanım tekniği uygulanabilir. 
•    Ürünlerin kullanımı ile sektör faaliyetlerinde herhangi bir aksama söz konusu olmaz. Temizleme işleminden sonra merdaneleri kullanmaya devam edebilirsiniz. 


DNC Endüstriyel Kimya olarak sizlere, ihtiyacınız olan her türlü kimyasal bileşimi hazırlama imkânına sahibiz. Başta merdane ve blanket temizleme solventi olmak üzere her türlü kimyasal ürünlerimiz ile ilgili firma görevlilerimizden bilgi alabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla temin edeceğiniz ürünlerden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Web sitemizde bulunan irtibat numaralarından bizi arayarak kalite ile tanışabilirsiniz. 
 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler