METOKSİD ZM

Sert zemin pas temizleme ürünümüz Metoksid Zm Fayans, kalebodur, karo, seramik, mermer, doğal taş ,su bataryaları, sert zemin yüzeyleri bina çatılarından akan kirli suların oluşturduğu pas lekelerinde, zamanla oluşan pas tabaklarının tüm yüzeylerinin temizliğinde kullanılan, mevcut yüzeydeki cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle pas temizleme için geliştirilmiş kimyasal yapıdadır. Pas çıkarcı kimyasal ürünümüz asidik karakterli su bazlı pas temizleme ve hassas yüzeyleri koruyucu inhibitörler içerir. Asidik yapıda olmasından dolayı fayans, mermer, gibi sert zeminlerde bulunan cilalara zarar vermesinin önüne geçmek için yüzey koruyucu kompetanlar içermektedir. Bu özelliği Metoksid Zm yi en iyi pas sökücü olarak göstermeye yetecektir. Pas temizleme ürünleri dünya genelinde asidik karakterli olarak üretilmektedir. Asidik değerin cila, boya gibi hassas yüzeye verebilecek olduğu zararları ortadan kaldırmak için Metoksid Zm yüzey koruyucu kompetanlar içerir. Metoksid Zm sert zeminlerden pas temizliği yapabildiği gibi yağ ve kir tabakalarını temizleyici özelliği bulunmaktadır. Pas temizleyici ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, önereceğimiz ürünlerden deneme yapabileceğiniz numunelerimizi bedelsiz olarak adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.

Metoksid Zm pas temizleme ürünü Nedir?


Konsantre suyla seyreltilebilen endüstriyel sert beton zeminden pas, kir ve kireç sökücü, sert yüzey beton yağ, kir, pas temizleme ürünüdür. 

Metoksid Zm Nerede Kullanılır?


METOKSİD ZM özellikle beton gibi sert yüzeyler üzerinde oluşan ağır pas tabakaları ve bunların bıraktığı lekelerin temizlenmesinde kullanılır. Ayrıca pas probleminin olduğu  fayans, kalebodur, karo, seramik, mermer ,doğal taş ,su bataryaları, sert zemin yüzeylere bina çatılarından akan kirli suların oluşturduğu pas lekelerinde, zamanla oluşan pas tabaklarının tüm yüzeylerden temzilenmesinde  ,mevcut yüzeydeki cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle  temizlenmesinde kullanılır.

Pas Temizleyici Kimyasal Ürünümüz Metoksid Zm Etkilidir.


Güçlü formülü sayesinde METOKSİD tüm yüzeylerden oksidasyon (pas) kalıntı ve lekelerinin temizliğinde son derece  etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip olan METOKSİD  yapısında metal koruyucu inhibitörler içermesi sebebi ile fayans gibi hassas yüzeylerde bulunan cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle temizleme imkanı sağlar. Ayrıca METOKSİD ZM sert zeminlerde oluşan pas haricinde katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekelerin de yüzeye zarar vermeden  kolaylıkla temizleme imkânı sağlar.

Pas Çıkarıcı Ürünümüz Metoksid Zm Güvenlidir


Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında hassas yüzey koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede     özelikle uygulandığı yüzeyler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. METOKSİD ZM sert beton zeminlerden doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. 

Metoksid Zm Pas Temizleme Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Sıvı / Berrak 
Koku    Karakteristik doğal koku
PH ( % 100” lük çözelti )    2-3
Yoğunluk (20°C)    1.5 g/cm³
Kaynama Noktası    121 °C
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

Metoksid Zm Pas Çıkarıcı Ürünümüzün Kullanım Özellikleri

METOKSİD ZM pas çıkarıcı ürünümüz tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu dik yüzeylere püskürtülebildiği gibi zeminlere silme fırçalama yöntemi ile yüzeye zarar vermeden güvenle temizlik yapma imkânı tanır.

Metoksid Zm Pas Temizleme Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


30 - 60 Kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 Kg plastik varil veya 1000 Kg IBC ambalajlarda mevcuttur.

Metoksid Zm Pas Çıkarıcı Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C  – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler