Vernik sökücü ürünümüz Dncol Vrn elektrikli motorlarda bulunan kanalların içerisinden geçen vernikli bakır tellerin ve kağıt bantların revizyon aşamasında kolayca sökülmesinde kullanılan solvent bazlı lak, vernik sökücü kimyasal. Varol, sprey ve kavilak gibi zor sökülen verniklerin kolayca sökülmesinde kullanılır. Kullanımı oldukça basittir. Lak ve vernik sökücü ürünümüz daldırma yada püskürtme şeklinde uygulama yapmaya uygundur. Ana gövdeye, bloğa zarar vermediği gibi metaller üzerinde aşındırma yapmaz. Solvent bazlı olmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Vernik sökülmesi aşamasında zararlı gaz çıkartmadığı gibi kokusu kullanıcıyı rahatsız etmez. Vernikten kaynaklı zor sökülen bobinajın kolayca sökülmesini sağlayarak iş gücü ve zamandan tam tasarruf etmemizi sağlar. Bobinaj da bulunan boya ve yağı da etkili şekilde temizleme özelliğine sahiptir.

Vernik Sökücü Solvent  Ürünümüzün Nasıl Kullanılır?


Vernik sökücü ürünümüz verniği sökülecek parçaların daldırma banyosuna daldırılarak veya yüzeye püskürtülerek kullanılır. Verniğin yumuşayarak iş gücünden tasarruf ederek kolayca sökülmesini sağlar. 


Vernik Sökücü Solvent  Ürünümüzün Ambalaj Boyutları


30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 kg varil ambalajlarda mevcut olup adresinize kadar gönderimi sağlanır.


Vernik Sökücü Solvent Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 30 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler