TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı ürünümüz etkili şekilde tıkanıklıkları açmaktadır. Tuvaletlerde tıkanıklıklara sebep olan ıslak mendil, peçete, çocuk bezi, hasta bezi, ped gibi organik atıkların oluşturduğu tıkanıklıklarda son derece etkilidir. Tıkanıklık açma ürünümüz ayrıca en önemli özelliklerinden bir tanesi de sudaki kireçlenme nedeni ile tuvalet giderlerinde sık sık tıkanıklıklara sebep olan kireçlenmeyi eriterek sık sık tıkanıklıkların önüne geçer. Kireçlenme de aynı yağlanma gibi boruların iç çapında daralmalara neden olduğundan dolayı organik atıkların giderden rahat bir şekilde gidememesinden kaynaklı tuvaletlerde tıkanıklıklara neden olur. Kendi yöntemleriniz ya da tesisatçı çağırarak açtırdığımız tuvalet ya da pis su borularımızın iç çapındaki daralmayı ortadan kaldıramadıkları için belirli bir zaman sonra tekrar tekrar tıkanmaktadır. Aslında burada yapılan işlem tıkanıklığı açma değildir. Tıkanıklığa sebep olan atığı oradan almaktır. Yapılması gereken tıkanıklığa sebep olan gider borusunun iç çapındaki daralmayı ortadan kaldırmaktır. Yani tesisatçı gelir tıkanıklığa sebep olan organik atığı giderden alır açıldı der. Belirli bir zaman sonra giderde daralma olduğundan tekrar tuvalet tıkanır. Burada devreye giren ürünümüz hem tıkanıklığa sebep olan kireçlenme ve yağlanma kaynaklı daralmayı hem de giderde bulunan organik atıkları sıvı normuna indirerek giderden atılarak açılmasını sağlar. Ürünümüzü kullanım sonrası sık sık yaşadığınız tıkanıklıkları asla yaşamazsınız. Tuvalet tıkanıklıklarının yaşandığı sosyal kullanımların olduğu alanlarda kırıp dökmeden kolay bir şekilde anlık olarak müdahale edilebilecek en etkili yöntemi ürünümüzü kullanarak tıkanık giderlerinizi ve tıkanık tuvaletlerinizi dakikalar içerisinde açabilirsiniz. Normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Tuvalet açıcı nerede satılır? Alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır evde açma yöntemleri nelerdir? Apartmanda tuvalet tıkanması çözümleri nelerdir? İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı nerede satılır? Konya tuvalet tıkanıklığı açma, Antalya tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma kimyasal, tuvalet tıkanıklığı açma İzmir, tuvalet tıkanıklığı açma ilacı DNC Endüstriyel Kimya olarak satışını yapmaktayız.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ürünümüzün Videosu

 

 

Tıkanıklık Açma Nasıl Yapılır?


Tıkanıklık açma Cleancure ürünümüz ile yapılmaktadır. Gider açma ürünümüzü tıkanıklık olan tuvalet giderimize yeteri miktarda dökerek kırmadan dökmeden etkili bir şekilde tıkanıklara sebep olan bez, peçete, ıslak mendil, ped gibi organik atıkları ve kireçlenme yağlanma kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak gider açma işlemini etkili şekilde yapar. Lavabo açıcı olarakta kullanılan ürünümüz birçok alanda kullanılmaktadır.


Gider açma Nasıl Yapılır?


Gider açma tıkalı gider durumuna göre farklı şekillerde yapabiliriz. Tuvalet gideri açma için ilk önce bulunduğumuz kat bizim için önemlidir. Üst kat tuvalet tıkanıklarında ürünü döktüğümüz yer ile tıkanıklığın arasındaki mesafe ve bu mesafenin içerisindeki su miktarı bizim ne kadar gider açma ürünü kullanacağımızı belirler. Üst katlarda 4-5 kg gider açma ürünü yeterli olacaktır. Yeterli kullanım sonrası tuvalet açma işlemi kırıp dökmeden yapılmış olacaktır. Zemin katta yani en alt katta bulunan tıkanmış giderimizde yatay borularda oluşan yağlanma ve kireçlenme kaynaklı pimaş boruların iç çapındaki daralmadan dolayı organik atıkların pimaşın içinden rahat bir şekilde logara gidemedikleri için tuvalet tıkanıkları meydana gelmektedir. Yatay pimaş borularda gider açma işleminde ürünü döktüğümüz yer ile logarın arasındaki mesafeye göre yeterli gider açma ürününü belirleyip dökülmesi gerekir. Pimaş açma için kullanılan ürünümüz giderlere yapışmış olan taşlaşmış yağı ve kireci sıvı norma getirerek gider açma dolayısı ile tuvalet açma işlemi yapılmış olur.

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet tıkanıklığına sebep olan faktörlerin en başında bilinçsiz kullanım gelmektedir. Bilinçsiz kullanım sonralarında gider borusuna atılan peçete, bez, ıslak mendil gibi organik atıklar tıkanıklıklara, tuvalet tıkanıklığına sebep olmaktadır. Fabrika, otel, işletme, avm, atölye gibi genel kullanım alanlarında gidere atılan iç çamaşırları, ped, ıslak mendil, peçete, çocuk bezi gibi organik atıkların atılması sonrasında oluşan tıkanıklıklara hızlı bir şekilde açmaya yarayan Cleancure tuvalet açıcı yani, tıkanıklık açma ürünümüz ile anında çözüm üretebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Cleancure tıkanıklık açma ürünümüz giderde oluşan organik atıkları sıvı norma indirerek giderden kolay bir şekilde atılmasını sağlayarak gider açma ya yarayan kimyasaldır. Yeteri miktarda Cleancure tıkalı olan tuvalete dökülerek tıkalı olan gider kolay bir şekilde açılmaktadır. Uygulama ve uygun kullanım miktarı için bizleri aramanız gerekmektedir. Giderlerinizde taş, toprak, beton, kum, çimento, oyun topu, yada sert cisim yok ise ürünümüz gider borusu tıkanıklığını açmada kullanarak tıkanıklığa sebep olan organik atıkları kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Gider tıkanıklığı açma ürünümüzü kullanarak kırıp dökmeden giderlerinizde oluşan tıkanıklıklara kesin çözüm üretebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı İçin Hangi Kimyasalı Sipariş Vermeliyim?

Tuvalet tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı açma için Cleancure Gider açıcı ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Uygun kullanım miktarı ve uygulama yöntemleri için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kimyasalını Nereden Alabilirim?

Tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalımızı bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Cleancure gider açıcı ürünümüzü Türkiye’nin tüm bölgelerine kargo ile göndermekteyiz. Bizimle iletişime geçmeniz çok önemli. Bunun sebebi uygulama yeri uygunluğu, yeteri miktarda ürünün belirlenmesi, uygulama aşamasında yapılaması gerekenler ürünümüzden istediğimiz sonucu vermesinde çok önemli faktörlerdir. Bu faktörleri birlikte belirleyerek sizleri doğru bir şekilde yönlendirmek için dağıtımını sadece İstanbul satış ofisimizden yapmaktayız. 

Ürün Ambalaj Miktarları

DNC Kimya Ambalaj Miktarları
DNC Endüstriyel Kimya

Benzer Ürünler