Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ürünümüz etkili şekilde tıkanıklıkları açmaktadır. Tuvaletlerde tıkanıklıklara sebep olan ıslak mendil, peçete, çocuk bezi, hasta bezi, ped gibi organik atıkların oluşturduğu tıkanıklıklarda son derece etkilidir. Tıkanıklık açma ürünümüz ayrıca en önemli özelliklerinden bir tanesi de sudaki kireçlenme nedeni ile tuvalet giderlerinde sık sık tıkanıklıklara sebep olan kireçlenmeyi eriterek sık sık tıkanıklıkların önüne geçer. Kireçlenme de aynı yağlanma gibi boruların iç çapında daralmalara neden olduğundan dolayı organik atıkların giderden rahat bir şekilde gidememesinden kaynaklı tuvaletlerde tıkanıklıklara neden olur. Kendi yöntemleriniz ya da tesisatçı çağırarak açtırdığımız tuvalet ya da pis su borularımızın iç çapındaki daralmayı ortadan kaldıramadıkları için belirli bir zaman sonra tekrar tekrar tıkanmaktadır. Aslında burada yapılan işlem tıkanıklığı açma değildir. Tıkanıklığa sebep olan atığı oradan almaktır. Yapılması gereken tıkanıklığa sebep olan gider borusunun iç çapındaki daralmayı ortadan kaldırmaktır. Yani tesisatçı gelir tıkanıklığa sebep olan organik atığı giderden alır açıldı der. Belirli bir zaman sonra giderde daralma olduğundan tekrar tuvalet tıkanır. Burada devreye giren ürünümüz hem tıkanıklığa sebep olan kireçlenme ve yağlanma kaynaklı daralmayı hem de giderde bulunan organik atıkları sıvı normuna indirerek giderden atılarak açılmasını sağlar. Ürünümüzü kullanım sonrası sık sık yaşadığınız tıkanıklıkları asla yaşamazsınız. Tuvalet tıkanıklıklarının yaşandığı sosyal kullanımların olduğu alanlarda kırıp dökmeden kolay bir şekilde anlık olarak müdahale edilebilecek en etkili yöntemi ürünümüzü kullanarak tıkanık giderlerinizi ve tıkanık tuvaletlerinizi dakikalar içerisinde açabilirsiniz.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ürünümüzün Videosu

 

 

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?


Tıkanıklık açma Cleancure ürünümüz ile yapılmaktadır. Gider açma ürünümüzü tıkanıklık olan tuvalet giderimize yeteri miktarda dökerek kırmadan dökmeden etkili bir şekilde tıkanıklara sebep olan bez, peçete, ıslak mendil, ped gibi organik atıkları ve kireçlenme yağlanma kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak gider açma işlemini etkili şekilde yapar. Lavabo açıcı olarakta kullanılan ürünümüz birçok alanda kullanılmaktadır.


Gider açma Nasıl Yapılır?


Gider açma tıkalı gider durumuna göre farklı şekillerde yapabiliriz. Tuvalet gideri açma için ilk önce bulunduğumuz kat bizim için önemlidir. Üst kat tuvalet tıkanıklarında ürünü döktüğümüz yer ile tıkanıklığın arasındaki mesafe ve bu mesafenin içerisindeki su miktarı bizim ne kadar gider açma ürünü kullanacağımızı belirler. Üst katlarda 4-5 kg gider açma ürünü yeterli olacaktır. Yeterli kullanım sonrası tuvalet açma işlemi kırıp dökmeden yapılmış olacaktır. Zemin katta yani en alt katta bulunan tıkanmış giderimizde yatay borularda oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı pimaş boruların iç çapındaki daralmadan dolayı organik atıkların pimaşın içinden rahat bir şekilde logara gidemedikleri için tuvalet tıkanıkları meydana gelmektedir. Yatay pimaş borularda gider açma işleminde ürünü döktüğümüz yer ile logarın arasındaki mesafeye göre yeterli gider açma ürününü belirleyip dökülmesi gerekir. Pimaş açma için kullanılan ürünümüz giderlere yapışmış olan taşlaşmış yağı ve kireci sıvı norma getirerek gider açma dolayısı ile tuvalet açma işlemi yapılmış olur.

DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler