Alkali yağ alma kimyasalı, Alkali yağ temizleyici ürünümüz boyanacak metallerin demir fosfat banyosuna girmeden önce yüzeylerinde bulunan sanayi yağlarını sökmek için geliştirilmiş formülasyona sahiptir. Yağlı ve kirli metallerin temizliğinde kullanılan toz alkali yağ alma kimyasal ürünümüz konsantre ve su ile seyreltilen ürünümüz kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Yağa doyma oranı oldukça fazladır. Çinko, mangan, demir fosfat, galvaniz ve alüminyum kromat banyolarında girecek malzemelerin yağ, kir temizliklerinde kullanılan toz alkali karakterli kimyasaldır. DNCOIL 1018 demir ve alaşımlarından mamul parçaların yağ alma işlemleri için geliştirilmiş güçlü alkali karakterli su bazlı endüstriyel alkali yağ alma kimyasalıdır. Geliştirilmiş formülü sayesinde demir-çelik ve galvanizli yüzeylerin yağ alma ve kirliliklerini etkili şekilde temizler. DNCOIL 1018 köpüğü kontrollü yapısı sayesinde yıkama makineleri ve sprey hattı sistemlerde kullanıma uygundur. Rektifiye yapılan motorların parçalarının temizliğinde kullanılır. Metal Temizleme kimyasal ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Alkali Yağ Alma Nedir?


Konsantre suyla seyreltilebilen köpüğü kontrollü alkali karakterli güçlü toz yağ alma ürünü.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Nerelerde Kullanılır?


Metal sanayinde, metal temizleme, yağ, kir sökücü olarak, fosfat banyoları öncesinde ağır yağ temizleyici, yürüyen bant ve konveyör sistemlerin temizliklerinde ve rektifiye yapılan motorların parçalarının temizlenmesinde kullanılır. DNCOIL 1018 köpüğü kontrollü yapısı sayesinde yıkama makineleri ve sprey hattı sistemlerde kullanıma uygundur.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Kimyasalımız Etkilidir.


DNCOIL 1018 demir ve alaşımlarından mamul parçaların yağ alma işlemleri için geliştirilmiş güçlü alkali karakterli bir malzemedir. Geliştirilmiş formülü sayesinde demir-çelik ve galvanizli yüzeylerin yağ alma ve kirliliklerinden uzaklaştırılması işlemlerinde bir arada tek banyo ile yüzey işleminin yapılmasına olanak sağlar. Köpüğü kontrollü formülü sayesinde ultrasonik yıkayıcılardan basınçlı temizleyicilere kadar geniş bir kullanım alanı mevcuttur.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Ürünümüz Güvenlidir


DNCOIL 1018 geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede uygulandığı metal yüzeylerde ve makine parçaları üzerinde aşındırıcı etki göstermez. DNCOIL 1018 doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Ürünümüzün Fiziksel Teknik Özellikleri


Görünüm    Beyaz toz
Koku    Kokusuz
PH ( % 100” lük çözelti )    14    
Yoğunluk (20°C % 100” lük çözelti )    1.21 g/cm³
* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Kimyasalımız Ekonomiktir


DNCOIL 1018 konsantre formülü sayesinde %5‘lik çözeltiler halinde yıkama makineleri ve banyolarında kullanılır ve yüksek doyma oranına sahiptir.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Ürünümüz Nasıl Kullanılır?


DNCOIL 1018 kullanımında öncelikli olarak kurulacak banyonun toplam hacminin ¾’ü su ile doldurulur. Partiler halinde DNCOIL 1018 banyo içersine ilave edilerek tam olarak karışması sağlanır. Banyo çalışma seviyesine kadar su ile doldurularak; temizlenecek malzemeler 80 - 90 ˚C de 15- 20 dk. işleme tabii tutulur. Daldırma yöntemi ile yapılan uygulamalarda yağ alma işlemi sonrası durulama banyosunun temiz olmasına dikkat edilmedir.
NOT: Proses şartları ve uygulama şekilleri firma tarafından verilecek eğitim ve teknik destek ile kullanıcılara aktarılacaktır.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Ürünümüzün Ambalaj Miktarları


30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon ve 25 kg ‘lık paketler halinde kullanıma sunulmaktadır.


Dncol 1018 Alkali Yağ Alma Ürünümüzün Raf Ömrü


Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.
 

DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler